Jump to content

Lenkiskas presas z-569


Arunas7

Recommended Posts

tinkliuko neapsukdavo ant volu, o tinkliukas banguodavos ten viduj. kazkaip y kruva spasdavos ir viskas..paimdavai su ranka prakisdavai tinkliuka ir eidavo..o pareguliuoti tai paprastai ten yra is priekio ant dvieju varztu (abejuose pusese po varzta) atleidi verzles ir viskas..na ten viskas labai paprasta pastudijuok ir suprasi jei tau nukirtimo peilis trukdo..beto dar virs to peilio yra bleka kazkokia dar ja biski palenkiau ten i vidu rankas ikises..tai db jokiu problemu su padavimu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora metų suku su Metal fach.Kaimynas su Sipma,kur per galą pasiima ruloną.Užpernai susukau apie600 šieno,šiemet šieno tiek pat ,šienainio antrą tiek.Vienam lauke sukau aš ,o gretimame Class ,kur presas su vyniotuvu viename.Tai kietumas šieno vienodas.Mano tinklelis125cm,tai gražiau kraštai apdengti.Nusistatęs esu ant kiečiausio susukimo.Metal fach geresnis už kaimyno minėtą sipmą,nes ten ,jei per daug prisuka,atsidaro galas.Pas Metal fach suk kiek nori,nurausi pirma kardano apsauginį varžtą,bet neatsidarys.Dėl sunkaus sukimo-už kardano paėmęs, tuščią presą nesunkiai pasuki.Kitaip sakant per sezoną porą kartų išvalyk,sutepk.Rulono viduryje žvaigždutės formos suspaustas šienas-kitai būgniniuose presuose nebūna.

del atsidarymo jei pas kaimyna mechaninis kameros uzraktas tai tada beda tame kad spyruokles apsinesusios o jei hidro tada traktoreus siurblys. problemos tame bet taip neimanoma kad atsidarytu pats turiu o atsidaro tiek kad signalke supyptu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 9 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...