Jump to content

padekite .turiu labai didele problema su MTZ kuro sistema


zyygis

Recommended Posts

O jeigu taip...ateina kuras iš bako tada 'atstoinikas' tada i filtrą..pompikė ima iš filtro ir perteklių per vožtuva gražina i forsunkių gražinimą (pajungti galima per plasmasini trišakį)...nusimtu spaudimas nuo smulkaus filtro...ar cia visai nusišnekjau? Dabar jei filtras užsikiša tai po prievarta spaudžia visą brudą i siurblį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek "jaunas" , tiek "daugvydas"  bent jau logiškai mastot (skirtingai nuo daugumos :) ) , Tokio pajungimo budas kaip Jus siulot yra tuom geras ,kad, teisingai - patekus orui i system. , jam kito kelio ner kaip i baka . Bet yra ir keli niuansai 1. jei imt standartini pajungima tai pompike is esmes kuru maitinama iš dvieju šaltiniu vienas kuro bakas , kitas perteklinis kuras is slegio voztuvelio . 2. dirbant varikliui pagrindinis kuro šaltinis patampa butent iš slegio voztuvo gryztantis kuras , o iš bako teimama ta mazesnioji kuro dalies norma , kuri reikalinga variklio darbui (pompikes našumas , nepamirškit yra daug didesnis nei kuro poreikis , motoruj). 3. taigis kuras pagrinde cirkuliuoja tuo mazesniu ratu , ir kaip tik filtrui mazesne apkrova gaunasi - del jau išvalyto ir šilto kuro .4. išmetus ta mazesniji rata labai padides paimamo kuro kiekis iš bako , ta ir aš pats kazkad esu taikes T-25 traktoriukui , nes ten kuras imasi per bako viršu + atstoinikas , ir kai nera gero sandarumo(o kuro debitas mazas) gaudo ora , bet iš tikro tai reik visdelto sandaruma ziuret geriau :) . 5. Toki filtra statyt (kai system. tvarkoj) ya prasme arba po atstoiniko , arba vietoje jo . 6. kai kuroSystem tvarkinga , pagavus oro , ar iki sauso bako išdeginus ,vel uzsipompuoja tik naudojant rankine pompike , nesukinejant jokiu stuceriu , kuro nuleidinejimu ir pan. .O filtras jei uzsikiso tai keist - be kalbu :lol: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek "jaunas" , tiek "daugvydas"  bent jau logiškai mastot (skirtingai nuo daugumos :) ) , Tokio pajungimo budas kaip Jus siulot yra tuom geras ,kad, teisingai - patekus orui i system. , jam kito kelio ner kaip i baka . Bet yra ir keli niuansai 1. jei imt standartini pajungima tai pompike is esmes kuru maitinama iš dvieju šaltiniu vienas kuro bakas , kitas perteklinis kuras is slegio voztuvelio . 2. dirbant varikliui pagrindinis kuro šaltinis patampa butent iš slegio voztuvo gryztantis kuras , o iš bako teimama ta mazesnioji kuro dalies norma , kuri reikalinga variklio darbui (pompikes našumas , nepamirškit yra daug didesnis nei kuro poreikis , motoruj). 3. taigis kuras pagrinde cirkuliuoja tuo mazesniu ratu , ir kaip tik filtrui mazesne apkrova gaunasi - del jau išvalyto ir šilto kuro .4. išmetus ta mazesniji rata labai padides paimamo kuro kiekis iš bako , ta ir aš pats kazkad esu taikes T-25 traktoriukui , nes ten kuras imasi per bako viršu + atstoinikas , ir kai nera gero sandarumo(o kuro debitas mazas) gaudo ora , bet iš tikro tai reik visdelto sandaruma ziuret geriau :) . 5. Toki filtra statyt (kai system. tvarkoj) ya prasme arba po atstoiniko , arba vietoje jo . 6. kai kuroSystem tvarkinga , pagavus oro , ar iki sauso bako išdeginus ,vel uzsipompuoja tik naudojant rankine pompike , nesukinejant jokiu stuceriu , kuro nuleidinejimu ir pan. .O filtras jei uzsikiso tai keist - be kalbu :lol: .

tai kaip -nuleido ant žemes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek "jaunas" , tiek "daugvydas"  bent jau logiškai mastot (skirtingai nuo daugumos :) ) , Tokio pajungimo budas kaip Jus siulot yra tuom geras ,kad, teisingai - patekus orui i system. , jam kito kelio ner kaip i baka . Bet yra ir keli niuansai 1. jei imt standartini pajungima tai pompike is esmes kuru maitinama iš dvieju šaltiniu vienas kuro bakas , kitas perteklinis kuras is slegio voztuvelio . 2. dirbant varikliui pagrindinis kuro šaltinis patampa butent iš slegio voztuvo gryztantis kuras , o iš bako teimama ta mazesnioji kuro dalies norma , kuri reikalinga variklio darbui (pompikes našumas , nepamirškit yra daug didesnis nei kuro poreikis , motoruj). 3. taigis kuras pagrinde cirkuliuoja tuo mazesniu ratu , ir kaip tik filtrui mazesne apkrova gaunasi - del jau išvalyto ir šilto kuro .4. išmetus ta mazesniji rata labai padides paimamo kuro kiekis iš bako , ta ir aš pats kazkad esu taikes T-25 traktoriukui , nes ten kuras imasi per bako viršu + atstoinikas , ir kai nera gero sandarumo(o kuro debitas mazas) gaudo ora , bet iš tikro tai reik visdelto sandaruma ziuret geriau :) . 5. Toki filtra statyt (kai system. tvarkoj) ya prasme arba po atstoiniko , arba vietoje jo . 6. kai kuroSystem tvarkinga , pagavus oro , ar iki sauso bako išdeginus ,vel uzsipompuoja tik naudojant rankine pompike , nesukinejant jokiu stuceriu , kuro nuleidinejimu ir pan. .O filtras jei uzsikiso tai keist - be kalbu :lol: .

tai tas per didelis kuro kiekis ir grys su visu patekusiu oru atgal y baka ir niekada nepateks y siurbly,o filtras tikraj spes pralejs kura .na cia tik mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tas per didelis kuro kiekis ir grys su visu patekusiu oru atgal y baka ir niekada nepateks y siurbly,o filtras tikraj spes pralejs kura .na cia tik mano nuomone

Taip ir bus kaip rasai , tiktais tiek, kad kaip sakiau kuras dideliu ratu cirkuliuos , bus saltesnis (ziema biski negerai) , pompike labiau apkrauna ,  daugiau lygtais didesniu blogybiu kaip i nera .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks tas sportinis interesas, paskutineje foto oras iseis i baka pro voztuveli uzteks pompele pakociot, o anksciau rodyta foto tai oras turetu suktis ratu, reik stuceri atsukt ir isleist ora lauk  :icon-smile:

tai viska aš suprantu...bet kad to oro būna tik  keičiant filtra..štuceri kaip ir ne zapadlo atsukti  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sitam siurbliui padaryti automatini nusiorinima kad nereiktu varzto sukinet gale siurblio, labai ikyru ir nagus skauda visada :D busiu dekingas uz atsakyma.

Labai teisingas sprendimas (mano asmenime nuomone :lol: ) . Tau reikes paieskot debitinio stuceriuko ir trisakio , juos abu , paprasciausia imt nuo senesniu laiku dyzeliuko , stovi tokie kaip ant foto , boschVE siurbliuose(apibrauktas raudonai) . Virsutinis slangutis is forsu gryztamas , horizontalus - i baka(buves forsunkiu gryztamas) . Kur stuceriuka sukt(gali tekt daryt perejima , arba persriegt) , manau is foto aisku , sekmes :) . (tarp kita ko , pas Tamsta man rodos, kad i filtra pajungta , neteisingai t.y. sukeistos vietom zarneles , kai keisi filtr.elementa , pasiziurek tiksliau)      post-9150-0-79734200-1425377586_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stuceris "DEBITINIS" - specialus (0,45mm skylute sone , ir viduj filtriukas stovi) . Vanduo kaupiasi visad apacioj  kuro  , tarp kitko ir nuosedu nuleidimo kamstis irgi apacioje . Pasiziurek visdelto , idomuno delei MTZ kuro sistemos pajungimo , schema . O gal ir gerai , kitaip esu mates pajungta , bet te ir filtras biski kitoks buvo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal schema viskas gerai sujungta, bet del kondensato filtre tai jus teisus.

Nu jo pagal schema - teisingai . Man isimine taip pajungta kaip buvau mates , kazkaip ir teisinga atrode , kad negaudo kondensato siurblys ir nesvarumus i save renka filtras i korpusas is vidaus svarutelis buvo , bet .... gyveni mokais :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sita slangute kuri pazymeta rodyklemis visada turi oro, t.y joje visada sukasi ratu kuras su oru.Uzariau 2ha pievos sakau prasidirbs gal, bet ne, vistiek kuras joje su oru cirkuliuoja, uzdejau nauja pumpele su zemo slegio siurbliuku, vistiek joje oras su kuru.kiek pastebejau ir filtras niekada pilnas nebuna smulkaus valymo. dabar taip jei nuvesciau nupylima ta slangute i baka, zinoma oras dingtu, bet kad vistiek siurblyje nesilaiko slegis, tiek uzpumpuot neina, kad pumpele kietai reiktu spaudyt, visada pumpuojasi lengvai. kame cia gali buti beda? manau kad ir taip pajungta dabar is siurblio ta slngute i paemima turetu vistiek kietai uzsipumpuot? del to manau man ryte ir reikia ilgai sukt, nes siurblys irgi nebuna pilnas kuro......

 

     Nu dabar ,tai pasipils patarimai ,  filtra uzsidejusiu , ogo kiek :lol: . Idomu , ka zmogus "Žiurintis i gyvenima aukštai iškeles galva" , ar 'super dyzeliu projektuotojas - konstruktorius' , cia patartu ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...