Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki, http://www.skelbiu.lt/skelbimai/droning ... 17410.html ar vertas tokiu pinigeliu sis kombainas? Ir turintys tokio modelio dronningborga ka gero ir blogo gali pasakyti.

Dėl pinigėlių nežinau, naujesnis, našesnis nei d7000, gal ir vertas jų, tačiau tikrai geras kombainas. viskas paprasta, geras priėjimas, "javus tiesiog ryja" - taip sakė vienas don'ą lygindamas su dronningborg, tik minusas, kad guoliai ne pagrindiniai netepami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sis kombainas su elektronika ar ne?jei su elektronika, joje kaltes ieskok, mano MF38 trukstant vandens ar tepalo slegio gesindavo automatiskai uz kokiu 9sekundziu.Arba, kuro vazdeliai kazkur labai uzsikise.

Su elektronika. Antifyzo dapylem, bet nepadejo. O ka daryt jei mazas tepalo slegis? Man laikmatis 20s atgal suskaiciuoja ir uzgesta. is naujo uz kuri jis veltaip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas galetu buti droningborg 7500 kombainui, kai uzkuri padirba 20 sekundziu ir uzgesta? dega dyzelio lempute,bet bake saliarkos yra. Kai uzgesta paskui vel kuriasi beproblemu,nereik pompuot.

Jei slėgis mažas, tai reik variklį ardyt :) Pirma patikrink ar tikrai mažas su manometru. Šiaip reik žiūrėt, kur dačikai pajungti, tada juos atjungus, sutrumpinus, ar keičiant varžas tikrint ar kas nesikeičia.

O ant įvairių apsukų tiek pat laiko? Gal kuro filtras užsikišęs. O anksčiau gerai dirbo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas turite D7000H vartotojo vadovą? Pasidalinkit.

Štai nuoroda. Dabar ieškau, gal kur rasiu nemokamai tokią knygutę parsisiųst.

http://ew5test.earlweb.com/search.php?manufacturer=298&category=8&sector=4&site=51&region=65&language=5&brand=54

Dar viena nuoroda, gal kam naudinga.

Beje, pas ką yra prie guolių lipdukai su spalvomis, kurie rodo kas kiek laiko reikia tept? Būtų įdomu, kurioj vietoj ir kokios spalvos jie yra, nes pas mus jų nėra.

Ir po kiek paspaudimų maždaug tepat?

Bei lendat po guolių dangteliais, kurie kurie neturi tepimo taškų? Kokia ten situacija? Būna sausi ar dar su tepalu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sis kombainas su elektronika ar ne?jei su elektronika, joje kaltes ieskok, mano MF38 trukstant vandens ar tepalo slegio gesindavo automatiskai uz kokiu 9sekundziu.Arba, kuro vazdeliai kazkur labai uzsikise.

Su elektronika. Antifyzo dapylem, bet nepadejo. O ka daryt jei mazas tepalo slegis? Man laikmatis 20s atgal suskaiciuoja ir uzgesta. is naujo uz kuri jis veltaip pat.

Vadinasi gesina elektronika.Kaip patare pabandyk atjungineti tepalo slegio, vandens lygio ir temperaturu daviklius.Nezinau ar atjungus turetu nebegest bet kad gesina elektronika faktas.Pas mane skaiciuoja kazkur 10sekundziu atgal

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sis kombainas su elektronika ar ne?jei su elektronika, joje kaltes ieskok, mano MF38 trukstant vandens ar tepalo slegio gesindavo automatiskai uz kokiu 9sekundziu.Arba, kuro vazdeliai kazkur labai uzsikise.

Su elektronika. Antifyzo dapylem, bet nepadejo. O ka daryt jei mazas tepalo slegis? Man laikmatis 20s atgal suskaiciuoja ir uzgesta. is naujo uz kuri jis veltaip pat.

Vadinasi gesina elektronika.Kaip patare pabandyk atjungineti tepalo slegio, vandens lygio ir temperaturu daviklius.Nezinau ar atjungus turetu nebegest bet kad gesina elektronika faktas.Pas mane skaiciuoja kazkur 10sekundziu atgal

man dega kuro daviklis ir antras kur dega man atrodo kuro siurblio davyklis, kad permazas spaudimas jame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":30ol7cq8]
Sveiki, gal kas turite D7000H vartotojo vadovą? Pasidalinkit.

Štai nuoroda. Dabar ieškau, gal kur rasiu nemokamai tokią knygutę parsisiųst.

http://ew5test.earlweb.com/search.php?manufacturer=298&category=8&sector=4&site=51&region=65&language=5&brand=54

Dar viena nuoroda, gal kam naudinga.

Beje, pas ką yra prie guolių lipdukai su spalvomis, kurie rodo kas kiek laiko reikia tept? Būtų įdomu, kurioj vietoj ir kokios spalvos jie yra, nes pas mus jų nėra.

Ir po kiek paspaudimų maždaug tepat?

Bei lendat po guolių dangteliais, kurie kurie neturi tepimo taškų? Kokia ten situacija? Būna sausi ar dar su tepalu?

