Jump to content

Aviu vilna. Ka Jus darot su ja?


maksiuk

Recommended Posts

:D:D:D

mano puske irgi velia, tai va dave man pabandyt: pirmas mano gyvenime velimo dirbinys ( puske sake kad pasiseke per daug kaip pirmam kartui)

beje pats uzbaigimas "vyksta" ant busimo seimininko kojos, mano atveju ant mano :D . del nesiojimo- kaifas, silta, neprakaituoja, ypac malonu be kojiniu....

Noreciau ne tik pamatyt kaip veliama, bet ir turet toki apava pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 142
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
Sveiki,gal rekomenduotumėte aviu kirpėją. reikia nukirpti apie 30 avyčių prie Vilniaus. Pernai kirpo tikras savo darbo mylėtojas ir profesionalas.Deja,dabar jis išvykęs. Pasidalinkite kokiu kontaktu ar rekomendacija. Avys laukia pavasarinių šukuosenų ir pedikiūro :)

Sveiki,

panaši problema tik pas mane 72 galvos laukia kirpėjo.

Veiksmas Žemaitija ,Plungė,

867329924

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,gal rekomenduotumėte aviu kirpėją. reikia nukirpti apie 30 avyčių prie Vilniaus. Pernai kirpo tikras savo darbo mylėtojas ir profesionalas.Deja,dabar jis išvykęs. Pasidalinkite kokiu kontaktu ar rekomendacija. Avys laukia pavasarinių šukuosenų ir pedikiūro :)

Kur nebusi darbo myletoju kai lupi po 25 litvakus uz galva :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Aciu kas forume parekomendavo aviu kirpeja Virginiju is kupiskio ir dave jo telefona, labai aciu!!! Superinis kirpejas, dirba greit ir kokybiskai, be to kaip sutarem laika tokiu ir atvaziavo. Nors kerpa labai greitai bet nei vienai avytei nebuvo idreksta ar uzkabinta ir visai normali kaina iki 30 avyciu po 10lt, o jei daugiau avyciu tai dar pigiau. Rekomendavau ir draugui is Silutes tai ir jis labai patenkintas buvo kirpimo kokybe, sakem kitamet vel kooperuosimes ir kviesimes pas save. Gal dar kas nores prie musu prisijungti is klaipedos ar silutes rajonu, t.y. is vakarines LTdalies, rasykit. O pacio Virginijaus mob. 863993280.

P.S. Yra musu kraste dar vienas aviu kirpejas-jurtininkas Antanas, tai "vaziavo" diena is dienos 1,5 menesio ir ne tik kad nedavaziavo nors sake kad jau po puses valandos isvaziuoja is namu, tai ir telefono nebekele, ir taip ne man vienai. Tikras melagis, juk galima zmogiskai pasakyti kad negalesiu nes esu uzsiemes o ne pazadais maitinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...