Jump to content

vistos


vaisus

Recommended Posts

  • Atsakymai 190
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Labai įdomi tema.:) Kiek man teko pasidomėti (bo vienas giminaitis irgi jaučia tam tikrą prielankumą netradiciniams paukščiams), internete info nelabai rasi. Google kaip ir bejėgis arba aš nemoku juo naudotis.:) Girdėjau, kad yra pagyvenusi moteriškė prie Vilniaus gyvenanti ir auginanti egzotiką, prie Švenčionių vyras, kaune kažkas yra, bet konkretesnio nieko nežinau.:( Toks įspūdis, kad jie senesnės kartos ir su internetu nelabai draugauja. Arba nenori draugauti. Be abejo, suėjus su vienu iš jų, gautum telefonus ir kitų "maniakų", tik va su vaizdine indformacija tai nekas. O važiuoti per pusę Lietuvos, kad kažką pamatytum, įsigytum irgi ne kiekvienas ryžtasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
bet gaidelis labai bistras tai dedekles gadina,negaliu savo vistu perint o uzdaryt gaila,noriu panaikint.

Tai gal į atskirą aptvariuką tas mažas višteles su gaidžiuku, kad visai su didžiosiomis nebendrautų :icon-rolleyes: Mes savo vistoms turim 3 aptvarus. 2 Visciukams ir viena dideli suaugusioms. Mažųjų niekad neišleidžiam, nematau tame nieko blogo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane yra keturi gardai toms vistoms kur foto yra, gyvena 3*3 vistideje, ir jos puikiai jauciasi kiekvienas turi savo seima. :D o tai ka paprastas gaidys tok prastas kad mazgiams uzleidzia? :D

pas mane taai toks naglas gaidziukas yra, dar triju menesiu buvo(auginau su paprastasi visciukais be vistos) ir ziuriu jis jau ant vistukiu mzu lipa o jos bega. senis aisku gina. tai nuveziau pas mociutes vistas, kaiptik viena visciukus 1men laiko veziojo, taitoks vaizdas nakti po vista miega, o diena kitas kiemo vistas liliputas volioja :D

parasykite el.pasta tai gal foto idesit tai gal paimciau i kolekcija.beto is kokio miesto esat? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

nu tai aisku visi nori bet paskaiciuokim. tiesiai is paukstyno eina gauti po 3lt 10kiausiniu. parduotuvej kaina nuo 3.50 iki 4.50. as savo salygom laikau seriu ir t.t. bet man be 5lt neverta net pradet o 5lt miestieciui yra lb daug uz 10 kaimisku kiausiniu.o uz 4 litus tai neverta las lesinti ir priziureti kad duotu kuo daugiau kiausiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai aisku visi nori bet paskaiciuokim. tiesiai is paukstyno eina gauti po 3lt 10kiausiniu. parduotuvej kaina nuo 3.50 iki 4.50. as savo salygom laikau seriu ir t.t. bet man be 5lt neverta net pradet o 5lt miestieciui yra lb daug uz 10 kaimisku kiausiniu.o uz 4 litus tai neverta las lesinti ir priziureti kad duotu kuo daugiau kiausiniu.

skaiciavai kolega gal kiek 10vnt.kiausiniu savikaina iseina?cia be darbo,narvu.tik lesalas.gal galetumei viska smulkiau su kainomis jei nesunku.nes as pats galvojau apie toki ukeli.aciu uz informacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...