Jump to content

Lenkiskas presas z-569


Arunas7

Recommended Posts

mano pazistamas pirko pernai is laumetrio sipma lenkiska presa (zalias), tai nelabai dziaugesi... siaip suka be problemu, bet patys rulonai minkstoki, bestovedami supliuksta, pasidaro kaip kamuolys... vienu zodziu, nieko gero. apie metal fach (raudoni) negaliu pasakyt, jie bugniniai, gal ir kieciau susuka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pažiūrėjau:

www.sipma.pl

CLASSIC Z-279, Z-279/1;FARMA Z-276, Z-276/1,FARMA II Z-279, Z-279/1ir POWER CUT Z-590/1 grandininiai,o FARMA II Z-569, Z-569/1-grandininis-valcinis,tai išeitų būgninis :icon-question:

Šiaip manau jei imti lenkišką,tai geriau būgninį nes neaišku kaip tie grandininiai laikys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie metal fach (raudoni) negaliu pasakyt, jie bugniniai, gal ir kieciau susuka...

Man pernai nauju Metal fach suko.Ten kur labai šlapia žolė buvo papelyję rulonai...kai kur net iki vidurio.Vidurys rulono minkštai susuktas-kaip "ŪP" straipsnyje apie diržinius presus nuotrauka buvo kad rulonai nevienodu tankumu suspausti,iš šono žiūrint tokia kaip žvaigždė viduryje rulono,o į kraštus geriau suspausta...pelyja ne nuo rulonų vidurio,o nuo kraštų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As 2007m. metais paemiau komercinį pasiūlymą, tai kaip supratau sipma visi presai yra bugniniai, o ne grandininiai. O tech. harakteristikoje rašo kad būgnai sukami grandinėmis.

O man neatrodo, kad jei maziau suspaustas išeina rulonas tai jis pelys. Turėjau apvyniotų rulonų visiskai be tinklelio ar špagato, tai tikrai jie atrodo apvalūs, taciau nepelyja. kai pastebejau rulonai labiau puva kai jie sukami visiškai žali t.y. neapvytinta zolė. O kai pavytinta buna daug geriau. Manau i metus su lenkisku jeigu suktum po 500 rulonų tai laikys visam gyvenimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man neatrodo, kad jei maziau suspaustas išeina rulonas tai jis pelys. Turėjau apvyniotų rulonų visiskai be tinklelio ar špagato, tai tikrai jie atrodo apvalūs, taciau nepelyja. kai pastebejau rulonai labiau puva kai jie sukami visiškai žali t.y. neapvytinta zolė. O kai pavytinta buna daug geriau. Manau i metus su lenkisku jeigu suktum po 500 rulonų tai laikys visam gyvenimui.

Pas mane buvo ne tik žalia,bet ir šlapia po lietaus žolė(net vanduo iš preso bėgo),matyt tai ir turėjo įtakos...kur sukta vytinta(1,5paros džiovinta),tai kol kas nieko blogo nepastebėjom...

Ką sukai visai neapvyniotus nei tinkleliu,nei špagatu :icon-question:

Šiaip aš irgi galvoju lenkišką Metal fach imti,nes irgi daugiausia iki 500 rulonų sau darysiu,na gal dar kas daugiau samdys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As 2007m. metais paemiau komercinį pasiūlymą, tai kaip supratau sipma visi presai yra bugniniai, o ne grandininiai. O tech. harakteristikoje rašo kad būgnai sukami grandinėmis.

O man neatrodo, kad jei maziau suspaustas išeina rulonas tai jis pelys. Turėjau apvyniotų rulonų visiskai be tinklelio ar špagato, tai tikrai jie atrodo apvalūs, taciau nepelyja. kai pastebejau rulonai labiau puva kai jie sukami visiškai žali t.y. neapvytinta zolė. O kai pavytinta buna daug geriau. Manau i metus su lenkisku jeigu suktum po 500 rulonų tai laikys visam gyvenimui.

http://www.lytagra.lt/spresas.php?osCsi ... 67ce330feb

Siaip visi jie yra grandininiai tik vienas modelis kaip jie raso yra grandininis-bugninis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir sakau kad ten charakteristikoje ir vadybininkai durniukai nesmakiai nusimano. Visi lenkiski presai yra bugniniai. Ir sa ko kad ,,Sukami grandimis " o ne grandininiai t.y. sukami grandinemis.

Na kad pagal Belarus 1222 pateiktą nuorodą ir pagal tinklapį www.sipma.pl

"...Dėka grandininės presavimo kameros su šia mašina galima presuoti šieną, šiaudus bei žalią masę

Būgninė – grandininė presavimo kamera yra tik Z-569 ir Z-569/1 presuose. Šitie presai gerai presuoja ne tik žalią masę bet ir šieną bei šiaudus..."

Šaltinis http://www.lytagra.lt/spresas.php?osCsi ... 67ce330feb

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Pora metų suku su Metal fach.Kaimynas su Sipma,kur per galą pasiima ruloną.Užpernai susukau apie600 šieno,šiemet šieno tiek pat ,šienainio antrą tiek.Vienam lauke sukau aš ,o gretimame Class ,kur presas su vyniotuvu viename.Tai kietumas šieno vienodas.Mano tinklelis125cm,tai gražiau kraštai apdengti.Nusistatęs esu ant kiečiausio susukimo.Metal fach geresnis už kaimyno minėtą sipmą,nes ten ,jei per daug prisuka,atsidaro galas.Pas Metal fach suk kiek nori,nurausi pirma kardano apsauginį varžtą,bet neatsidarys.Dėl sunkaus sukimo-už kardano paėmęs, tuščią presą nesunkiai pasuki.Kitaip sakant per sezoną porą kartų išvalyk,sutepk.Rulono viduryje žvaigždutės formos suspaustas šienas-kitai būgniniuose presuose nebūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as jau gal tris sezonus sukau su lenkisku Metal Facht presu tai susukom jau gal apie 4000 rulonu, pagrinde sausi, na gal koki 700 zaliu susukom. tik tai buvo nuluzusi vieno bugno asis tai pirkom nauja visa bugna mokejom apie 500 lt su pvm, beto dar keitem grandiniu gal pora bet nieko ipatinga..jau nebeveikia centrinis tepimas, siam sezonui reikes remontuoti jau..del rulio kietumo tai pirma meta kol ismokom naudotis pilnai juo tai ruliai labai blogi buvo, o dabar jau tikrai normalus, kaip sukant uzsienietisku presu..Isvada ta kad jei suksi per metus po 1000 ruliu tada jis tau atlaikys kol baigsis parama 5 metai, o po 5 metu jau galesi nauja pirkti arba vargti su juo remontuodamas..o uzsienietis tikrai daugiau laikys..na tik manau kad dalys jo daug pigesnes nei tarkim Welgerio ar kito uzsieniecio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del tinkliuko neemimo tai manajam irgi buvo tapati problema, tai kliudavo tinkliukas uz nukirtimo peilio..teko pareguliuot tinkliuko peili gad atsitraukdamas daugiau i vidu atsitrauktu..o budavo islindes biski peilis, tinkliukas uz jo uzkliudavo ir nebeimdavo tinklo..bet lengvai isprendem tik kol issiaiskinom daug trukom.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...