Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

prieš 42 minutes , Gunia pranešimas:

Dabar netraukia? Kas vyksta kai trauki?

Atsukus bakelio sklendę vanduo pildosi. Cirkuliacinio siurblio viršuje yra sklendė, kurią pasukti galima į bakelio pusę. Cirkuliacinio siurblio traukimas vyksta tik iš bačkos apačios. Kitaip sakant nėra traukimo nuo bakelio pusės. Purkštuvą parsivežiau iš Vokietijos, bet ar turbūt nenaudojo šio bakelio. Panašaus purkštuvo modelio skelbimo nuotraukose šlangos panašiai pajungtos, tai klausimas gal koks inžektorius turi būti kuris sudaro traukimą ar gal koks kitas variantas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Virgis. pranešimas:

Atsukus bakelio sklendę vanduo pildosi. Cirkuliacinio siurblio viršuje yra sklendė, kurią pasukti galima į bakelio pusę. Cirkuliacinio siurblio traukimas vyksta tik iš bačkos apačios. Kitaip sakant nėra traukimo nuo bakelio pusės. Purkštuvą parsivežiau iš Vokietijos, bet ar turbūt nenaudojo šio bakelio. Panašaus purkštuvo modelio skelbimo nuotraukose šlangos panašiai pajungtos, tai klausimas gal koks inžektorius turi būti kuris sudaro traukimą ar gal koks kitas variantas?

Pabandysiu..pas mane senad Hardi..siublys ima vsndeni,perjungi kad ji stumtu ne i paskirstitoja o per bakeli vel i backa..teoriskai ir pas tave taip..ten apacioje balekio krano yra susiaurejimas gaunasi didesne srove iš siurblio ir viska paima išbakelio taip sakant pakeliui i bačka..mano iš po bakelio net pakelia aukštyn i backa..o i bakeli niekas nebega..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Gunia pranešimas:

Pabandysiu..pas mane senad Hardi..siublys ima vsndeni,perjungi kad ji stumtu ne i paskirstitoja o per bakeli vel i backa..teoriskai ir pas tave taip..ten apacioje balekio krano yra susiaurejimas gaunasi didesne srove iš siurblio ir viska paima išbakelio taip sakant pakeliui i bačka..mano iš po bakelio net pakelia aukštyn i backa..o i bakeli niekas nebega..

 

Na va, įdomu kaip? Gal aš dar principo neikirtau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Virgis. pranešimas:

Na va, įdomu kaip? Gal aš dar principo neikirtau?

Ten prie bskelio yra mazesne skyle ant trasos..tipo smarkiau vanduo lekia ir susiurbia kartu viska iš bakelio..kaip matau tau i apacia nueina po bakelio..o mano dar ir pakelia i virsu purkštuvo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradėjo truputį traukti ant didesnių apsūkų, bet ne viską iki galo iš bakelio. Pabandžiau pakelęs bakelį transportinėje padėtyje, tai pradejo siurbti ir ant mažų apsūkų. Pagaliau nebereikės žaisti su bakelių skalavimu ir stabdyti vandens pildymą, bet su trašų tirpinimu man atrodo patikimiau per višuje bačkos esantį sietą tirpinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Prieš 13 valandų, wildfire pranešimas:

Tikrinciau sekciju varikliuku aseliu guminius ziedus. 

Bet kai lieka purski 1ar 2 sekcijos tipo norma rodo kad islaiko gera bet slegis tuo metu krenta zemiau 1 ir ismeta jog slegis mazas. Ar cia gali buti del to kaltos tu varikliuku gumeles? Nes kai visos ijungtos slegis nornalus buna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Viliux pranešimas:

Bet kai lieka purski 1ar 2 sekcijos tipo norma rodo kad islaiko gera bet slegis tuo metu krenta zemiau 1 ir ismeta jog slegis mazas. Ar cia gali buti del to kaltos tu varikliuku gumeles? Nes kai visos ijungtos slegis nornalus buna.

