Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 37 minutes , KAZE pranešimas:

Nesusigaudau ,apie kokias čia sankcijas-blokavimus?Ką tokio  parašėt?

Paskaityk , paskutinius laiškus Adminui ir suprasi :think: , o jei labai domina ką konkrečiai parašėm  , tai parašyk man į pm  , atsiūsiu puslapio skrina . Ba jei čia įdėsiu , bus man karamba :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, wydas63 pranešimas:

puslapio skrina

Buvot pasiruoses gynybai? :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

as-tai galvojau neskaito tokio prasto skaitalo,o pasirodo -och kak nasalyli -

bulvinykas net ispejima parase -kai pasiuliau kartu i karinius apmokymus vaziuoti ,kodel man vienam reikia o jiem ne -tevyne tai bendra.tai liestu dar dvi personas kurie tik ir izvelgia karo kurstyma .  

apie rasyma -cia bunu is sportinio intereso ,jei pastebejot daug info pasidalinau, galiu ir nerasyti.as turiu ka veikti ir kur rasyti kitur.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A pasiūtot , MAESTRO , kokiai dar gynybai ???   aš nieko tokio nesu padaręs jog tektų gintis . Čia Valakinis buvo prisimelavęs , matyt dėl jo prirašytų nesąmonių ir buvom "apkuopti" :think: ________ Nu stukačiukai , tai ne tėvynei gint šiaip ir sutverti :D   , a bulvinyko vietoj tai buč su malonumu priėmęs Tavo pasiūlymą ir už garbę tai laikęs ..... jis ką , kaip suprantu atsisakė ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , wydas63 pranešimas:

ką , kaip suprantu atsisakė 

Provokatorius tamsta.  jis prieme kaip forumo siukslinima ..

kariuomenej ir ne visi gintu tevyne o ka kalbeti apie grietinele- cia, esancia ,as su jais net grybaut neiciau ,nes likt gali be grybu :))  su jais gali tik senais patikrintais laiko metodais .  

Man tai juoka sukele ,kad 20m nereikalingas tevynei buvau .o dabar va pradejo rupintis -kad sveikata pasitikrinciau ... o  kodel man turetu rupet -puse reikalingi o grietinele nusimuilina ir juokiasi is visu . zodziu- tvarka pagal turtinguma -tokia salis :))) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo baba statistikos atejos apie politika ir panasiai. Patiko klausimai apie rusijos agresijas :). Pasieni gyvenu tai tik juoka kelia toki klausimai kaip pvz: ar tikrai lietuva butu paimta per 2h :D. Kam dar jie klausia kai ir taip viskas aisku, kad ar dar uztruks tiek laiko :D. Buvo cia tos pratybos. Visi triede kas gyvena Vilniui ir Kaune labiausiai, o pas mus kaip visada viena kita nurasyta amunicija poligone pabombina uz sienos ir tiek ziniu. Ziniasklaida prisideda per daug prie visu reikalu smegenu plovimo. Sako rusai plauna nu, bet pas mum nebaisiai ir atsilieka. Tai tiek tos nuomones :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kestoxs pranešimas:

Gal užrakinkit visdelto šita Š. Nes vėl pradada grybaut, ir matau tai užkrečiama darosi 

tai cia ir yra ,,pliurpalas,,  ko jus pykstat visi??  susirinkt papliurpt apie buiti ,ora ,poziuri. mes paprasti mum neidomu kur bus zemes ukio ministerija ,bet geriau kad kaune .vilniuje probkiu maziau bus vienu skersgatviu..

gal noretum kartu po miskus palakstyt ,pakasinet su kastuvuku duobiu ?

A

 

Nuotrauka1122.jpg

LABAI NORECIAU KARTU I KARINIUS APMOKYMUS NES DAUGUMA NIEKO NESUPRANTAT APIE TA DALYKA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pliurpalas žodžio reikšmė

 
Pliurpalas - pliurpalas šnek. 1. prasta sriuba; prastas gėrimas. 2. niekų kalba, tauškalas. 3. b. menkinamai plepys, tauškalius.
Pliurpalas (3 b ) šnek. 
1. prasta sriuba;
prastas gėrimas. 
2. niekų kalba, tauškalas. 
3. b. menk. plepys, tauškalius ( Šaltinis: tv3.lt )
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, kestoxs pranešimas:

Gal užrakinkit visdelto šita Š. Nes vėl pradada grybaut, ir matau tai užkrečiama darosi 

Pasiimk Šventa Rašta  užzirakin kambarėli ir kol mintinai neišmoksi neišeik .Jei kitu pasaulėžiura nesutmpa su Tamstos tai dar nereiškia kad "grybauja"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Nesuprantu ko jūs skaitot ir kisat nosy. As pačioje pradžioje kai atsirado šitą temą. Paskaičiau ir supratau kad bobos per mėnesines čia sėdi. Ir nebeskaitau. Ir galvos neskauda.

Taip teisingai nėra ko kaišioti nosi i vyriškus reikalus .Kaip suprantu smalsu buvo sužinoti ka veikia" bobos per menesines " dabar vėl galva skaudės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Augunstas pranešimas:

:confusion-confused:   ......             . blogiausia kad uzsiimam vienas kito vemimu -cia i niekur .

Sutinku su įšvada , bet netaikyčiau jos visuotinai :think: . Kaip pavyzdį pateik man , mielasai "Maestro" , ką ąsmeniškai esate  'apvėmęs' ar kada paskutinį kart tai padarė "Virgis807" :D    :D   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man ramybės neduoda pieno kaina,ją palyginus su mano,mano kaimynų ir t.t. kainomis.Iš to  kyla tai,ką mūsų "paprastučiai" supranta kaip "ties sovietinės okupacijos neigimo riba".Taigi ar gali kas rišliai paaiškinti kodėl paskutinio mėnesio kaina -268,4, o yra ūkių kurie gauna virš 33,76(ES vidurkis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, kestoxs pranešimas:

nepraeitum atestacijos

sis dalykas paaiskes birzelio pradzioje ,informuosiu. bet as turiu plana chuligana-issibraukt is sarasu .mam patinka gamta pauksciuku ciulbejimas ,bituciu skraidymas . ir zinau ka veikti kilus ,,X,, valandai. bituciu ir paukstuku  visur yra ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...