Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

Rimtu klausimu. Kas zino 100% . Buvo pries tai qicke x56(lauzas) su hidro talpa smugiam, db uzdetas qicke q46(tikiuosi ne lauzas ) dar neuzdejo hidro apsaugos. Zodziu esme tokia, kaip naudoti ta apsauga pilnumo? Ta prasme kada atsukta kada uzsukta ji turi buti nes dotnuvos mexaniko nesuprasi ka jis sako kartais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kaina nurodei ne ta kaip suprantu nes nurodei su lygiagretumo palaikymu pacio maziausio modelio L-103, taviskis L-106 A kastuoja 3300euru, as uz savo intertecha 1650 mokejau apie 2900euru su pvm ir su smugiu slopintuvu. man rodosi kazka lenteleje netaip ziuri, arba tau reikia pupkinio krautuvo. beje kiek man atrodo kad kaina ten nurodyta su pvm, tad kolkas suprantu kad sitas krautuvas brangesnis uz intertecha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paleciu krautuvai lenkiski silpni greit nuliksta, ieskociau nuo rimtesnes technikos ir deciausi euro prikabinima bent pats taip darysiu o taip tai paleciu sakes apie 400euru skelbiu.lt pardavineja maciau ir nelenkiskas. Padagas gal ir neblogas bet kaina biski brangesne, privalumas prijungia jie krautuva visad tinkamai ne kaip tie lenku krautuvus nuo hidro poros, o nuo siurblio tiesiogiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi praktiskai su euro dabar gaminami, bet lenkuose buna kartais baiku ir savo uzkabinima padaro, taip buvo man su pirmu lenkisku sipma herkules krautuvu, tai ausis netiko paskui ant quike krautuvo ir intertechno teko siaurint. Metalfash seniau irgi netikdavo siai dienai manau gamina standartinius gal jau. Lietuviskas su euro prikabinimu, plungej gamina geras daiktas konkuruoja su lenku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki reikia patarimo.

 

Krautuvas Padago Fl-360 traktorius mtz 1025,5

 

Keliant sunkesnius svorius lenkiasi kaušas žemyn, t.y nelaiko :/

 

Su pačiais strėlės cilindrais viskas ok , o su kaušu net ir tuščiu važiuojant karts nuo karto reikia pakelti. Frontalinio skirtytuvas Walvoil Sdm 122/2.

troseliai ok, tepalo pakankamai. Mano manymu tepalas per kažkokį vožtuvą grįžta atgal, bet per kokį? ar gerai galvoju? patarkit kur žiūrėt? beje ar yra šiame skirstytuve koks apsauginis vožtuvas?ar jis ardosi?

 

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau taip tai atjungus kausas nesileidzia. Na gal vos vos pasileido kol slegis slangose susidare. Man nuo pat pirkimo taip. Nieko sunkaus ir daug nedirbu tad cilindru manzetai tikrai bus geri. Manau reikia ardyt-ziuret front.skirstytuva

Tai jei daiktas nesenas tai turėtu pardavėjas sutvarkyt, turėtu gi garantija būt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...