Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

Ne. dare autotema. 115e uz galva nuslifuota voztuvai nauju ne rusiski. voztuvu lizdai. pritrinta, ir gumeles. zodzu parsiveziai ir neri ant bloko.

kiek atsiejo neskaicevau apie 600e. dirba pasakiskai graziai. nes ir siurbly su purkstukais pilnai perinkau pavasary. tai zodziu variklis kapitaliai naujas.

Nugi placiau apie voztuvus, nuo kokios vakarietiskos technikos tinka? Paciam reikejo jieskot ar autotemoj parinko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viska jie sudejo nieko nereikejo galvoti. sake gerus kokybiskus turi voztuvus.  tiesa buvau prases visus pakeisti bet jie pakeite tik ismetimo. anie sake dar 100 metu laikys orginalas. nors ismetimo tai sdile konkreciai buvo.

pernai alytuje uz 6 cilindru galvos nuslifavima 12 voztuvu lizdu reiborevima ir voztuvu nutekinima mokejau 190e +PVM prisitryniau pats gumeles mano voztuvai seni susirinkau pats. autotema gerai ir daug pigiau, rekomenduoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viska jie sudejo nieko nereikejo galvoti. sake gerus kokybiskus turi voztuvus.  tiesa buvau prases visus pakeisti bet jie pakeite tik ismetimo. anie sake dar 100 metu laikys orginalas. nors ismetimo tai sdile konkreciai buvo.

pernai alytuje uz 6 cilindru galvos nuslifavima 12 voztuvu lizdu reiborevima ir voztuvu nutekinima mokejau 190e +PVM prisitryniau pats gumeles mano voztuvai seni susirinkau pats. autotema gerai ir daug pigiau, rekomenduoju

Alytuje pas ta garsuji ,,galvuciu,, meistra   ????    ten greit uz paziurejima ims 100eu   :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viska jie sudejo nieko nereikejo galvoti. sake gerus kokybiskus turi voztuvus.  tiesa buvau prases visus pakeisti bet jie pakeite tik ismetimo. anie sake dar 100 metu laikys orginalas. nors ismetimo tai sdile konkreciai buvo.

pernai alytuje uz 6 cilindru galvos nuslifavima 12 voztuvu lizdu reiborevima ir voztuvu nutekinima mokejau 190e +PVM prisitryniau pats gumeles mano voztuvai seni susirinkau pats. autotema gerai ir daug pigiau, rekomenduoju

gal pries tris metus buvau nuvezes, tai voztuvus liepe paciam atsivezti, juda i prieki vadinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o Šiaulių raj Kairiuose kur daro galvuciu remonta turi kas atsiliepimų? ne Kairių variklių remontas bet yra Topolių g...(ALFONSO VAIŠVILOS ĮMONĖ Topolių g)

Teko kelias galvas vežti. Velenus kokius 4 jau yra slifave, tai nieko blogo negaliu pasakyt sukasi gerai. Sutapimas ar ne, bet karta nuvežiau velena i Kairių varikliu remonta, tai po savaites užkalė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

952 spaudimas, Patikrink tepalo siurblį, gal jam galas atėjo, po to eik tolyn, išmetimo linija, ar nėra išmuštas guminis žiedelis arba vamzdukas patikrink kad nebūtų įtrūkęs, na jei viskas tvarkoje tai eik prie vožtuvų. Ar slėgis palaipsniui krito , ar iš karto 0. Jei karteris jau nuimtas, ne pro šalį pakeisti tepalo siurblį, jei jau išdilęs yra ir laisvai sukasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žiauriai , kaip sau nori ck.gif , rimtai žadi šitą 'buzę' į variklį ai.gif supilt ??

Ne medų y variklį supilt reik ir avilį su bitėm po subine pasidėt sako radikulitas nepjauna per dien pasikračius.

