Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

dar viena problemele, po laidu susvilimo buvau atkirpes tepalo temperaturos davikli. sendien norejau ji tiesiogei pajunkt, bet padavus pliusa rodo iskart dugna. gal jam kaskoke varza turi detis? ar supleskinau ji? gal kas zino kiek turetu roditi varzos pats daviklis silumos? ta dacika jungiau taip, minusas ateina per davikli is variklio, o pliusa tiesiogei, gal kaska netaip suprantu? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

po tuo baltu dangteliu ir yra krovimo rele neieškok jokiu kitu tavo minetu.Storasis laidas eina tiesiai i ampermetrą.Geriausiai atsisiusk t -25 knygą ten yra schema ir nereiks mums perrašineti tos knygos

kad tose chemose kiek maciau isvien reles, o kaip tada jai nutrukus dirziukas? man rodis kad nebekrauna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad tose chemose kiek maciau isvien reles, o kaip tada jai nutrukus dirziukas? man rodis kad nebekrauna?

nu jei ir nutrūkusio diržiuko nematai tai jau didelė problema.............................................................degs lemputė raudonai su + ženklu.

 

T-25 visos elektros chemos su visomis rėlėmis ir davykliais ir rodykliais.

 

http://www.avtoall.ru/catalog/vtz-28/selhoztehnika-21/t_25a-229/

 

http://i.avtoall.ru/acat/data/vtz/25/069.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Česlovas" ko tu žmogui kiši caro laiku schemą žmogus juk idejo nuotrauką generatoriaus su dviem gnybtais o tu kiši su keturiais ir žmogu balmutiji.Pupsis aišku ne sorokas Tamsta teoretike-verslininke,bet kadangi jie pas mane kieme stovi vienas šalia kito užtai ir siulau soroko schemą -ir parašiau "iš principo".Generatoriai tokie pat, pajungimas taip pat,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Česlovas" ko tu žmogui kiši caro laiku schemą žmogus juk idejo nuotrauką generatoriaus su dviem gnybtais o tu kiši su keturiais ir žmogu balmutiji.Pupsis aišku ne sorokas Tamsta teoretike-verslininke,bet kadangi jie pas mane kieme stovi vienas šalia kito užtai ir siulau soroko schemą -ir parašiau "iš principo".Generatoriai tokie pat, pajungimas taip pat,

 

viskas gerai, susiradau kaip jungesi ;) na manes nesuklaidino, bet kita gali drasei suklaidint

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei gereneratorius naujas, tai iš jo vienas storas gnybtas ir jungiasi tiesiai į ampermetrą. kam čia pykti.

niekas nepiksta, as buvau foto idejas. tik reikejo neskubet isvadu daryt o tiesiog pasidomet kaip veikia tokie generatoriai. o "Varatokas" man padejo atsipaistyti ir nepaskubeti. viska pasijungsiu, ir kontroline lempute ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet koks komfortas, borto kompiuteris,  po visą pasaulį žvalgaisi

o ka tas kompas? :) daugiau elektronikos kurei sugedus tragedija buna?

ir kai traktoriuka nusipirkes tik savo reikmem, tai man to konforto uztenka ;) as nesedziu jame nuo ryto iki vakaro :)

ir kam man zinoti kuro sanaudas ir t.t tik is pradziu idomu tokie borto kompiuteris, poto jo kaip ir nereikia :D nes tau svarbu atlikti darba o neskaiciuoti ar stebeti kaska :)

 

p.p o del plotu dirbamu, labai gerai atstoja ismanusis telefonas ir gps. nuvarai i lauka, apvaziuoji pagal krasta ir zinai koki plota isdirbinesi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka tas kompas? :) daugiau elektronikos kurei sugedus tragedija buna?

ir kai traktoriuka nusipirkes tik savo reikmem, tai man to konforto uztenka ;) as nesedziu jame nuo ryto iki vakaro :)

ir kam man zinoti kuro sanaudas ir t.t tik is pradziu idomu tokie borto kompiuteris, poto jo kaip ir nereikia :D nes tau svarbu atlikti darba o neskaiciuoti ar stebeti kaska :)

 

p.p o del plotu dirbamu, labai gerai atstoja ismanusis telefonas ir gps. nuvarai i lauka, apvaziuoji pagal krasta ir zinai koki plota isdirbinesi ;)

o kur autopilotas......................... ir visokie kino filmai per internąąąąąąąąąąąąąąąąąąą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...