Jump to content

traktoriaus teises


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 150
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

senai kirba mintis, bet tik dabar isreiksiu.

koks idijotas, sugalvojo TR1 ir TR2 kategorijas??? jos be rysio, ir tai sakau kaip zmogus, 15 metu isdirbes tam tikroj sistemoj.

koks skirtumas, kokia traktoriaus traukos jega, taisykles juk tos pacios.

juk vairuotojas, islaikes C kategorija, gali vairuot GAZ53, ir gali vairuot keturasi MAN, vezanti 20t...

zemes ukyje, visada cirkai....

Visu 100% pritariu, tokie ciudai tik lietuvoj, tai jei vairuoju 1l polo ar dar koki suduka kur 70Ag nesiekia uztenka B kategorijos, tai norint persest i 400 ar 500 Ag masina reiktu kogero jau kokios Z kategorijos (jau nekalbant apie Buggati veyron ir panasuas kalibro masinas). Jokio skirtumo kokios galios traktoriu vairuoji, taisykles vienodos, valdymas panasus, gabaritai siektiek didesni ir viskas. Reiktu sita klausima kaip nors iskelt viesumon.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

senai kirba mintis, bet tik dabar isreiksiu.

koks idijotas, sugalvojo TR1 ir TR2 kategorijas??? jos be rysio, ir tai sakau kaip zmogus, 15 metu isdirbes tam tikroj sistemoj.

koks skirtumas, kokia traktoriaus traukos jega, taisykles juk tos pacios.

juk vairuotojas, islaikes C kategorija, gali vairuot GAZ53, ir gali vairuot keturasi MAN, vezanti 20t...

zemes ukyje, visada cirkai....

Visu 100% pritariu, tokie ciudai tik lietuvoj, tai jei vairuoju 1l polo ar dar koki suduka kur 70Ag nesiekia uztenka B kategorijos, tai norint persest i 400 ar 500 Ag masina reiktu kogero jau kokios Z kategorijos (jau nekalbant apie Buggati veyron ir panasuas kalibro masinas). Jokio skirtumo kokios galios traktoriu vairuoji, taisykles vienodos, valdymas panasus, gabaritai siektiek didesni ir viskas. Reiktu sita klausima kaip nors iskelt viesumon.

jo pas mane teisese irgi paradoksas, galiu vairuoti iki 80 ag traktoriu, o taip pat ir neribotos galios kombaina (pvz 500ag) ar kita savaeige technika, o traktoriaus 100ag jau nebe :D butu juokinga jej ne graudu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
senai kirba mintis, bet tik dabar isreiksiu.

koks idijotas, sugalvojo TR1 ir TR2 kategorijas??? jos be rysio, ir tai sakau kaip zmogus, 15 metu isdirbes tam tikroj sistemoj.

koks skirtumas, kokia traktoriaus traukos jega, taisykles juk tos pacios.

juk vairuotojas, islaikes C kategorija, gali vairuot GAZ53, ir gali vairuot keturasi MAN, vezanti 20t...

zemes ukyje, visada cirkai....

Matai GAZ 53 gali vairuoti ir su c1 kategorija.

Primityviai lyginant: c1 kategorija atitinka zemesukio TR1 kategorija

c kategorija atitinka TR2 kategorija.

Logiskai pamascius 18 metu zmogu pasodink vaziuoti su keturasiu MAN gal jam patirties stokos. Dar blogiau po metu t.y 19 metu zmogu sodink ant furos gali dar blogiau buti. Aisku visada bus gabiu zmoniu, kurie sugebes vairuoti.

Laikydamas ta pacia TR1 kategorija laikai jau su priekaba.

As asmeniskai manau visos kategorijos teik TR1 tiek TR2 buvo sukurtos tam, kad atimti daugiau pinigu is zmoniu nes praktiskai teises laikysies 2 kartus. O kalbant apie C1, C, D1, D, E kategorijas - paprasciausiai tokios masinos dirba didesniais greiciais joms reikia ir didesniu igudziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

senai kirba mintis, bet tik dabar isreiksiu.

koks idijotas, sugalvojo TR1 ir TR2 kategorijas??? jos be rysio, ir tai sakau kaip zmogus, 15 metu isdirbes tam tikroj sistemoj.

koks skirtumas, kokia traktoriaus traukos jega, taisykles juk tos pacios.

juk vairuotojas, islaikes C kategorija, gali vairuot GAZ53, ir gali vairuot keturasi MAN, vezanti 20t...

zemes ukyje, visada cirkai....

Matai GAZ 53 gali vairuoti ir su c1 kategorija.

Primityviai lyginant: c1 kategorija atitinka zemesukio TR1 kategorija

c kategorija atitinka TR2 kategorija.

Logiskai pamascius 18 metu zmogu pasodink vaziuoti su keturasiu MAN gal jam patirties stokos. Dar blogiau po metu t.y 19 metu zmogu sodink ant furos gali dar blogiau buti. Aisku visada bus gabiu zmoniu, kurie sugebes vairuoti.

Laikydamas ta pacia TR1 kategorija laikai jau su priekaba.

As asmeniskai manau visos kategorijos teik TR1 tiek TR2 buvo sukurtos tam, kad atimti daugiau pinigu is zmoniu nes praktiskai teises laikysies 2 kartus. O kalbant apie C1, C, D1, D, E kategorijas - paprasciausiai tokios masinos dirba didesniais greiciais joms reikia ir didesniu igudziu.

sutinku as su tavim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...