Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

Tepa kogero dėl to kad neprikeptu ir būtų kengva nuimti kita kart

 

Metalinę tarpinę variu purškia ir dėl sandarinimo. Tik ne paprastu vario tepalu, o tokiu specialiu "Permaflex" atrodo. Mes sportui varikliuose visada purkšdavom (čia dyzeliniui BMW motorui, būtent) ir nebuvo niekada bėdų nei su laikymu nei su išardymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane pagrinde vakarietiškos technikos remontas, bet pernai teko pačiupinėti ir MTZ 1025.3 motoriuką (tetukui biski sugedo) tai buvo pirmas ir tikiuosi paskutinis  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

nenaudojau nei purškiamo vario, nei panašių pribambasu, hermetiko minimaliai ir tik del dušios ramumo

nu ir ka aš žinau jis užsivedė ir dirba kaip bebūtų keista:

 variklis dirba be vibracijos

 naujam šiltam užsidegdavo lemputė spaudimo ant tuščių dabar nedega

 paskutini kart kai buvau gryžęs lyg ir alyvos pratekėjimo niekur nesimatė

iš to siūlyčiau padaryti tokias išvadas:

 daryk viską taip kaip priklauso + biški daugiau ir NEŠŪDELIAUK

Ka butent remontavai pas mane ir ant laisvu tepalo spaudimo nera uztenka tik indeklus pakeist ar dar kazkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tepdavom solidolu ne variklio tarpines,o dezes,tilto ir panasiose vietose.Patepus prilipinai ir patogu sujungti ir sekanciam kartui netiek prilipusios buna.Ir dar anksciau gatavu tarpiniu nebuvo,ir mes patys darydavomes.

budavo taip ir pas mus ,ypac kai reikdavo uzdet karterio tarpine .. dabar manau hermetiko yra  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Metalinę tarpinę variu purškia ir dėl sandarinimo. Tik ne paprastu vario tepalu, o tokiu specialiu "Permaflex" atrodo. Mes sportui varikliuose visada purkšdavom (čia dyzeliniui BMW motorui, būtent) ir nebuvo niekada bėdų nei su laikymu nei su išardymu.

BeMW dar gerai   ,gal teko  RENO ar PEZO  Boxer  ...????     :icon-mrgreen:

Tai turbina neatlaike dakare ar ne jusu ten chebra ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BeMW dar gerai ,gal teko RENO ar PEZO Boxer ...???? :icon-mrgreen:

Tai turbina neatlaike dakare ar ne jusu ten chebra ?

Ne, tik automobiliams variklius teko rinkti, tiems, kur baigiasi 'o' , nieko nedaręs. Biesevičių žinau, bet ne mano "chebra" jis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, tik automobiliams variklius teko rinkti, tiems, kur baigiasi 'o' , nieko nedaręs. Biesevičių žinau, bet ne mano "chebra" jis.

Kad jau sportinių variklių virtuvė Tamstai nesvetima , tad norėčiau paklaust , gal galit parašyt kokio gamintojo ir kokiais tepalais užpildot savo bolidų variklius , ta prasme kai jie jau išleidžiami į lenktynių trasą . Klausiu todėl , kad norėtus sužinot , kas šiandienai yra iš patikimesnių gamintojų , sintetinių tep. srityje .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau sportinių variklių virtuvė Tamstai nesvetima , tad norėčiau paklaust , gal galit parašyt kokio gamintojo ir kokiais tepalais užpildot savo bolidų variklius , ta prasme kai jie jau išleidžiami į lenktynių trasą . Klausiu todėl , kad norėtus sužinot , kas šiandienai yra iš patikimesnių gamintojų , sintetinių tep. srityje .

 

Castrol 0W60 . Tik atvežti iš Vokietijos, o ne "vietinio pilstymo".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kastriulio kataloge tokio nerandu , gugle irgi  :eusa-doh:. A kuom grįstas toks platus temperatūrų diapazonas , turiu galvoj 0w ? Ir kokia sintetikos bazė , šitojo tepalo gal turit duomenų ? Tikrai ne krekingas ???

 

10W60, 1 neparašiau :icon-redface:

 

http://msdspds.castrol.com/bpglis/FusionPDS.nsf/Files/79F1D8DDCBA1344280257D540062E776/$File/BPXE-9P9JM7.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitaiko :) . Bet kaip suprantu , pilnos info apie sudėtį irgi neturit , nors mane domintų kažkas iš 0w30 ..... Geras tepalas  , bet  "Base oil - highly refined" ar "Distillates (petroleum), solvent-dewaxed heavy paraffinic " ir "Any concentration shown as a range is to protect confidentiality or is due to batch variation." ir pan.  tikriausiai sako tik , kad tai - HC synthetic (Hydro-Craking-Synthese-Technology) , ir realiai tos synthetic - keli %  kaip priedas  . Negi Kastrolis iš kuklumo  :eusa-think: apie bazinę sudėtį nutyli  , nors pvz. "Manol" drasiai rašo : " + Ester " , ta prasme yra jos tenais !!!!.....kažkiek   :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitaiko :) . Bet kaip suprantu , pilnos info apie sudėtį irgi neturit , nors mane domintų kažkas iš 0w30 ..... Geras tepalas  , bet  "Base oil - highly refined" ar "Distillates (petroleum), solvent-dewaxed heavy paraffinic " ir "Any concentration shown as a range is to protect confidentiality or is due to batch variation." ir pan.  tikriausiai sako tik , kad tai - HC synthetic (Hydro-Craking-Synthese-Technology) , ir realiai tos synthetic - keli %  kaip priedas  . Negi Kastrolis iš kuklumo  :eusa-think: apie bazinę sudėtį nutyli  , nors pvz. "Manol" drasiai rašo : " + Ester " , ta prasme yra jos tenais !!!!.....kažkiek   :icon-mrgreen:

Man kazkada teko matyt kaip pilsto is icb konteineriu tai dziaugiuos kad jis bent atitinka sezoniskuma :icon-mrgreen:  ....visa kita kaip receptura tai gal kaip minejo is parsivezant  is gamintojo.