Prie guolių ir pas mus spalvų nėra, nes nėra ir taškų. Turbūt danai paskaičiavo resursus kiekvieno guolio ir daugiau nesivargino su tepimo taškais. Du sezonus atkūlėm, kol kas guolių nekeitėm. Taškai yra tik prie pagrindinio veleno guolių variklio skyriuje, kuris eina skersai kombaino ir suka visą kombainą (du guoliai, du taškai). Bet prie jų prieit reikia akrobatu pabūt.

Knygelės pirkti už tokius pinigus ranka nekyla. Jei ką rasi duok žinot. Galbūt daugiau forumiečių atsiras, nejaugi niekas neturi. Galiu pasidalinti gant nebloga nuoroda, ten detalės pagal gamyklinius kodus, elektros schemos ir t.t. http://www.tingheden.dk/index.php?tid=519 Gal kam pravers.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie guolių ir pas mus spalvų nėra, nes nėra ir taškų. Turbūt danai paskaičiavo resursus kiekvieno guolio ir daugiau nesivargino su tepimo taškais. Du sezonus atkūlėm, kol kas guolių nekeitėm. Taškai yra tik prie pagrindinio veleno guolių variklio skyriuje, kuris eina skersai kombaino ir suka visą kombainą (du guoliai, du taškai). Bet prie jų prieit reikia akrobatu pabūt.

Knygelės pirkti už tokius pinigus ranka nekyla. Jei ką rasi duok žinot. Galbūt daugiau forumiečių atsiras, nejaugi niekas neturi. Galiu pasidalinti gant nebloga nuoroda, ten detalės pagal gamyklinius kodus, elektros schemos ir t.t. http://www.tingheden.dk/index.php?tid=519 Gal kam pravers.

Na taip, pas visus tas pats, pagrindinės ašies guoliai (prie kurių nesunkiai prieinu per viršų su lanksčia žarnele), variatoriai, smulkintuvas, šnekas, ratai ir dalgė. Bet tada kam prie laiptų priklijuota lentelė su valandų reikšmėm pagal spalvų reikšmes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":14ffa3lg]

Prie guolių ir pas mus spalvų nėra, nes nėra ir taškų. Turbūt danai paskaičiavo resursus kiekvieno guolio ir daugiau nesivargino su tepimo taškais. Du sezonus atkūlėm, kol kas guolių nekeitėm. Taškai yra tik prie pagrindinio veleno guolių variklio skyriuje, kuris eina skersai kombaino ir suka visą kombainą (du guoliai, du taškai). Bet prie jų prieit reikia akrobatu pabūt.

Knygelės pirkti už tokius pinigus ranka nekyla. Jei ką rasi duok žinot. Galbūt daugiau forumiečių atsiras, nejaugi niekas neturi. Galiu pasidalinti gant nebloga nuoroda, ten detalės pagal gamyklinius kodus, elektros schemos ir t.t. http://www.tingheden.dk/index.php?tid=519 Gal kam pravers.

Na taip, pas visus tas pats, pagrindinės ašies guoliai (prie kurių nesunkiai prieinu per viršų su lanksčia žarnele), variatoriai, smulkintuvas, šnekas, ratai ir dalgė. Bet tada kam prie laiptų priklijuota lentelė su valandų reikšmėm pagal spalvų reikšmes?

Tikrai buvo spalvoti lipdukai, tik pas mane buvo D7500 ir jau trys metai kaip jo nera, todel gerai neprisimenu.

Siulyciau po maziau ir dazniau sutept ir nesukt galvos del tu lenteliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":6q4qptud]

Na taip, pas visus tas pats, pagrindinės ašies guoliai (prie kurių nesunkiai prieinu per viršų su lanksčia žarnele), variatoriai, smulkintuvas, šnekas, ratai ir dalgė. Bet tada kam prie laiptų priklijuota lentelė su valandų reikšmėm pagal spalvų reikšmes?

Na pas mane prie smulkintuvo taškų nėra. Pasakykit kur perkat filtrus hidrosistemai. Pagrindinį gavau agrotekoj, o kur gauti tą kur viršuj tepalo bake dedasi. Gal yra koks analogas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":2cx241nw]

Na taip, pas visus tas pats, pagrindinės ašies guoliai (prie kurių nesunkiai prieinu per viršų su lanksčia žarnele), variatoriai, smulkintuvas, šnekas, ratai ir dalgė. Bet tada kam prie laiptų priklijuota lentelė su valandų reikšmėm pagal spalvų reikšmes?

Na pas mane prie smulkintuvo taškų nėra. Pasakykit kur perkat filtrus hidrosistemai. Pagrindinį gavau agrotekoj, o kur gauti tą kur viršuj tepalo bake dedasi. Gal yra koks analogas?

tėvas lytagroj kaune gavo,bet ir tai užsakinėt reikėjo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":qjjndbm7]

Na taip, pas visus tas pats, pagrindinės ašies guoliai (prie kurių nesunkiai prieinu per viršų su lanksčia žarnele), variatoriai, smulkintuvas, šnekas, ratai ir dalgė. Bet tada kam prie laiptų priklijuota lentelė su valandų reikšmėm pagal spalvų reikšmes?

Na pas mane prie smulkintuvo taškų nėra. Pasakykit kur perkat filtrus hidrosistemai. Pagrindinį gavau agrotekoj, o kur gauti tą kur viršuj tepalo bake dedasi. Gal yra koks analogas?

agrodilerije nera??

as savajam berods Ragretoje pirkau..ir dabar maciau panasiu yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...