Jump to content

Vasarinis rapsas


dariius 30

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
On 2023-05-03 at 14:16, AgroP pranešimas:

Atgyvena jau v.rapso sėja. Daugiau problemų negu naudos. Ypač su vabalais. 

Aš niekaip neįkertu tos matematikos.Šiandien kaina rapso apie 400 sukas,ir bandyti sėti vasarinį,tai lygu savižudybei.Savikainą bent bandėt paskaičiuot?Zieminis jau su šiandienos vaizdu jos netempia,jūs bandot vasarinį?Na šaunuoliai,nėra ką pridurt...P.s.Cia ne pačiam taikoma,tiesiog pamastymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, agronoms pranešimas:

Aš niekaip neįkertu tos matematikos.Šiandien kaina rapso apie 400 sukas,ir bandyti sėti vasarinį,tai lygu savižudybei.Savikainą bent bandėt paskaičiuot?Zieminis jau su šiandienos vaizdu jos netempia,jūs bandot vasarinį?Na šaunuoliai,nėra ką pridurt...P.s.Cia ne pačiam taikoma,tiesiog pamastymas.

 Nematau aš tos savižudybės pas ka silpnesnės Žemės daug metu auginau, pelningiausia kultūra buvo, kaip pavykdavo 2,5~3t/ha užauginti. O kviečiu 4-5t vidurkis n metu. 
Kalba aišku eina prie 30-35balu boniteto. Pas ka nuo 45-50 balu, mandri visi kvieciu 7-8t kuliantys.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, agronoms pranešimas:

Aš niekaip neįkertu tos matematikos.Šiandien kaina rapso apie 400 sukas,ir bandyti sėti vasarinį,tai lygu savižudybei.Savikainą bent bandėt paskaičiuot?Zieminis jau su šiandienos vaizdu jos netempia,jūs bandot vasarinį?Na šaunuoliai,nėra ką pridurt...P.s.Cia ne pačiam taikoma,tiesiog pamastymas.

Ką sėtum prieš savaitę užartoje pievoje kuri neglifosuota?- geriausiai tinka V.rapsas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Garix pranešimas:

 Nematau aš tos savižudybės pas ka silpnesnės Žemės daug metu auginau, pelningiausia kultūra buvo, kaip pavykdavo 2,5~3t/ha užauginti. O kviečiu 4-5t vidurkis n metu. 
Kalba aišku eina prie 30-35balu boniteto. Pas ka nuo 45-50 balu, mandri visi kvieciu 7-8t kuliantys.

 

 

Ten kur 4-5t/ha byra kviečiai, išbyra 2,5-3t vasarinio rapso? Taip supratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-05-18 at 12:07, Ukis200 pranešimas:

Ką sėtum prieš savaitę užartoje pievoje kuri neglifosuota?- geriausiai tinka V.rapsas 

Čia išimtinis atvejis,ne kasmet plėšiam pievas.Pasirinkimas tokiu atveju pačio logiškas,bet manau šiandienos sąlygom geriau būtų žirniai.Bent aš asmeniškai taip daryčiau.Kodėl?Mažiau išlaidų,mažiau rizikos,priešsėlis žieminiams ir geresnis,dirvos paruošimui laiko daugiau,(žieminiams),azoto kaupimas,ankštinių procentų vykdymas pagal strateginius planus,kažkaip va taip.O kas v.rapse?Visiškas hemorojus.3 tonas kulti iš ha?Na gal ir įmanoma,bet su l.dideliais įdėjimais,ir nepykit,bet mano akim tai utopija.Žiemino 3 prikulti (užskaitomo)jau yra ką veikt,o čia vasarino..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...