Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Mano 10 arų dirbamo žemės sklypui kaip tik. Ir bulves be vargo nukasiau per pora valandų.

tau saunei atsake varatokas. jai neturi protingu minciu, eik i ta skilti kur ir prilauso JAPONAMS. O man kaip zmogus TU, kurem rupi darbo metu ziureti filmus tai labai zemas lygis. ir nemanau, kad tas tavo japonas turi ta autopilota ir visa kita. as dziaugiuosi ka turiu ir smagu su juo man dirbti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tau saunei atsake varatokas. jai neturi protingu minciu, eik i ta skilti kur ir prilauso JAPONAMS. O man kaip zmogus TU, kurem rupi darbo metu ziureti filmus tai labai zemas lygis. ir nemanau, kad tas tavo japonas turi ta autopilota ir visa kita. as dziaugiuosi ka turiu ir smagu su juo man dirbti ;)

ko pykstat lygtai 10 balų žemės drebėjimas būtų įvykęs, aš jūsų jug nekritikuoju.............................

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu pats tommy pupsa tvarkai ,nedarysi hidraulinio vairo ,klausiu del to kad turiu sudvejinta dezute dviems siurbliams ir zadu parduoti,o gal kam dar nors reikia

na jo, juk nieko sudetingo jame nera, tik metalo kruva kuri gan gerai dirba o elektros minimailei ;) neplanuoju pokolkas, nes pazistamas sake labai gan brangi investicija ir varant technikine nelabai nori praleist :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip buves pupsistas,nuosirdziausia uzuojauta jums.Kas liecia japonus,pirmiausia pabandykit,palyginsit su pupsu,paskui galesit maikes plesyt ir rekti kad pupsas geriausias

nu ir na jis man reikalingas tavo japonas Jūs čia pradejot kišt savo japonus,žiurim ką turim ir džiaugiames,pas mane žmona šviesi tai kam man tamsiaode,net ir bandyt nenoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...