Jump to content

padekite .turiu labai didele problema su MTZ kuro sistema


zyygis

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

650608e408f41cd0c8a31a091ac51d34904.jpgsita slangute kuri pazymeta rodyklemis visada turi oro, t.y joje visada sukasi ratu kuras su oru.Uzariau 2ha pievos sakau prasidirbs gal, bet ne, vistiek kuras joje su oru cirkuliuoja, uzdejau nauja pumpele su zemo slegio siurbliuku, vistiek joje oras su kuru.kiek pastebejau ir filtras niekada pilnas nebuna smulkaus valymo. dabar taip jei nuvesciau nupylima ta slangute i baka, zinoma oras dingtu, bet kad vistiek siurblyje nesilaiko slegis, tiek uzpumpuot neina, kad pumpele kietai reiktu spaudyt, visada pumpuojasi lengvai. kame cia gali buti beda? manau kad ir taip pajungta dabar is siurblio ta slngute i paemima turetu vistiek kietai uzsipumpuot? del to manau man ryte ir reikia ilgai sukt, nes siurblys irgi nebuna pilnas kuro......

Kaip sita islangute teisingai pajungti?Ji turi buti prie pat pompikes?Ir po apacia ateina islangute is bako?Ar atvirksciai turi buti?Keiciau zemo spaudimo siurbliuka ir pamirsau kaip turi buti tiksliai pajungta ta islangute is virsaus ar is apacios?O gal nera skirtumo?Kur rodyklemis parodyta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk paveržti kuro bako kraniukų salnikus, gali pro ten siurbti orą, man taip buvo.(nuimi rankenėles ir su smailiom replėm paverži, arba atsuki ir uždedi papildomai pagal ašelės storį salnikiuką ir priverži) Arba kuro šlanga nuo bako iki filtro yra ne plasmasinė, o guminė ir pavargusi, tad pro ją gali siurbti. Kuras lauk nebėga, bet orą važiuojant patraukia, nes judinasi ir tame gali būti bėda.

 

O tau siurblyje kur šlangutė jungiasi ta pažymėta rodyklėmis viršutinis štuceris ar turi vožtuvą, gal jo nėr išviso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O kaip tavo siurblys ir purkštukai, gal jau senai matė reguliavimo procedūrą. Gal plundžerinė grupė yra padilusi ir nesukelia spaudimo, o gal kompresijai šakės, žiedai sudilę todėl ir reik ilgai sukti. Pirma apgalvok, ką senai bejudinai.Pradėk nuo purkštukų ir siurblio, o jei nepadės, tai žiemą gausi grupę keisti. parašyk, kaip sekasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis perinktas ziema, nes buvau pirkes uzsaldyta. Purkstukai ir siurblys neziureti ant stendo, bet uzkurus nerodo melyno dumo. Dar man neaisku kai gryztamas yra nuo purkstuko y baka, tai toj salerka ant laisvu visai nebega, o pas kita ziurejau tai bega kaip reikia taiar ten taip turi begt ar jau ten pas jy per gryztama leidzia ar gal pas mane kas blogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas aišku, pabandyk nuimti purkštukus ir perreguliuoti ant stendo, jei nieko nesikeis, tai gausi vežti siurblį, o kad mėlyno dūmo nėra, tai gerai, tepalo nedegina. Grįžtamasis vamzdelis nuo purkštukų pas mane bėga, bet po truputį, panašiai 2 litrai 10 ha kultivavimo, nes buvau nuvedęs į butelį, kai šlangelė nutrūko laukuose.Kai susireguliuosi viską, atsistatys į savo vietą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...