Jump to content

MTZ 80 ir kitokiu MTZ greitinimas


Recommended Posts

Dekui uz informacija, bet po tokios keliones visa vakara ausyse girdesis traktoriaus gausmas. Kiek panasiai kuro sunaudociau ar uztektu 80litru?

ausinės, ausinės ir dar kartą ausinės ir gausmo kaip nebūta ;)

Be ausinių jau nebemoku dirbti... Naujas, bet taip barška kad,kad,kad...
Kokiam MTZ barska(kiek suprantu naujas traktorius), na man ausines nera labai patogu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz informacija, bet po tokios keliones visa vakara ausyse girdesis traktoriaus gausmas. Kiek panasiai kuro sunaudociau ar uztektu 80litru?

ausinės, ausinės ir dar kartą ausinės ir gausmo kaip nebūta ;)

Be ausinių jau nebemoku dirbti... Naujas, bet taip barška kad,kad,kad...
Kokiam MTZ barska(kiek suprantu naujas traktorius), na man ausines nera labai patogu
952. Ir man nėra labai patogu...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasu,kad greitai prisijungsim prie tu saliu,kuriose traktoriu greitis max 40 Km/h.Tiesa,naudotiems toks reikalavimas negalios.

Oficialiai Fendt'ai praras viena is savo pliusu.

Kaip suprast pasakyma naudotiems? :D

Naudotas,teisiškai reiškia tai,kad anas jau buvo kažkur,kažkieno vardu įregistruotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
mano dede kolukio laikais buvo persidares K700 greiciu deze tai 70 vaziuodavo ir visokius maz'us y vieta dedavo krautas. dabar turi forsrit zt 303 sena toky ir ydetas lapu kombaino ORC'o variklis tai kokius 55 vaziuoja. traktorius ilgas, tai laksto su juo kaipbeprotis :lol:
tai technika remontuoja daznai, nes jei tokiu greiciu laksto?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dede kolukio laikais buvo persidares K700 greiciu deze tai 70 vaziuodavo ir visokius maz'us y vieta dedavo krautas. dabar turi forsrit zt 303 sena toky ir ydetas lapu kombaino ORC'o variklis tai kokius 55 vaziuoja. traktorius ilgas, tai laksto su juo kaipbeprotis :lol:
tai technika remontuoja daznai, nes jei tokiu greiciu laksto?

turiu ir as ta fortshtrita, tai nereikia skieti kad jis 55 km vaziuoja, su greitasukiu varikliu gal 42 kokius ir ibimbina, pas mane pati variklis iki 2300rpm sukeltas kai priklauso tik 1800 tai tikrai greiciau nei 42 nevaziuoja, nebent orcho variklis 3000 rpmsukasi tada gal, bet aplamai paemus kai ner traktoriaus tai blogai, o kai yra fortshtrit tai da blogiau, nebent 50 ha darbo tik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...