Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

man buvo toks nuotykis,draugelis sako reik bielki uztempt,atvarau su katinu,tampom velkam nein ratu prasukt,nuemam galava ogi 4 stumas uzrudejas,pirma kart toki vaizda maceu,tai ir galavojau kaip cia ta stuma su gilze isplest :icon-mrgreen:  tai ijungem pavara 9 ir dw pirmyn atgal krutinom,su kuvalda pakalinejom,islindo atsilaisvino tos gilzes,pripylem saliuros i ta uzrudijusi cilindra,nusveitem kiek ejo,nauja tarpine ,atgal galava uzmetem,pakurem,dirba graziau nei pries tai :icon-mrgreen:  vo tokia va istorija :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai normaliai kaip isiminejat gilzes? ar visi su kubaldom? :D

Tai juk ne kiekvieną diena jas iškalinėji :lol:  Paimk kokį gelžgalį , fleksą juk turi manau , išpjauk kažką kad apačią gilzės užkabint , skyle per vidurį išgrežei ..... įtempes pakalinėk ir išprašysi laukan . Galima ir paprastą siomniką panaudot , čia tik fantazijos reikalas ... kažko sudėtinga , neapsimoka konstruot .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia taip pat Lutava vilniuj turi metalines dvieju sluoksniu, reikia pamegint nusipirkt ir ismegint greiciausiai.

Nu dar vienas pribumbasas yra su variu ,,supurkst,,     (man cia aleksote turguj vienas zinai ten pypec turi dar su variu purkst  kitaip neis)  prie rusu su grafitine pasta tepdavo  .

Tik toks klausimas isnyra kam to reikia .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane pagrinde vakarietiškos technikos remontas, bet pernai teko pačiupinėti ir MTZ 1025.3 motoriuką (tetukui biski sugedo) tai buvo pirmas ir tikiuosi paskutinis  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

nenaudojau nei purškiamo vario, nei panašių pribambasu, hermetiko minimaliai ir tik del dušios ramumo

nu ir ka aš žinau jis užsivedė ir dirba kaip bebūtų keista:

 variklis dirba be vibracijos

 naujam šiltam užsidegdavo lemputė spaudimo ant tuščių dabar nedega

 paskutini kart kai buvau gryžęs lyg ir alyvos pratekėjimo niekur nesimatė

iš to siūlyčiau padaryti tokias išvadas:

 daryk viską taip kaip priklauso + biški daugiau ir NEŠŪDELIAUK

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau visi traktoristai tepdavo ,tik nezinau kodel bet ir neteko niekada girdeti kad tarpine izteztu nuo solidolo neisivaizduoju kaip galetu nebent is gumos padaryta butu :icon-wink:

pridega ji su salidolu ten ir po to galvute reikia su kirtikliais nuimineti ...vario ar grafitine pasta tam ir tepama kad nepridegtu .asmeniskai jokio pribumbaso netepu ...bet reikia uzverzineti kaip nustatyta ir tam tikra jega  Nm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...