Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

kiek su pupsu ir rotacine 1.35m sienaujama per val/ha? kazkaip labai atsilieku nuo grafiko...kokiu begiu sienaujama? ner pas ka paklaust...

kokia tepalo temperatura leistina? beveik iki 80 laipsniu susilo,lyg kazkoks raudonas taskas ant stiklo yra ties 40 laipsniu

???

su t25 ir rasa 1,85 plocio pjaunasi normaliai treciu begiu, pas mane lygumos, kaista iki 80 karsta diena. presavimas jei senas pupsas su priklausomu darbiniu sunkiai ymanomas, jei naujasnis su dviem sankabos pedalais tai gal ir pavyktu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ne toks senas,bet ir nenaujas ...1983 m gimimo.

tris dienas nuo ryto  pasikracius mano duobetais laukais ... pipec pipec skauda viska kas imanoma,o kur dar sienapjutes galas...

mieste ant sofkes minksciau buvo  :icon-rolleyes:

tai koki galingesni traktoriu rinktis po pupso,kad butu galima ir arti, greiciau sienauti  ir svarbiausia rulonus kilnoti su priekiniu hidrauliniu keltuvu??? t/40 ???ar belarusa ar mtz nes man visi jie  vienodi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ne toks senas,bet ir nenaujas ...1983 m gimimo.

tris dienas nuo ryto  pasikracius mano duobetais laukais ... pipec pipec skauda viska kas imanoma,o kur dar sienapjutes galas...

mieste ant sofkes minksciau buvo  :icon-rolleyes:

tai koki galingesni traktoriu rinktis po pupso,kad butu galima ir arti, greiciau sienauti  ir svarbiausia rulonus kilnoti su priekiniu hidrauliniu keltuvu??? t/40 ???ar belarusa ar mtz nes man visi jie  vienodi..

Su T-40 užsiknisi, jug jis oru aušinamas, ir galingumo nėra ir dalys du kartus brangesnės nei BĖLARUSO. Pirk MTZ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal geriau koks MITSUBISHI 25-30 AJ  iš padėvėtų, su hidrauliniu manipuliatoriumi, dvitiltis.

Rinkciausi ir belorusiku ar lenkiegisku traktoriu nes dalys piguma  

voXTZ_3512-prod-440x440-79ff.pnghttp://www.po-

 

http://xtz.ua/shop/kolesnyiy-traktor-htz-3512-p2

http://xtz.ua/shop/kolesnyiy-traktor-htz-3512-p2mmz.minsk.by/catalogue/firm_up/

Je2PLOnAN7M.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

hm,pas mane toks varantis i sona kazkoks cekiskas, vartyt varto,bet grebti nezinau kaip su juo... gal as kazko nezinau ar nemoku? ilgai vazineji, o naudod mazai...

ar saulute geriau butu?

na saulute but neblogai,o tai vis lyja ir lyja.Šudas ta jusu saulute -suveja šieną į virvę,visas samanas visas šiukšles suvaro-na geriau negu rankomis ,turejau ir į šoną varomą ir saulutę dab apsistojau ties Dobilu3 ir pakolkas esu patenkintas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas gali paprastai paaiskinti grebimo principa? kaip grebti,ir kaip vartyti? sienauti jau supratau-vazineji ratais :) bet kaip vartyti ir grebti? nes jei meti 2 pradalgius i sona uzsimeta ant kitu dvieju ir jie nedziusta,visiskai istaskyti po lauka tai po to pipec kai reikia vel i storus volus suvaryti uzsipipecinu stumdyti ta siena o rankom su grebliuku greiciau ir graziau sugrebiu :)

liko 3 ha,sienauti,greblio jau nepirksiu bet kazka reikia keisti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasta: vartai vaziuoji nuo vidurio ir meti visa laika i viduri, varai ant gazo kad skristu sienas. sekanti karta pradedi nuo krastu ir varai taip pat tik kad sienas skristu visalaik i krastus. grebiant pradedi is krasto kad pirmu vaziavimu mestu nuo krasto link vidurio, gale dirvos apsisuki irvaziuoji atgal mesdamas siena nuo vidurio ant tik ka sugrebtos pradalges ir t. t. tik grebiant negazuok daug kad toli nemestu sieno jei ner atmusejo, gausis grazesne pradalge. tokiu principu visi soniniai grebliai dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...