Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

reliai neskaitant manualo ,bet galiu pasakyt is savo patirties o ji netokia jau maza :D pirma reik mest mada verzt su vamzdziais is akies .tam reikalui yra dinometrinis raktas.2 keiciant tarpine reik keisti ir galvos varztus.3 nuvalyti senos tarpines likucius ir nuslifuoti galvos plokstuma .uzverzi tiek kiek reikia ir nereik jokiu perverzimu.P.S tik verziant nereikia persistenkti nes nuo perdidelio verzimo truksta metaliniai ziedukai tada ir prapucia ore :D

na jei patirtis ne tokia maza tai tada nurodyk priezasti del ko prapucia tarpine keiciant tarpine buvo naudojamas dinamometrinis raktas uzversta galva 210kgs.m varstai galvos nekeisti kadangi pas mane verzles su spilkom,nuslifuota galva ir aisku svariai nuvalytas blokas tarpine pries dedant supurksta variu ir prapute tarpine mazdaug po desimties motovalandu gilzos nepasede viskas lygu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip is tavo parasymo kyla abejoniu ar buvo kokybiska nauja tarpine... pasiziuret tu cilindru kur neprapusta kaip atrodo metaliniai ziedukai . manau jie bus truke per centra todel ir prapute.be abejones ir kur prapusta .siulyciau pakeisti ir naujas spylkas zinant rusisku detaliu kokybe :)

dabar dejau kitos firmos tarpine prapucia tarpine tarp antro ir trecio cilindro metaliniai ziedukai toj vietoj kur prapusta truke o nauju spilku dabar nelabai eina surast pirkti vsur kiek klausinejau yra tik varstai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu negausi normalios tarpines bandyk maziau verzt ,nes jeigu is nekokybisko metalo ziedukai jie truksta nuo verzimo-ko pasakeje prapucia . sveiki ziedukai ir yra pagrindas . varztai irgi nera blogai ,bet dauguma gamintoju juos ne tik rekomenduoja keist ,bet raso ,kad yra privaloma .na bet cia jau kiekvienas sprendzia pagal save.siuo atveju del praputimo manau kad 90 proc kalta tarpine.bandyk kokia 40 nm maziau verzti..arba tu sumaisiai nm su lbs o tai jau didelis skirtumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

868894490 Rokiskyje

Taip, buvau pas šį žmogų, turi stendą, patikrino, bet nieko nepastebėjo. Sako, jei nematau, tai ir remontuot nėra ko, bet patarė nulėkt pas kitus meistrus. Netoli ten, lyg Tilžės g. Ten palikau o ryte pazvanyjo kad atlėkčiau, rado gedimą ir sutaisė. Daba uždėjau ir išbandžiau, išties, veikia kaip turi būt :) liuks.

Tiesa, pamiršau vardo paklaust +37065073673

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

būna tokia bėda kad šilto nenori sukti starteris..ta prasme jei tarkim užgesini, starteris suktelis puse abaroto ir toliau nebepajėgia prasukti.. :icon-evil: starteris Čekiškas naujas, akumas 145 naujas..šaltas kuriasi puse bėdos juk ne jaunuolis jau.. :lol: kame čia bėdelė? degimas ankstyvas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei butu ankstyvas degimas spirtu atgal ir saltas.Panasia beda turejau cia kazkur nera gero kontakto elektroj,nes kai susyla variklis negauna pilno kotakto.Man padejo sujungimu tarp starterio akumo mases jungiklio ir kabinos su tiltu.Kur nebuvo kontakto nezinau, nes pravaliau visus.Dabar suka gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei butu ankstyvas degimas spirtu atgal ir saltas.Panasia beda turejau cia kazkur nera gero kontakto elektroj,nes kai susyla variklis negauna pilno kotakto.Man padejo sujungimu tarp starterio akumo mases jungiklio ir kabinos su tiltu.Kur nebuvo kontakto nezinau, nes pravaliau visus.Dabar suka gerai.

nuo akumu dėžės turiu laida atvedes iki starterio...na reiks mases išjungeja pakrapštyti...ir visa kita...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti ir pritraukėjas (ant starterio), viduje kontaktas prastas.

uždėjau nauja starteri ...buna vistiek nenori prasukti.. :icon-cry:

keisk laidus pliusini iki starterio ir mase gera padaryk nuo kabinos i rema

nebent pliusinį nauja...masinis jau nuo akumuliatorių dėžės atvestas iki starterio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Sveiki gal kas galit pasakyt kas gali but mano mtz 82 kad lb sunkiai kuriasi vos ne vos grupe pernai rinkta.

Akumuliatoriai silpni. Iki starterio srove neateine. Starteris i uztarnauta poilsi keliauja, o gal tik angliukai jo pasibaige.

starteris suka kai bite bet nesikuria srove nesilpna tai pat tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas galit pasakyt kas gali but mano mtz 82 kad lb sunkiai kuriasi vos ne vos grupe pernai rinkta.

Kieno gamybos grupė? Galvos vožtuvai prišveisti naujai? Prieš tai kūrėsi?

P.S. turiu identišką situaciją. Po grupės pakeitimo nesikuria nors tu nusišauk......Nors prieš tai kūrėsi su sutrūkusiu kompresiniu žiedu. Įtariu kinietišką šūdą sudėjome :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas galit pasakyt kas gali but mano mtz 82 kad lb sunkiai kuriasi vos ne vos grupe pernai rinkta.

Kieno gamybos grupė? Galvos vožtuvai prišveisti naujai? Prieš tai kūrėsi?

P.S. turiu identišką situaciją. Po grupės pakeitimo nesikuria nors tu nusišauk......Nors prieš tai kūrėsi su sutrūkusiu kompresiniu žiedu. Įtariu kinietišką šūdą sudėjome :icon-evil:

pas amne grupe EURO traukia puikiai pries grupes keitima is vis sunkiai kuresi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas galit pasakyt kas gali but mano mtz 82 kad lb sunkiai kuriasi vos ne vos grupe pernai rinkta.

Kieno gamybos grupė? Galvos vožtuvai prišveisti naujai? Prieš tai kūrėsi?

P.S. turiu identišką situaciją. Po grupės pakeitimo nesikuria nors tu nusišauk......Nors prieš tai kūrėsi su sutrūkusiu kompresiniu žiedu. Įtariu kinietišką šūdą sudėjome :icon-evil:

pas amne grupe EURO traukia puikiai pries grupes keitima is vis sunkiai kuresi

Su didele degimo kamera?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...