Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

7 minutes ago, chefas pranešimas:

Nieko ten jiems nelenda tie dūmai su paprastais siurbliais, tačiau traktoriaus staigumas kitoks. O , kad atreguliuoti galėtų tai tiesa.

Nesakau , kad lenda čia tik dėl vaizdumo , taip išsireiškiau :) . O dalykas tas , kad reilo programos neleidžiama redaguot laisvai pagal savo poreikius , kaip pvz. kad  kokį grotuvą ar windows , kur gali pasirinkt ką prisidėt ar išmest . O pati sistema tai lenkia , pagal galimybes paprastą siurblį , čia nė kalbos nėr . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nežinau ta sistema vistiek mano požiuriu yra nutobulėjimas, kas turi nesidžiaugia, nu ten reikia priežiuros su juo daugiau, Gargžduose sakė kad ten tik imitacija tos sistemos, žmonės meta ją ir deda paprastą siurblį nešiaip. Dūmas tikrai bus ekolgiškesnis, bet darbo kokybė kenčia dėl to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu negerai , kad mėto :eusa-think: ... žinai ką  padarom taip , Pats rink tuos išmestus Commonrailus , a aš iš Tamstos juos vėliau nebrangai supirksiu : už bloką EDC7UC31 - dešimt eur ; daviklius po kokį eurą ; forsunkes po pora euriukų ;  nu ir siuntimo išlaidos žinoma mano sąskaita . Karoč , kai jau ką turėsi tai duok žinot :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, constant pranešimas:

nu nežinau ta sistema vistiek mano požiuriu yra nutobulėjimas, kas turi nesidžiaugia, nu ten reikia priežiuros su juo daugiau, Gargžduose sakė kad ten tik imitacija tos sistemos, žmonės meta ją ir deda paprastą siurblį nešiaip. Dūmas tikrai bus ekolgiškesnis, bet darbo kokybė kenčia dėl to.

Tai kad tie visi ,,c,railiai,, stovi ir sunkvezimiuose . su kibiru pilstyma kuro reikia pamirst . o jei gerai sureguliuotas kuro siurblys-  neturi mesti juodo dumo ..   as i savo ,,arkli,, pilu is degaliniu jokiu ruskiu ir kanistru ,net filtra viena uzdejau savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 minutes ago, wydas63 pranešimas:

Nu negerai , kad mėto :eusa-think: ... žinai ką  padarom taip , Pats rink tuos išmestus Commonrailus , a aš iš Tamstos juos vėliau nebrangai supirksiu : už bloką EDC7UC31 - dešimt eur ; daviklius po kokį eurą ; forsunkes po pora euriukų ;  nu ir siuntimo išlaidos žinoma mano sąskaita . Karoč , kai jau ką turėsi tai duok žinot :D:D

na ne iš lempos sugalvojau kad juos meta lauk, yra kas kaime išėmė ir yra kas nori imti jį lauk, gargžduose kur užsiima dyzelinėm sistemom irgi sakė kad meta juos lauk ir vargo nemato.Ta sistema  gera kol viskas tvarkoj.Su mechaniniu siurbliu papraščiau viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, constant pranešimas:

na ne iš lempos sugalvojau kad juos meta lauk, yra kas kaime išėmė ir yra kas nori imti jį lauk, gargžduose kur užsiima dyzelinėm sistemom irgi sakė kad meta juos lauk ir vargo nemato................

Nu tikrai nenorėjau pasakyt jog Patsai "iš lempos" pribūrėt , paprasčiausiai iš nedaugelio mano pažystamų irgi norėtų kažką pakeist tame dalyke . Tik vat nėra donoro kad paeksperementuot , vat but keletas tų valdymo blokų , galima but ir pakapstyt juos , pabandyt ką galima padaryt . Pasiteirauk , tų savo kaimynų jei jie turi nereikalingų , kelis paimčiau . Ir šiaip galėtum paklausinėjęs parašyt , ką išmeta ir  ką palieka  , manau ne man vienam tas but įdomu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na užklausiu kada sutikęs, o ko ten reikia tai siurblio ir pėdalo, forsunkių, vamzdelių, užgesinimui trosą atsivesti, ir nuo pėdalo iki siurblio svirteles atsivesti ir tiek. na gal dar ko reikia, bet ten neproblema sukeisti siurblius..siurbliai dabar geri kiniški yra, pats užsidėjas turiu, kaina 415e gargžduose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, constant pranešimas:

na užklausiu kada sutikęs, o ko ten reikia tai siurblio ir pėdalo, forsunkių, vamzdelių, užgesinimui trosą atsivesti, ir nuo pėdalo iki siurblio svirteles atsivesti ir tiek. na gal dar ko reikia, bet ten neproblema sukeisti siurblius..siurbliai dabar geri kiniški yra, pats užsidėjas turiu, kaina 415e gargžduose.