 

m10g2k kaina litagroj apie eura, as pirkau 200 backa po 80 centu gavosi

Nereik nei bačkos mažiau euro ir tep. Vasarai nematau geresnio tepalo. Variklis švarutėlis keičiu kas du sezonai. Jai pas jus užpylus tos buizos sintetikos ar pusiau sintetikos pasidaro usienskas iš bulbaruso tadu aš nieko prieš. Arba pinigų daugiau negu proto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

m10g2k kaina litagroj apie eura, as pirkau 200 backa po 80 centu gavosi

Motec 15-40 w dizel ultra pirkau litra kainavo 2,2eu,anksciau toki buvau supiles i t-40am labai pasiteisino,saltas usikurkavo lengviau negu su tuo m10g,pries tai nuemus voztuvu dangtelius buvo aplipe kaip suodziais,o padirbus su motec dangteliai buvo svarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Motec 15-40 w dizel ultra pirkau litra kainavo 2,2eu,anksciau toki buvau supiles i t-40am labai pasiteisino,saltas usikurkavo lengviau negu su tuo m10g,pries tai nuemus voztuvu dangtelius buvo aplipe kaip suodziais,o padirbus su motec dangteliai buvo svarus.

 

Nu tas "Motec" tai gal ir nieko , bet koks ten Lytagre tai neaišku . Rusijoj , mg10 , kainuoj apie 200 jevru , už bačka .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žiauriai , kaip sau nori ck.gif , rimtai žadi šitą 'buzę' į variklį ai.gif supilt ??

Ne medų y variklį supilt reik ir avilį su bitėm po subine pasidėt sako radikulitas nepjauna per dien pasikračius.

 

Nereik nei bačkos mažiau euro ir tep. Vasarai nematau geresnio tepalo. Variklis švarutėlis keičiu kas du sezonai. Jai pas jus užpylus tos buizos sintetikos ar pusiau sintetikos pasidaro usienskas iš bulbaruso tadu aš nieko prieš. Arba pinigų daugiau negu proto.

nevisi vienodai dirba. yra zmoniu kuriem traktoras kelias dienas i metus reikalingas, o kitiem kasdiena ir prie ivairiu salygu, taigi norisi biski "pamylet" darbini arkli. kas del tepalo tai kai pasikeiciau i pusiau sintetinius variklio vidus iskart svaresnis, bent voztuvu dangteli nuemus jokio apaugimo, kas budavo nuo m10g buizes..

P.S. pazistu pora zmogenu kurie atrabotkes saudosi is auto lauzynu, ir sau pila i mtzoka visur kur tik pilasi tepalai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

952 spaudimas, Patikrink tepalo siurblį, gal jam galas atėjo, po to eik tolyn, išmetimo linija, ar nėra išmuštas guminis žiedelis arba vamzdukas patikrink kad nebūtų įtrūkęs, na jei viskas tvarkoje tai eik prie vožtuvų. Ar slėgis palaipsniui krito , ar iš karto 0. Jei karteris jau nuimtas, ne pro šalį pakeisti tepalo siurblį, jei jau išdilęs yra ir laisvai sukasi.

is karto 0 tai ir galvoju kad kaz kur kiaura,siurblys negaletu taip staigiai numirt,saltas 5 rodydavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad cia raso  apie  m-10g  ;

______________________________________________________________________________

Variklinė alyva M10G2k

Universali variklinė alyva, skirta forsuotiems dyzeliniams varikliams su arba be turbo įpurškimui

Skirta KAMA3, IKARUS, K-700...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gal zinot kokie buna forsuoti  varikliai ????  

M-motornyj

10-tai klampa  ,sakyciau vasara reiktu  bent 15 skaiciumi minimum   arba 20  o ziema pilti M-8  ar net maziau .. bet ten kaip kazkas minejo gera zaliava gaminti tepala . o tie skaiciai pasitikejimo nekelia ..

kazkada sakydavo kad reikalingas toks tepalas kuris paleidimo metu netrukdytu paleisti variklio ir uztikrintu tepima ne tik saltam bet ir siltam 90  laipsniu ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...