Na nera sunku patikrint isemus keleta varikliuku. Jeigu jos pazeistos, arba ju jau nera ant aseliu, dali skyscio varo i grazinima, bet norma rodo gera.

Mano atveju kazkada buvo taip: purskiau 5 ha, po 200l/ha, backoj 1000l.. Nupurskiau visa lauka, o vandens liko, nors turejo nelikt. Pastebejau kad slegis mazesnis nei iprasta, galiausiai visai nukrito. Tai beda buvo tie aseliu ziedukai. Dabar profilaktiskai pasikeiciu pries sezona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-06-11 at 09:34, Viliux pranešimas:

Sveiki, gal kam yra buve jog isjungus sekcijas tarkim is 7-5 slegis krenta ir tos dvi sekcijos vos purskia. Ijungus visas 7 norma purskimo palaiko gerai. Purkstuvas amazone ug3000

Pas mane taip, bet kodel nzn. Isjungi ir vietoj 200l kompas rodo 400 l. Bet slegis nelabai pakinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos gal ne daug kas beturit tokiu purkstuvu bet gal kas padesit foto senas hardis ( kranai apvesti raudonai ) vienas kranas prie sekciju uzdarymo atidarimo kitas kranas prie rankenos kuri junge purskima maisima taigi noreciau tikslai suzinot kuris kranas ka daro ir i kuria puse mazina didina 20170504_173228.thumb.jpg.0803fc5283f6d4233e806661789a999d.jpg20170504_173240.thumb.jpg.4ace1868b3710fff51a25f587b2e6504.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Auguliss pranešimas:

sveiki kolegos gal ne daug kas beturit tokiu purkstuvu bet gal kas padesit foto senas hardis ( kranai apvesti raudonai ) vienas kranas prie sekciju uzdarymo atidarimo kitas kranas prie rankenos kuri junge purskima maisima taigi noreciau tikslai suzinot kuris kranas ka daro ir i kuria puse mazina didina 20170504_173228.thumb.jpg.0803fc5283f6d4233e806661789a999d.jpg20170504_173240.thumb.jpg.4ace1868b3710fff51a25f587b2e6504.jpg

Kairėj pusėj raudonas  kelia mažina slėgi. Viršuj pailga perjungia purškimas maišymas o dešinėj tos nebuvo pas mane bet spėju ir bus kažkas su slėgiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Vilius pranešimas:

Kairėj pusėj raudonas  kelia mažina slėgi. Viršuj pailga perjungia purškimas maišymas o dešinėj tos nebuvo pas mane bet spėju ir bus kažkas su slėgiu 

Tas dešinėj apsauginis..sureguliuoju kokias 5 atm..ir tik tada atsidaro kad nesuplėšitu paskirstytoji..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

isidedi 3-4 šimtines euru nujoji in pasvali ir atsivežes patikrini veikia ar ne.Arba su visu purkštuvu nujoji i pasvali ir agrodileris tau pasakys reikia jo ar ne.Šiaip man buvo laidas ištrauktas ir neveikė pirmam sujingime iš kart už flaumetrio. o kai kompas nematė srauto tai paskanbinus pasakė kad kaput srauto matuokliui.Ir ji teko keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-09-17 at 18:03, Aguonis pranešimas:

Ikarus S38, kaip laiko? Kas dirbat kokios silpnos vietos? Kokius kompus rinkotes? Ar geriau ziuret i Hardi Navigator 4000? Amazone ug3000 kainuoja ta pati ir brangiau nei Ikarus.


 

 
  •  

Turim ikarus S28 jau koki 10 metų, praktiškai toks pat kaip S38, tik mažesnis, per tiek metų didelių gedimų nebuvo,kai naują atvežė neveikė sekimo daviklis prieš pora metų po žiemos vėl buvo sugedęs, šlanga buvo prasitrinusi iš paėmimo bakelio, dabar jau patobulinta naujiems, šiaip per tiek metų nebuvo niuansų, kad neitų purkšti, kompas veikia, viskas tvarkoj su juo, servizas super, Yra planuose 5000litrų Intrac, buvo komercinį atsiuntę, 24m apie 60 e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...