Jump to content

Kaip seekasi ismusineti savo uzdirbtus pinigelius uz grudus?


varstelis

Recommended Posts

Tai čia yra buvę panašių atvejų, pavardžių neminėsiu, bet manau supras žmonės apie ką čia. Vienas ūkininkas, labai rimtas daržininkas, buvo skolingas firmelei už sėklas ir t.t., sako mat pinigų vis neturi, bet kai tos firmelės vadovė sužinojo kad jis nusipirko naują džipą, tai kaip mat buvo areštuotas jo turtas ir buvo sumokėti pinigėliai staigiai. Nežinau ar įmanoma areštuot tarkim kokios Litagros turto, ar sąskaitas blokuot kol jie neatsiskaito, bet bandyt tai reikia, nes kiek galima tampyt už nosies.

Viskas ymanoma, siulyciau pasikonsultuoti su inzinierium jis man rudeni pagelbejo kovoj su jarimpeksu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 71
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

gal sakau tiems neatsiskaitymams turi ytakos regionai kazkaip pasmus bent jau kazkaip atsiskaito visi daugmaz laiku. Gal firmos biski daro skirstima, kur didesnes apyvartos ten stengiasi atsiskaityti? Gal imanoma sioje temoje sukurti kaip "tikslaus ukininkavimo sist." balsavima kad išsiaiskinti kurios firmos ar regionai labiausiai vengia atsiskaitinėti uz produkcija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia yra buvę panašių atvejų, pavardžių neminėsiu, bet manau supras žmonės apie ką čia. Vienas ūkininkas, labai rimtas daržininkas, buvo skolingas firmelei už sėklas ir t.t., sako mat pinigų vis neturi, bet kai tos firmelės vadovė sužinojo kad jis nusipirko naują džipą, tai kaip mat buvo areštuotas jo turtas ir buvo sumokėti pinigėliai staigiai. Nežinau ar įmanoma areštuot tarkim kokios Litagros turto, ar sąskaitas blokuot kol jie neatsiskaito, bet bandyt tai reikia, nes kiek galima tampyt už nosies.

Viskas ymanoma, siulyciau pasikonsultuoti su inzinierium jis man rudeni pagelbejo kovoj su jarimpeksu.

Anksciau lyg nekildavo problemu su Jarimpeksu,jau ir tie ispi...dejo?Su Vievio paukštynu dabar atsargiai,man už kvietrugį didesnę pusę nuo javapjūtės neįstengia sumokėt.Paskambini,tai gražiai atsiprašo ir toliau tempia gumą :icon-confused: .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Mes irgi turim problemų su "Galinta ir partneriai". Neatsiskaito jau beveik metai. Kas bandė bylinėtis - be šansų. Teismai tęsiasi antri metai. O maniškiui pasiūlė paprastą variantą - sumokės, bet pigiau nei buvo pirkimo metu. Dar pridūrė, jei nenorit tokiu variantu, tai visai nemokėsim, duokit į teismą. :angry-devil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką, mielieji, kaip ir reiktų visus pasveikinti su nauju palankesniu įstatymu dėl atsiskaitymo už parduotą produkciją :icon-wink: Tikėkimės, kas jis veiks. Tik, mano nuomone, jis turi nedidelį minusą - įsigalioja nuo spalio 1 d. Vadinasi, kas neturi galimybės sandėliuoti ir parduoti po šios datos, vėl kariaus dėl savo pinigėlių. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad ne. Kadangi dabar supirkėjų atsiskaitymus tikrins VMI (jie turės teikti deklaracijas apie atsiskaitymą), tai supirkėjai gali lengvai apsiginti, kad produkcija supirkta tada, kai įstatymas dar negaliojo, savaime suprantama ir SF (ar sutartyje) galės nurodyti didesnį terminą. Bet kol kas čia tik mano nuomonė. Palauksim, kol pats įstatymas bus paskelbtas "valstybės žiniose", t.y. jo oficialaus teksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...