Jump to content

Metalo apdirbimas


bLiudas

Recommended Posts

Gerą vakarą. Turiu tokias ilgą laiką nenaudotas stakles tekinimo,būtų gerai man jas pakūrt pabandyt, nežinau jų būklės ir išdilimo kokas... Noriu paklaust gal kas turi ar žino kur gaut knygą tekintojo vadovas? Mielai nupirkčiau arba nusikopijuočiau, pastudijuot.

Čia gal turi minty A.Stasiūno "Tekintojo vadovas" 1979m. ? Tokia turiu , jei ką , mielai padovanociau . Yra likus nuo tų laiku kai tekintoju dirbau , biski apsitrynus ir ,tiesa , pirmų keturių lapų nebėr :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gal turi minty A.Stasiūno "Tekintojo vadovas" 1979m. ? Tokia turiu , jei ką , mielai padovanociau . Yra likus nuo tų laiku kai tekintoju dirbau , biski apsitrynus ir ,tiesa , pirmų keturių lapų nebėr :lol:

 Jo jo aš apie šią ir kalbu , mielai priimčiau tokią dovaną parašysiu pm;) Bet man reikalinga lietuviškas variantas šios knygos nes su Rusų jau man sunkokai skaitosi... o dėl puslapių tai pirmus pačiam parašyt galima ko gero jie apie Leniną tėvelį ir tarybinį stipruolį tekintoją, kaip ir visos ssrs knygos įžangos, pradėčiau nuo 5to :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

medzio maciau o situ gyvai ne  , o gal kaina zinot ju :)   plius dar tu graziu frezu freziukiu  

Nus vistik grazu palyginus turimas stakliukes ir tom atliekamom operacijom ...  cia kaip is ateities   :icon-mrgreen:

 

Tokios kiek kainuoja tai neįsivaizduoju, o paprastesnės apie 200 k € . Tik ne ateitis čia, o dabartis :D Dėja ne mūsų kieme ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra teke matyt , (senais laikais žinoma :) ) ivairiausiu tu stakliu , pvz. kai dirbau "Žalgirio" stakliu gamykloj , tenais kordinatines korpusu apdirbimo stakles statė , japoniškas du vienetus . Tai vien tiem japoniukšciam už stakliu paleidima , turbut daugiau sumokejo nei 200k  (buvo 'gero žvengo' kai JPN užsimane i tulika , man iš savo darbo vietos gerai buvo tas matyt :lol: , Durys be rankenos , tik skylė spynai , kažkuris iš darbinyku piršta ikišes  atidare ir ileido vidun ...kaip toliau jam ten sekėsi , istorija nutyli :lol: , bet kita diena jau buvo naujos spynos sudėtos ), kaina aišku bus kosmine . Bet man mačiusiam detaliu gamyba savo akim , tai ispudi padarė didžiausia , kad tokią sudetingą detalę pagamino ant vienu stakliu  :icon-eek:  :icon-eek: , Isivaizduoju kiek butu laiko gaminama 'anais laikais' - pradžioj aptekina ima lauk tempia pas frezuotoja , pas šlifuotoja , pas šponkiu drožėja , pas dantraciu užpjovėja , vel šlifuoja ir t.t. ir pan. o dar tarpuose tarp operaciju kontrolė ir brokavimai . Detalė ,žinoma, ten sudetinga , manau mano laiku "Žalgiris" , jei labai butu stengesis gal per menėsį ir butu "pagimdę"  :icon-mrgreen: o gal ir ne ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geri specai staklu gamykloj -man mova dare ijungt siurbli ,ten neina ismieruot ir toks neatatinis velenas urio isimt taip neina tai su plastilinu apspaudziau su slankmaciu ismatavau nu ir  .... padare kaip is gamyklos :))) 

o va sponkes vieta dare su kordinatinem kompiuterizuotom tai kol ismatavo jis ,suvede i kompa duomenis - tai kitas ant paprastu stakliu isdroze .... zodziu itariu kai sudils turbut tik ismest nes remontuot itariu tiek pat kainuotu  kaip naujos  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...