Jump to content

vistos


vaisus

Recommended Posts

  • Atsakymai 190
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

šiaip tai tais PERPARDAVINĖTOJAIS-atstovais aš nelabai pasitikiu, bet, kai kitur nėr tai niekur nesidėsi, tenka pirkti...tipo 13 mėn. "pikos" po 8 lt. kai kiti už 3lt. tiesiai kažkaip gauna, o 8 mėn. po 13lt.

papasakokit, kaip kiti tiesiogiai imat iš paukštynų, per pažystamus? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz., Antalgėj Utenos r. paukštynas skelbia "akcijas", kai gali tiesiai iš jų nusipirkti mėsinių nurašomų 13 mėn. vištų po 8 lt. - tai ne tarpininkų kainos.

Dedekles ir viščiukus perku arba iš Vievio paukštyno autobusiuko, kuris sezono metu pravažiuoja pro mūsų seniūniją Utenos r., arba važiuoju į Utenos ūkininkų turgų, kur turiu nusižiūrėjusi labai puikų paukštininką iš Anykščių r. Leliūnų k. ir tik iš jo perku - jis parduoda savo augintas vištas, antis, žąsis, kalakučiukus, viščiukus, ančiukus, žąsiukus... - veinž-o, ką tik nori. Ir jo paukščiai sveiki ir gražūs ir kaina normali, pora litų brangiau už kitų nusišėrusių vištų tame pačiame turguj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries dvi savaites as plunges rajone pirkau nurasytas tiesiai is paukstyno, tai mokejau po 3,63lt už vienetą.

Minimum reikia imti 50 vištų viienam pirkeju, aisku jei nereik tiek daug, galima susikoperuoti dviem ar trims zmonems.

seriu grudais ir sausais miltais, kiausiniu dejimu patenkintas.

o kokiam paukstyne pirkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries dvi savaites as plunges rajone pirkau nurasytas tiesiai is paukstyno, tai mokejau po 3,63lt už vienetą.

Minimum reikia imti 50 vištų viienam pirkeju, aisku jei nereik tiek daug, galima susikoperuoti dviem ar trims zmonems.

seriu grudais ir sausais miltais, kiausiniu dejimu patenkintas.

o kokiam paukstyne pirkai?

paustyno rekvizitai:

http://www.imones.lt/imones/info/P115_00466334

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gitana, Utenos ūkininkų turguj dabar nebuvau, nežinau ar jau parduoda gyvulius paukščius.

Turguje perku iš vieno paukšitninko, kurio paukščiai visada gražūs, sveiki ir tik pora lt brangesni už itų pardavėjų nusišėrusias višteles. Internete radau jo tel. nr., galima jam paskambinti ir klausti kada jau veš: V. Tamošiūno ūkis

LT-29362 LELIŪNAI, ANYKŠČIŲ R. , LIETUVA Tel:(687) 78274

Jis augina vištas, antis žąsis ir jų jauniklius, taip pat kalakučiukus.

Pas mus važinėja ir Vievio berods paukštyno autobusiukas.

Viščiukus perku 2-4 dienų. Dabar lauksiu kaip perėti tūps viena iš mano naminių vištų ir tada lėksiu pirkti. Pernai vištos neturėjau, buvo vargas, stipo, lempų ir pan. neturiu ir man geriau su višta, ens tada jokių problemų. Auginu tik sau ir draugams, tad man labai tinka tokia sistema.

Utenos ūkininkų turgus yra Kauno pusėj, labai lengva rasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo vištų, gali būti ir pirktinių vištų. O jeigu pritrūksta - iš kaimynių. Regis, vištos išperėti net pirktinių vištų viščiukai atgauna instinktus. Gerai turėti vieną kitą naminę vištelę mėsiniams višiukams priglausti, tik jos per žiemą kiaušinių nededa, tam reikalui turime pirktinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas.Utenos turguje jau buvau sestadieni,neteko buti anksciau tai nezinau kokie buna turgai,bet buvo tik parseliai ir Leliunu paukstyno vistos.nusipirkau,bet tik 3 baltas.5 men po 20 lt.vistytes grazios, svarios, linksmos,bet seimininkas man nepatiko :icon-confused: pasiskambinau pries turgu,sako, oi vistu labai mazai turime..pradejo pasakoti kiek jis mazai nuo ju uzdirba...po to sako jai pas mane i paukstyna atvaziuosite visteles bus 5 men. ir jau dedancios kiausynius po 20 lt o jai turguje tai ne maziau nei po 22 ir nesvarbu ar as 50 ar 100 pirksiu.kai nuvaziavau i turgu ten kaina tokia pati ir jau jo darbuotojos pardavinejancios sako,kad jos dar nededa :lol: gal kam teko buti Rudaminos turguje?gal zinote ar turgai taip pat tik sestadieniais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas.Utenos turguje jau buvau sestadieni,neteko buti anksciau tai nezinau kokie buna turgai,bet buvo tik parseliai ir Leliunu paukstyno vistos.nusipirkau,bet tik 3 baltas.5 men po 20 lt.vistytes grazios, svarios, linksmos,bet seimininkas man nepatiko :icon-confused: pasiskambinau pries turgu,sako, oi vistu labai mazai turime..pradejo pasakoti kiek jis mazai nuo ju uzdirba...po to sako jai pas mane i paukstyna atvaziuosite visteles bus 5 men. ir jau dedancios kiausynius po 20 lt o jai turguje tai ne maziau nei po 22 ir nesvarbu ar as 50 ar 100 pirksiu.kai nuvaziavau i turgu ten kaina tokia pati ir jau jo darbuotojos pardavinejancios sako,kad jos dar nededa :lol: gal kam teko buti Rudaminos turguje?gal zinote ar turgai taip pat tik sestadieniais?

Taip,Rudaminoj turgus buna tik sestadieni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas.Utenos turguje jau buvau sestadieni,neteko buti anksciau tai nezinau kokie buna turgai,bet buvo tik parseliai ir Leliunu paukstyno vistos.nusipirkau,bet tik 3 baltas.5 men po 20 lt.vistytes grazios, svarios, linksmos,bet seimininkas man nepatiko :icon-confused: pasiskambinau pries turgu,sako, oi vistu labai mazai turime..pradejo pasakoti kiek jis mazai nuo ju uzdirba...po to sako jai pas mane i paukstyna atvaziuosite visteles bus 5 men. ir jau dedancios kiausynius po 20 lt o jai turguje tai ne maziau nei po 22 ir nesvarbu ar as 50 ar 100 pirksiu.kai nuvaziavau i turgu ten kaina tokia pati ir jau jo darbuotojos pardavinejancios sako,kad jos dar nededa :lol: gal kam teko buti Rudaminos turguje?gal zinote ar turgai taip pat tik sestadieniais?

Taip,Rudaminoj turgus buna tik sestadieni.

pl pl pl as gyvenu antelgeje juk leliunuose jokio paukstino nera. o vistos stambios? jai taip tai manau galejo jus apgauti. nes ira tik antalges paukstinas ir ten pardavineja baltas pusiau broilerines vistas o ju kaina 8 lt vieneto. :eusa-whistle:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...