Jump to content

Elektros galios didinimas


Dainius48

Recommended Posts

Sveiki.

Nuo namo per 10 metrų stovi elektros stulpas. Ant stulpo deze su automatu Pl 6 C13/3. Tai gaunasi 13 amperų. Kas kilovatais būtų 6-7 kw. Uztekdavo man jų. Dabar pirksiu aparatą su 7,5kw varikliu. Tai man galios maza bus. 

Ar brangiai gautusi pasididint galia elektros per kelis kilovatus? 

Kaip suprantu tik automata pakeist uztektu. Gal kam teke sudidurt su galios didinimu.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Dainius48 pranešimas:

Sveiki.

Nuo namo per 10 metrų stovi elektros stulpas. Ant stulpo deze su automatu Pl 6 C13/3. Tai gaunasi 13 amperų. Kas kilovatais būtų 6-7 kw. Uztekdavo man jų. Dabar pirksiu aparatą su 7,5kw varikliu. Tai man galios maza bus. 

Ar brangiai gautusi pasididint galia elektros per kelis kilovatus? 

Kaip suprantu tik automata pakeist uztektu. Gal kam teke sudidurt su galios didinimu.  

Prietaisas prietaisui nelygus, bei kiek jį žadi naudoti. Jei tai koks variklis ir pan. gali nusipirkt dėvėtą dažnio keitiklį ~300e, susimažinti galią galėsi su juo, be abejonės čia neišeitis, bet kokiu atveju bendrai bus per mažai galios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , gerasukis pranešimas:

Prietaisas prietaisui nelygus, bei kiek jį žadi naudoti. Jei tai koks variklis ir pan. gali nusipirkt dėvėtą dažnio keitiklį ~300e, susimažinti galią galėsi su juo, be abejonės čia neišeitis, bet kokiu atveju bendrai bus per mažai galios.

Geriausia butu padidint galia ir rami galva.

Traiskytuva grudu 7,5kw nusipirkau. Galvojau varikli nusipirkt 5,5kw ir perdeti. Ir eksploatuot traiskytuva. Bet ir cia logikos nedaug. Pasiieskojau info, tai 1 kw pakelt apie 24 eurus, jei nereik laidu keist. Tai nera brangu. Reiks eso savitarnoj prisijungus paziuret. Nurodzius vieta, atseit turi rodyt iki kiek kw be tinklo perdarymo galima pasikelt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali kainuot ir 500, gali ir 10.000€, išsiimi sąlygas ir matai. Jei kosmosas, gali bandyt skųst Vert. Šiaip pagal nutylėjimą, gal užtenka skydinei automatą į galingesnį pakeisti, bet čia reik turėt priėimą. Šiais laikais brangi el galia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...