Jump to content

MTZ D-243 grupės


Rikis258

Recommended Posts

As i viena motora idejes kastramos grupe su maza kamera nu nepatinka ji man ir viskas kai salta uzvezi purslojasi baltais dumais prasilo biski viskas gerai. Eina, traukia tepalu nedegina kitas sakytu per daug nori ,o man nepatinka. THN i viena varikli buvau idejes isviso baisiai dirbo kas paskui po 100 valandu nezinau bet kai reikia zmogui toki varikli atiduoti ir sakyti prisidirbs....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ramza pranešimas:

Visu pirma turi but prieziura, jei laiku nekeisi, neoades tas brendinis tepalas. Nera blogas  tas vadinamas kamazinis m10g2k, kad salt prie 5  salcio tikrai ne prie 10 gal, nes kuriasi gerai. Litagroj neperku nieko jau 10 metu ju produkcija nepasitikiu nes esu nusipirkes niekam tikusiu detaliu kuriis greit sugedo. Sintetinio tepalo negalima pilt jei centrifuga tik mineralini.

Normaliai ta lytagra, kaip ir visosose kitose parduotuvese yra is ko rinktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Ačiū už išsamius atsakymus. Galiausiai dėjom čekišką gupę. Išsiaiškinau, kad turbininei grupei reikia kažką daryti su purkštukais nes degimo kameros skiriasi ir t.t. Tai praėjo noras (geriau neužsiimt nesamonėm). Čia, kad negailėt pinigų ir dėt jau gerą tai jo. Pas mane tas 82.1 1998 m. nuo naujo nei kiek nedūmino ir iki paskutiniųjų uždusintas, bet ir netraukė XD (ir turbiną įdėjus (šestiorkę)). Dabar su čiakiška grupe atrodo normaliai jau. Aišku realiai kaip matysiu tik įkinkęs į darbus. Bet pavažinėjus atrodo, kad gerai. Turėsiu omenyje ateičiai kama grupes. Jei normaliai laiko, tai gal ir variantas alternatyvai.

Dėl centrifūgos ir sintetinių tepalų prikolo tai nežinojau. Reikės turėt omenyje. Į savo mtz 562 jau dėjau filtrą. Tuos gerus tepalus naudojau jau ilgai, bet išmečiau centrifūgą tik dėl to, kad jos korpuse nebuvo kur įsukti štucario turbinos padavimui. Su centrifūga visada buvo šalto ir šilto spaudimas du. Su filtru šalto trys su puse, o šilto du su puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai ir padarei as ir tik uz cekiska grupe. As surinkau euro 2 irgi esu rezultatu patenkintas nors vadinamos apkatkes kazkiek minimaliai reikia. Kazkas minejes buvo kad su didele euro 2 grupe ir motorpal siurbliu sukiai vedasi pre-5 is puses pasukimo akumas 74 ah starteris 12v 6kw prestolite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...