Jump to content

Mtz greiciu deze


Giez

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Prieš 3 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Užveržiau gerai tą chvastavyka nie kiek klibėjimo nebuvo po 2ha arimo vėl kliba nu nesuprantu kodėl :(

Man yra tokia bėda irgi buvus , tris kart kabiną kėliau . Pirmą kart maniau , kad blogai užveržęs buvau . Tai trečiajį kart , neapsikentęs užvirinau tris sparnuotosios veržlės sparniukus , ir pamiršau tą nesąmonę su atsisukimu . Tik virit reik iš veleno galo(jokiu būdu nevirink į veržlės tarpus , tada jau velenas eis įšmetimui)  , parink poveržles taip kad jo galas kyšotų apie vieną milimetrą ir tada prisek . Vėliau jei reiktų ardyt , tuos tris sparniukus įpjovęs  fleksu lengvai kirstuku nusimuši , velenas praktiškai nesusigadina .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Mantas2342 pranešimas:

bet prieš tai kai ardžiau tai atrodo , kad ir nebuvo atsisukus , šplintas ir vietoj. O nebandėt dėt didesnės tulkos kaip tam video kur viršui rodo? ir dar rodo , kad tą veržlę sodina ant varžtų klijų.

Tai aš irgi , kaip ir naujam traktoriui , nes du metus tebuvo pradirbęs , klijų tuo laiku dar nieks nebuvo girdėję :D  . Todėl antrą kart kažką ir dariau , kaip Robertas patarė , bet visvien atsileido matyt jau ir sriegis pasigadino nuo to laisvumo . Gal ir tie klijai gerai , tik kaip po to ar eis atsukt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , wydas63 pranešimas:

Jei jau atsileidęs , tai dantratį paguldysi arba guoliui bus chana , geriau susitvarkyt 

tai va prieš tai ardžiau  ir buvo apatinio veleno kur nuo tarpinio pusės eina du guoliukai subirę ir nutrynynė paskiau srėgį kur sukasi veržlė ant apatinio veleno ir lipo laauk ant tos veržlės , tai čia gal dėl to ir sutrynė , nes tas chrustavykas laisvas buvo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

tai va prieš tai ardžiau  ir buvo apatinio veleno kur nuo tarpinio pusės eina du guoliukai subirę ir nutrynynė paskiau srėgį kur sukasi veržlė ant apatinio veleno ir lipo laauk ant tos veržlės , tai čia gal dėl to ir sutrynė , nes tas chrustavykas laisvas buvo ?

Nu tikriausia jug veržlė ten ir guolius suveržusi laiko  , .... šiaip tai viens prie vieno kaip ir ma , kad buvo - trys ardymai , blyn .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Mantas2342 pranešimas:

bet reikia kažkaip jau šį ardymą neskubant gerą variantą sugalvot kaip ten ją užkontryt , kad netektų dar daugiau kartų ardyt ,. Tai jo reiks nevažiuot art , atliksiu namie būtinus smulkius darbus ir tada teks ardyt, o iš draugo traktorių pasiskolinsiu ir pasibaigsiu.

As uzverziau ir su kempu pora tasku..buvo ir man sudejau uzverziau kiek galiu špinteli idejau ir atlaike gal pora men...tada emiau dangti tilto ir virinau..iki kito remonto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...