Jump to content
Pofke

Pieno kainos

Recommended Posts

prieš 17 minutes , JCB pranešimas:

Kad ir skerdimui neblogai gaunasi, už galvą nepilnas tūkstantis, neskeleto.

Joo, kainos nuo rudens tokios lengvam kosmose, ypač geru telyčių. Perkantiems nekažka tokia situacija, bet kas parduoti nori, manau l. Gerai 

Prieš 13 valandų, mantukass19 pranešimas:

Sveiki. Tyla is pieno gamintoju visiska. Niekas nesidalina pieno supirkimo kainom. Labai idomu kodel?

Manau kad nėra kuom dalintis.Tos kainos tokios,arba -3,arba+1 prie litro.Augalininkystės temoj keičiasi.Auga kviečiai,rapsai ir t.t.O pieno temoje niekas.Nebus taip kad aš gaunu 20, o kitas 50.

Prieš 4 valandų, Egida pranešimas:

Manau kad nėra kuom dalintis.Tos kainos tokios,arba -3,arba+1 prie litro.Augalininkystės temoj keičiasi.Auga kviečiai,rapsai ir t.t.O pieno temoje niekas.Nebus taip kad aš gaunu 20, o kitas 50.

Tiesa sakai ,visi kaina gauna vienoda ar tu statai iki 100 litru ar 1 tona ar 5 tonas i diena skirias 1-3centais ko cia diskutuosi jei visi lygus uztsai ir tyli visi o beto jau viskas isdiskutuota laikas karves melzt tema issiseme.

Čia man toks klausimas išlindo.O kur ,,Karve,, dingo.Mažum kaina gera,,išsimušes,,tai ir tyli.Kažkaip pasigedau.Nė vienam forume lyg ir nesimato.Ar karves pardavė ir guli sau  spakains.

sienos jau seniai sumūrytos,o pasireikšti negalėjau,nes kažkoks asaba nepakenčiantis tiesos buvo mane užblokavęs.Galėjau prisijungti ir anksčiau,bet paprasčiausiai nebebuvo noro beprasmiškai ginčytis,nes šiame forume gali būti tik viena nuomonė.Jei kažką pasakai aštriau,tuoj tave užblokuoja

prieš 41 minutes , Jautis89 pranešimas:

sienos jau seniai sumūrytos,o pasireikšti negalėjau,nes kažkoks asaba nepakenčiantis tiesos buvo mane užblokavęs.Galėjau prisijungti ir anksčiau,bet paprasčiausiai nebebuvo noro beprasmiškai ginčytis,nes šiame forume gali būti tik viena nuomonė.Jei kažką pasakai aštriau,tuoj tave užblokuoja

Čia tu ,Karve !!!? Sveikas ! Jei tu cia tai as kazkaip savotiskai net pasiilgau taves, be taves si tema negyva ))).

prieš 30 minutes , chefas pranešimas:

Čia tu ,Karve !!!? Sveikas ! Jei tu cia tai as kazkaip savotiskai net pasiilgau taves, be taves si tema negyva ))).

taip aš,tik dabar pakeičiau lytį,tapau jaučiu.Visą tą laiką kol buvau užblokuotas,temą sekiau telefone,nes per kompą net paskaityt negalėjau ir tikra teisybė-tema tapo nebegyva,taip lyg niekas nebelaikytų karvių.Ir iš vis apie gyvulininkystę diskusijos beveik nebevyksta,tik apie augalininkystę,nors visi jau akivaizdžiai matom,kad užsiimti augalininkyste jau tampa iššūkiu,norim nenorim,bet į gyvulininkystę teks atsigręžt.Panašiai praėjusi rudenį kalbėjau kažkokioje augalininkystės temoje ir buvau išvadintas durniumi,ar kažkaip panašiai.Atsimenu gerai kaip kalbėjau apie tikimybę,kad kitą metą gali būti sausra,kad gamtoje darosi didžiuliai kataklizmai.Turėdamas laiko surasiu tą postą.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti