Jump to content

Mtz greiciu deze


Giez

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

Taip..yra ir ten reikalu..ratai ,bakai,cilindras..o pask tikrai lengva prieit..yra kazkur rusu video..pabandziau ir as taip

Nu jo mačiau tą video, bet galvoju kad nebus patogu ten su svarke prieit. Bliamba pats kaltas, kad anksčiau neklausiau, kad ji taip gali lengvai atsisukt, tai būčiau jau praeitą kart užvirinęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamykla- toj vietoj nekalta. as kartais taip pagalvoju: gerai kad mokiaus gerai ,desros negaledavau atnesti destytojui kad tas anksciau isleistu namo ,namuose juk niekas neismokys to. va dabar galiu papostringaut su jumis ,guma patampyt :)     beveik 3,5 m jaunystes atidaviau  tam reikalui . :)

ps..aisku pigiau butu zmona ,nes ji gryztu atgal .o bonka pirkt reiktu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Augunstas pranešimas:

Gamykla- toj vietoj nekalta...........

 

Ar tikrai ?? ... aš to traktoriaus , kaip ir visą įstoriją žinau :D   užvirinau kažkur 92" ar 93"  , a dėžę jam jau skleidė žmogus keturi penki metai atgal ir rado tą mano "racūxą" dar nepaliestą .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , wydas63 pranešimas:

Ar tikrai ?? ... aš to traktoriaus , kaip ir visą įstoriją žinau :D   užvirinau kažkur 92" ar 93"  , a dėžę jam jau skleidė žmogus keturi penki metai atgal ir rado tą mano "racūxą" dar nepaliestą .

Tikru tikriausiai.O nebijot kad galiu isgriauti uzvirinimo mita ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Mantas2342 pranešimas:

O gali dėl to atsileidusio chvastavyko būt džeržgimas kai atleidi sankaba judant iš vietos, jei šiaip važkojant permeti bėgį tai nesudžeržgia? 

Tas dzeržgimas ir man buna ir vel dingsta..manau cia gal pats diskas ar suvibruoja ar šiuksliu kokiu buna.. reik laukti mohikanų verdikto o tai atejo paperdė i vandeni ir dingo:obscene-birdiedoublegreen:..gal plano gigabaitai baigėsi.. :handgestures-thumbdown:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Gunia pranešimas:

Tas dzeržgimas ir man buna ir vel dingsta..manau cia gal pats diskas ar suvibruoja ar šiuksliu kokiu buna.. reik laukti mohikanų verdikto o tai atejo paperdė i vandeni ir dingo:obscene-birdiedoublegreen:..gal plano gigabaitai baigėsi.. :handgestures-thumbdown:

Kas svarbiausia diską naują idėjau sakytum, kad jis praslysta, bet nesmirda sankaba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Gunia pranešimas:

Tas dzeržgimas ir man buna ir vel dingsta..manau cia gal pats diskas ar suvibruoja ar šiuksliu kokiu buna.. reik laukti mohikanų verdikto o tai atejo paperdė i vandeni ir dingo:obscene-birdiedoublegreen:..gal plano gigabaitai baigėsi.. :handgestures-thumbdown:

Draugas sako, kad smagratis ten gali knist protą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Gunia pranešimas:

o kas jam ten galibut?  kaimyno 82 kazkaip dazniau girdžiu..man tai uzeina tai praeina.. nepergyvenu del to

Nesuknis nieko poto? Gal, kad nevienodai apdilęs.Aš buvau jį nuėmęs ir keičiau salnyką, paskiau atgal uždėjau smagratį  gal kažkaip sukau nevienodai varžtus visus sakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Nesuknis nieko poto? Gal, kad nevienodai apdilęs.Aš buvau jį nuėmęs ir keičiau salnyką, paskiau atgal uždėjau smagratį  gal kažkaip sukau nevienodai varžtus visus sakau.

Jei smagratis kreivai butu uzdetas uzkurus vibracija tikrai pasijaustu.. o dabar suvibruoja ir pasigirta garsas tik pradedant vaziuoti. Viskas bus gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...