Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Nesenai gryzau is mieziu purskimo herbicidu. Situacija lygiai tokia pat kaip pas tave. Zeme pagrinde priemolis keliose vietose pereinantis i lengvesne. Lengvoj zemej mieziai gelsta ir stovi vietoj, o kur labiau suspaustas molis isvis tragedija. 

PAs mane kur lengva zeme mieziai iki keliu ir veslus kur molio daugiau retesni ir mazesni. Velevinis jau lenda, vietomis ir akuotai matosi (patys galai) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir pas mus...dabar 30 rodo...vakar nakti isbarsciau ant poros vasariniu kvieciu lauku salietra...tai siandiena 10 val. ryte nei vienos granules ant zemes neradau... speju kad ne nuo rasos istirpo...;) stovi kaip i zeme ikalti mieziai, nei krumojasi nei auga.. dar sprages puola tai isvis vaizdas nekoks...jei taip ir toliau bus liudnas ruduo:/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas galetu buti mieziams ? Sudygo labai graziai,perdaug gerai issikrumijo(atrode kaip du kartus paseti) , o dabar pradejo gulti( kaip buna pivose sleniuose varputis izgula). Pats miezio stiebas labai liaunutis, kaip pavytes. Pernai buvo pudymas, zeme - tokia lyg juoda durpe, lyg smelis.Laistyta kasu 150 ltr. purksta ccc, herbicidais , mikroelementais, magnio sulfatu, karbamidu.Man atrodo , kad tokios strukturos zemeje visada taip buna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas galetu buti mieziams ? Sudygo labai graziai,perdaug gerai issikrumijo(atrode kaip du kartus paseti) , o dabar pradejo gulti( kaip buna pivose sleniuose varputis izgula). Pats miezio stiebas labai liaunutis, kaip pavytes. Pernai buvo pudymas, zeme - tokia lyg juoda durpe, lyg smelis.Laistyta kasu 150 ltr. purksta ccc, herbicidais , mikroelementais, magnio sulfatu, karbamidu.Man atrodo , kad tokios strukturos zemeje visada taip buna...

Pertankiai pasėjot. Aš pernai i panašią žemę sėjau ir seklos liko, tai galulaukėse dvigubai pravažiavau: stiebas istyso, plonas, net varpa nespėjo islyst ir sugulė tos vietos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pertankiai pasėjot. Aš pernai i panašią žemę sėjau ir seklos liko, tai galulaukėse dvigubai pravažiavau: stiebas istyso, plonas, net varpa nespėjo islyst ir sugulė tos vietos.

Gal kiek ir tankokai, taciau kitus laukus sejau ta pacia norma , o ten viskas gerai.Cia greiciausiai del dirvizemio...? Gal kokio kalio jame labai truksta,kad stiebas toks gleznas...?

Ar buvo ka kulti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...