Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

As purskiu tik sekatoriu viena karta,siemet pabandziau sekatorius 0.15l+lyderis mikro 4l,kolkas viskas normaliai,pries koki 10d toki miksa:karbamida 10kg+magnio sulfata 5kg+0.5 bumper+1l stabilan,reiktu salietros uzberti bet tokiu oru Š,neturiu savo purkstuvo pabandyciau velai vakarais karbamido 15-20kg ir kokius 300l/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-30 at 23:28, axe pranešimas:

Mano klaida kad netiksliai uzklausiau: nuo zoliu nupurskes arratu, ir dabar ateiciai galvoju kaip susideliot purskimus prie ko ta axial geriausiai priderint tiktu, gal su fungicidu kartu? Trasos su juo manau negerai butu

tai jau purškiai Axialį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-01 at 22:20, Remse pranešimas:

Ar butinai reikia ziureti tik i derliaus potenciala? Varpos gali lengvai luzineti ir prie 4 t/ha.  Terpalas ne tik saugo nuo isgulimo, bet ir nuo varpu luzinejimo. Su 0,8l/ha praleksiu ant veliavinio.

2016m naudojau terpalo pilna norma derlius buvo prastas ir tai varpos lužinėjo tai teigti kad jis apsaugo nuo varpos lūžinėjimu negalima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, rcrc pranešimas:

Sveiki, ar galima laikyti beicuota sekla iki kito pavasario

Aš užpernai iš žvalguvos pirkau sertifikuotą žieminių kviečių sėklą, klausiu kažin ar nebus ta Jūsų sėkla sudygus ten tie metai kai visi sužėlusius kūlė tai tik tada sako žinok ten pernykštė sėkla tai tikrai nesudygusi, kažkaip itariu kad ir  beicuota  buvo iš pernai nes nerašo, bet viskas gerai, aš ir  pernykštės sėklos sėjau rudenį buvo pora didmaišių palikę, nors etiketėje beico rašo jei neklystu kad nerekomenduojama palikti bet viskas gerai kas su dygimu ir augimu, gal nebent beico efektyvumas mažėja. Tiesa šiemet avalon pirkau iš žvalguvos tai kai ruošiau deklaruoti sertifikatą ir žiuriu   2016 derliaus sėkla pasisėjęs 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...