Jump to content

hobi


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 149
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

turėjau daugybe pomėgiu :icon-wink: foto nuo 9m ir iki dabar užsiimu :D aveo modėlizmu užsiiminėjau,kordinius darėm ir radio valdomus :icon-wink: radijo technika domėjausi :icon-wink: diskotėkas vedėm,tai visas švieskes patys darėmis :icon-wink: stiprintuvai ir garso kolomėlės :icon-wink: na ir tėchnika :icon-wink: viskas kas važiuoja ir burzge :icon-wink: žemės ukis tai ta srytis kur pac priimu sprendima ir galiu realizuoti save su visais pomėgeis :icon-wink: mėgstu gamta :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai as sokau ske 110 as tuo metu sveriau 115, pasake gali sokt tik smugis i zeme bus didesnis tipo 70kg kaip nuo taburetes 80 kaip nuo stalo ir tt pasiskaiciavau, kad man gausis kaip is antro auksto :D Bet nieko panasaus. Patiko bar noreciau bet...

Nuo parasiuto tipo priklauso. (pasirodo dar jie skirstomi i kazkokias rusis).

O siaip pramoga tikrai gera, adrenalino maksimumas garantuotas. Man asmeniskai antras suolis buvo baisiau negu pirmas, kodel nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tu instruktoriu apie svori klausiau o ne seip kazka zinanciu sake nesamone, bet kai suolis kainuoja 75lt gal ir sumelavo :D O su tais suoliais dar vienas niuansas, po to nuvaziavom prie ezeru paost, osem sokinejom per lauza ir issisukau, koja (po to zinoma visiem sakiau, kad parasiutu sokdamas :D ) tai vat nezinia kas pavojingiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kukliom ziniom sioj srity tai leidžiama šokti: nuo 40 iki 80 kilogramų apvaliu parašiutu ir nuo 40 iki 120 kilogramų sparno tipo parašiutu. Bet kiek irgi girdejau, kad sparno tipo parasiutu neleidzia sokt jei nesi sokes su apvaliu. aisku galiu ir klysti.

O kaina, tai praeita vasara 299-599lt. (priklauso nuo aukscio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as sokau dar 2003 Sasnavoj. Su apvaliu. Antra suoli siule prieteliai uz dyka, bet atidziau pasiskaiciau savo gyvybes draudimo sutarti ir issiaiskinau, kad jei parasiutu sokant kas nors nutiktu, butu ne draudiminis ivikis. Kadangi esu seimos tevas ir maitintojas, nusprndziau, kad laikas ateit i prota :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

domiuosi jegos aitvarais, gal yra ekspertu galinciu patarti?

arba galincio nukreipti idomesnio hobi link :)

Jei gali nesidomėti, nesidomėk.:)

Švogeris jau kelinti metai su burlente varinėja, turi kelis komplektus, po pasaulį su chebra pasiblaško, ieškodamas gerų vėjų, ir t.t., tačiau apie jėgos aitvarus, sako, net negalvoju, nes dar ne tiek esu "nukvakęs".:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

domiuosi jegos aitvarais, gal yra ekspertu galinciu patarti?

arba galincio nukreipti idomesnio hobi link :)

Jei gali nesidomėti, nesidomėk.:)

Švogeris jau kelinti metai su burlente varinėja, turi kelis komplektus, po pasaulį su chebra pasiblaško, ieškodamas gerų vėjų, ir t.t., tačiau apie jėgos aitvarus, sako, net negalvoju, nes dar ne tiek esu "nukvakęs".:)

ant vandens ar ore, gali buti visko :) sakau reikia kad butu modelis ore/ant vandens o pilotas/kapitonas ant zemes saugioje vietoje, adrenalino irgi yra tik vat kaulai tai visados sveiki lieka (aisku nebent pats save nukali :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...