Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

Pasidalinkite nuomone apie New Holland traktorius, kokie šio traktoriaus privalumai, trūkumai, koks aptarnavimas, kas lėmė šio traktoriaus pasirinkimą, kokie gedimai pasitaikė.

seis metais pirkom traktoriuka NH T5060 is Lytagros ir labai nudegem :icon-mad Apie traktoriu nieko bloga pasakyt negaliu kol kas nes dar darbo nemate , bet apie Firma kuri jais prekiauja tai katastrofa :icon-mad labai negerbia klientu :(

gal gali placiau? vien pasakymas kad negerbia tai dar nieko nereiskia. papasakok placiau kaip kas kada? as taip pat turiu NH t5060 buvo problemu,bet servizas tikrai stengesi tvarkyti kiek gali,bet naudos mazokai... :eusa-think: hidraulis nekelia kiek priklauso ir tepalo srautas menkas, uzsikabina priekaba 2pts6 tai letai vercia. spaudimas normalus apie 200atm pakeite nauja siurbli,bet vistiek nieko...

gal Vytas galėtu plačiau papasakoti NH T5060, nes aš pats galvoju apie tokį traktorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir visi tos klases traktoriai, ko konkreciai nori suzinoti? jei kada dar toki pirkciau tai isideciau amortizuojancia kabina ir priekini tilta amortizuojanti... nes dabar kaip ant arkliuko joji nuo 38-40km/h depazone ir siaip kratus labai, kaimynas turi tokiu arkliu dzioni tai lygiai tas pats... belarusas ir tas minkstesnis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitiems NH T5060 ir kitiems tokiems mažiems amortizuojančių tiltų ir kabinų nebūna, nes per lengvi ir amortizacija nebeatlieka savo funkcijos.

kiek zinau buna

vytas seip jei neklystu pas tave T6050 :eusa-think:

vat gal ir tu teisus man tie skaiciai painiojasi 125ag pas mane jei taip tadu tas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo gerai, uzkabinam ta pacia priekaba class traktoriui tai vercia zymiai greiciau,net belarusas 1025 greiciau... :eusa-think:

Kas pas tave per modifikacija delta ar plus, pas pastaraji hydr. lyg apie 110 l/min VDP, pas delta 63l/min FDP . Tad galimybe kad jo tokia prigimtis nekelti greitai arba isvis nekelti labai sunkiai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo gerai, uzkabinam ta pacia priekaba class traktoriui tai vercia zymiai greiciau,net belarusas 1025 greiciau... :eusa-think:

Kas pas tave per modifikacija delta ar plus, pas pastaraji hydr. lyg apie 110 l/min VDP, pas delta 63l/min FDP . Tad galimybe kad jo tokia prigimtis nekelti greitai arba isvis nekelti labai sunkiai :icon-wink:

jei vel nesuklysiu pas mane delta, o l/min tai tiksliai nezinau,popieriuose buvo parasyta kad bus 80l/min ar taip gali buti? pasmane tas varijantas kur nekelti... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo gerai, uzkabinam ta pacia priekaba class traktoriui tai vercia zymiai greiciau,net belarusas 1025 greiciau... :eusa-think:

Kas pas tave per modifikacija delta ar plus, pas pastaraji hydr. lyg apie 110 l/min VDP, pas delta 63l/min FDP . Tad galimybe kad jo tokia prigimtis nekelti greitai arba isvis nekelti labai sunkiai :icon-wink:

jei vel nesuklysiu pas mane delta, o l/min tai tiksliai nezinau,popieriuose buvo parasyta kad bus 80l/min ar taip gali buti? pasmane tas varijantas kur nekelti... :lol:

80 l/min VISŲ siurbliu bendras našumas jei neklystu, Arunis gal pataisys mane :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va ir nepapasakos gaila.

o ka tu su tokium ziogu darysi? :) ten pas ji ner nei 100ag? :eusa-think:

Tikiuosi geriau nei mtz 952 ar panasiai.

ka jis dirbs? ant kiek zemes?

Dirbs tai viska, pradedant arimu..........., zemes tai ne taip ir daug 60 ha paseliu ir ganyklos, tai ateities planuose ruloninis presas, aisku ne 3 viename.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...