nuuu... prie viso to reik jamti galva zemen ir grezti skyles pagal senus purkstukus... bent jau mum dzeirana tai aiskino. Ir siaip cia ne reilo beda, beda tame kad musu meistrai neturi tinkamu softu kad nuo iki ta sistema "prabarskinti". Buvom viena pasikviete tipo su softu, mete konkrecia klaida, kad perdidelis slegis reile, pasijunge ala parodyti... bet ten jokiu live data duomenu nerodo, net gazo pedaliaus nemato. Uzsiminus kad cia tas softas pieno riebuma rodo, pradejo aiskinti kad gamykla neduoda jiems vargsams kodu pilnai prieeigai ir parametru keitimui.... kiek tiesos tame as nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pas mane toks, bent iš išvaizdos, traukia geriau, gargžduose sakė kad patikimi ir visiem siūlo, taip ir aš paėmiau, su juo jau viską galima išspausti iš traktoriaus kiek įmanoma, bet jeigu proto neturėsi tai taip ir suėsi jį. Sakė kad prieš kiekvieną plundžerį sietukas yra tai jų nesuvaro, gali užgesti ir viskas. Kuresi lengviau man su juo, variklio vibracija mažesnė (nors gal tai dėl čekiškos grupės, nežinau) variklis dirba tyliau, nu man jis patiko, tik vienas minusas kad reguletorius čekiško siurblio dirbo geriau, su šituo apkrovą gavęs apsukos biški pakrenta, paduoudi gazo kiek reikia ir apkrovai dingus(išmetus rulį iš preso) apsukos truputi pakyla, aš mokėjau 415e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-20 at 11:44, constant pranešimas:

pas mane toks, bent iš išvaizdos, traukia geriau, gargžduose sakė kad patikimi ir visiem siūlo, taip ir aš paėmiau, su juo jau viską galima išspausti iš traktoriaus kiek įmanoma, bet jeigu proto neturėsi tai taip ir suėsi jį. Sakė kad prieš kiekvieną plundžerį sietukas yra tai jų nesuvaro, gali užgesti ir viskas. Kuresi lengviau man su juo, variklio vibracija mažesnė (nors gal tai dėl čekiškos grupės, nežinau) variklis dirba tyliau, nu man jis patiko, tik vienas minusas kad reguletorius čekiško siurblio dirbo geriau, su šituo apkrovą gavęs apsukos biški pakrenta, paduoudi gazo kiek reikia ir apkrovai dingus(išmetus rulį iš preso) apsukos truputi pakyla, aš mokėjau 415e.

O vamzdeliai kuro tiko ar keitei nes lyg zemesnis siurblys sitas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , constant pranešimas:

viskas tiko, tik pirmą kartą kai jungiau šlangas kažkures buvau sumaišęs tai trauka nulinė buvo :D ir apsukos jiems iki 2800sukeltos būna, tai susimažink pats iki 2,4 apsukų, dar pas mane biški permažai apsukų yra žemom apsukom bet nebėda pakelti

 

o kaip apsukas sumazini jam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-06 at 20:54, Augunstas pranešimas:

Tai kad tie visi ,,c,railiai,, stovi ir sunkvezimiuose . su kibiru pilstyma kuro reikia pamirst . o jei gerai sureguliuotas kuro siurblys-  neturi mesti juodo dumo ..   as i savo ,,arkli,, pilu is degaliniu jokiu ruskiu ir kanistru ,net filtra viena uzdejau savo.

Na baikit  , prie ko čia kanistrai ir rusiški degalai . Na neini saliarkos užsipilt su kibiru atsinešęs pjuvenų į pečių . O ir filtrai tam ir yra . Negi tvirtinsit , kad rusai su dauk naujesniu automobilių parku atvažiuoja į Lietuvą kokybiško kuro užsipirkt . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, vaidas.p pranešimas:

Na baikit  , prie ko čia kanistrai ir rusiški degalai . Na neini saliarkos užsipilt su kibiru atsinešęs pjuvenų į pečių . O ir filtrai tam ir yra . Negi tvirtinsit , kad rusai su dauk naujesniu automobilių parku atvažiuoja į Lietuvą kokybiško kuro užsipirkt . 

Merso seniuko baisiai nepigus siurblys ,paskutinius 5m pilu degalinej .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Merso seniuko baisiai nepigus siurblys ,paskutinius 5m pilu degalinej .

Draugelis dirba lukoilo degalinėje . Užklausiau kartą - filtrus kolonėlių patys keičiat , ar meistrai atvažiuoja ?... Kokius filtrus , sako , seniai jie ten išmesti , nes 2 kartus per mėnesį užsikiša , o jie nepigūs .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...