Kur zadat naudot  0w30  ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kazkada teko matyt kaip pilsto is icb konteineriu tai dziaugiuos kad jis bent atitinka sezoniskuma :icon-mrgreen:  ....visa kita kaip receptura tai gal kaip minejo is parsivezant  is gamintojo.

Kur zadat naudot  0w30  ? 

:icon-mrgreen: Prajuokinai su tuom pilstymų "is icb konteineriu tai dziaugiuos kad jis bent atitinka sezoniskuma  " O  jei rimtai , tai kaip isivaizduoji - "parsivezant  is gamintojo." ??? atseit nuvažiuot in DE ir į vartus pabaladojus : "Duokit , prašau man porą kanių 0w30 , originalaus tep. ...."  :icon-rolleyes: Naudot noriu savo "Espaise Cvai" , bet ir ne tame esmė , esmė tame kad nežinau kas begamina tikra "synthetic" , nes giliau pasidomėjus visur HC . Šią žiemą pas mane "medutis" prie -10-15 C  , užvedu bet gaila senuko , su sintetika 5w-30 tas pats auto prie - 20-24C kurdavos lengvai . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal biški juokinga atrodys :) , bet ar nepauostėt koks kvapas ? sintetikos būna toks malonus , skirtingas nuo tradicinio . 

Jo toks pavasario liepziedziu kvapas. o paklausius girdis bites duzgia. Tai gal ir ekologiskas. as juokais.

Ne neuosciau, reikes patraukti. nes kvapai tai tikrai skiresi variklinio nuo hidraulinio. Dabar kaip tik likutis bagazineje stovi, nes keiciau tik pries keleta dienu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-mrgreen: Prajuokinai su tuom pilstymų "is icb konteineriu tai dziaugiuos kad jis bent atitinka sezoniskuma  " O  jei rimtai , tai kaip isivaizduoji - "parsivezant  is gamintojo." ??? atseit nuvažiuot in DE ir į vartus pabaladojus : "Duokit , prašau man porą kanių 0w30 , originalaus tep. ...."  :icon-rolleyes: Naudot noriu savo "Espaise Cvai" , bet ir ne tame esmė , esmė tame kad nežinau kas begamina tikra "synthetic" , nes giliau pasidomėjus visur HC . Šią žiemą pas mane "medutis" prie -10-15 C  , užvedu bet gaila senuko , su sintetika 5w-30 tas pats auto prie - 20-24C kurdavos lengvai . 

Vat kas ta tepala tikrina ???     veza ir pilsto ,jei duju balionai su praleidzianciais kranais prekyboje tai tepalo marke  giliai  nusi....kt ..  kam gamintoja butinai budint ....  reikia dometis ,asmeniskai kaniukais neperku .backa ...  

O senukui reikia tena imontuot pykst ir eina ...   kazkada va butent ieskojau  i neradau  ...supyliau 5w .....   i gerai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat kas ta tepala tikrina ???     veza ir pilsto ,jei duju balionai su praleidzianciais kranais prekyboje tai tepalo marke  giliai  nusi....kt ..  kam gamintoja butinai budint ....  reikia dometis ,asmeniskai kaniukais neperku .backa ...  

O senukui reikia tena imontuot pykst ir eina ...   kazkada va butent ieskojau  i neradau  ...supyliau 5w .....   i gerai .

Šventa teisybė  :icon-mrgreen: , paskutine sintetika turbut kokiais 2010m , pasakė : Atia , berniukai , tegyvuoja HC ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šventa teisybė :icon-mrgreen: , paskutine sintetika turbut kokiais 2010m , pasakė : Atia , berniukai , tegyvuoja HC ...

Čia į savo raudoną espeisą ieškai tepalo po visą europą ? Ir dar ne bele kokio ? Humoristas geras :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia į savo raudoną espeisą ieškai tepalo po visą europą ? Ir dar ne bele kokio ? Humoristas geras :)

Jo į raudoną ,  senam auto reikia pilt gerą tepalą  :icon-rolleyes:,  kai pirkau buvo sintetinis . Neieškau po visą europa , šiaip maniau kas nors pasakys : " va pirk šitaji , garantuoju sintetika ... " o toliau jau kapstyčiau kas i kaip . Bet kiek žiuriu visi tep., perdirbta mineralkė o man esterių noris ...  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: Tarp kitko ir "Heck'as pagal kaina lyg ir nieko būtų, kažin tik ar kvepia kokosais , neaišku (HC irgi) < http://heck-oil.de/produkte/motorenoele/pkw-motorenoele/viskositaetsklasse-0w-30/62/heck-rs-sae-0w-30-5l   >

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...