Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

gal duomenu nesuvede ,kas cia taise ir ka taise? ydomu ar dojus kas kitko?

ne dojus. taisė tepalo nuotekį, savo jėgom nerdom, tai teko kitur kreipti, kur kabiną vertė ant šono, su aukšto spaudimo plovykla viską nuplovė po ją ir dabar šiek tiek bėdų yra, kurios pasimatė tik pradėjus dirbti, neveikia pavarų atitaikymas perjungiant, autoquad neunginėja jų ir spydikas neveikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Speju; jei verte -tai galejo fiske atjunginet ir sujungus papuole kas nors , arba oksidavosi nuo vandens ir neveikia 

man patinka tavo mintis, bet jie mane įtikinėjo, kad prie laidų nekišo nagų. kita vertus, kažkur instrukcijoje apie kabinos nuvertimą tikrai buvo punktas ištraukti fyškes.. Pamėgisniu supurksti visas suvalančiu skystimu, gal kas pagerės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man patinka tavo mintis, bet jie mane įtikinėjo, kad prie laidų nekišo nagų. kita vertus, kažkur instrukcijoje apie kabinos nuvertimą tikrai buvo punktas ištraukti fyškes.. Pamėgisniu supurksti visas suvalančiu skystimu, gal kas pagerės :)

Man buvo is po patikros -spidometrui. pora menesiu praejo ir nerode ,plius ten bliombuota vsur ,o ir garantijos jokios nebeliko. istraukiau fiskes ir su paprastu tepalu skystu sutepiau ir atgal uzmoviau -jau 3metai viskas kaip bite rodo -va ir auksciausio lygio servisas nuo-100lt/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo is po patikros -spidometrui. pora menesiu praejo ir nerode ,plius ten bliombuota vsur ,o ir garantijos jokios nebeliko. istraukiau fiskes ir su paprastu tepalu skystu sutepiau ir atgal uzmoviau -jau 3metai viskas kaip bite rodo -va ir auksciausio lygio servisas nuo-100lt/h

čia tikriausiai kalbi apie tas, kur kabinos gale yra. Pamėginsiu jas pereiti.. Servisas yra visokiems paprastiems darbeliams, bet šįkart dirbo šiaip įmonė, ne Dojus. Dojaus tik atsarginių dalių vadyba man patinka, kad labai operatyviai viska padaro, o su servisu visokių fintų buvę. gerai, kad traktoriai nedaug genda :) dar turiu tokį konsultantą iš naujosios zelandijos susiradęs per forumus, tai žmogus pakonsultuoja klausimais, kur jau nebepavyksta išsiaiškinti. Rimti meistrai tikriausiai ant savęs dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Restauravom po 130 euru visus, paprasciausiai uzsakinejo ir pakeite naujus galus. Dojaus mechanikas sake kad nera mates jog vienu metu visi 'uzkibtu"...kad gali nebent nuo chemijos ar kazko panasaus... visa ziema dyzeli vesdavomes is koloneles ir iskart supildavome, tai isimaisyt kaip ir niekas negalejo... kaip bebutu reikes konstruoti dyzelio cisternai atstoinika. Gal kas koki originalu esate mate? Nes kiek randu tai tik vandeniui nebent

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Restauravom po 130 euru visus, paprasciausiai uzsakinejo ir pakeite naujus galus. Dojaus mechanikas sake kad nera mates jog vienu metu visi 'uzkibtu"...kad gali nebent nuo chemijos ar kazko panasaus... visa ziema dyzeli vesdavomes is koloneles ir iskart supildavome, tai isimaisyt kaip ir niekas negalejo... kaip bebutu reikes konstruoti dyzelio cisternai atstoinika. Gal kas koki originalu esate mate? Nes kiek randu tai tik vandeniui nebent

Ruskoj technikoj visur atstoinikai su sieteliu budavo tam reikalui -pas vakariecius vandens nebuna dyzeline  :icon-mrgreen: atstoinika galima pasidaryt is nerzaveikos puoda ir dar sietka kokia idet i vidu 

image1079.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip sakoma labai riboto galulaukes programos

Darbini ijungti/isjungti Pakelti/nuleisti pakaba Perjungti pusbegi  priekini tilta gal dar galima ijungti/isjunki gal dar blokiruote

deze belaipsne,  tipo kaip pirmoje fotkeje, tik be porankio pas mane, o mygtukas tai tas, ir kaip jis veikia tada, kaip programuojasi, gal placiau but galima papasakot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

HMS headland management system (galilaukiu valdymo sistema) 1ir2 programuojasi pvz. Tarkim Darbui pradeti 2 uzbaigti ar atvirkščiai. Niekada nenaudojau nrs man nereikalinga mazsi naudos kai poru nevaldo. Jei siandien bus karsta ir neis purksti, parasysiu išsamų atsakyma apie programavima ir atliekamas funkcijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš hms naudodavau daugmaž tokia seka

 

1. išjungiam blokatorių, už 2 m sužeminam bėgį, nuimam gazą, pakeliam padargą. nuomet apsisuki, jau rankiniu būdu apsiverti plūgą,

2. nuleidžiam padargą, duodam gazo, perjungiam bėgį, įjungiam blokatorių.

 

Naudos nesmarkiai, bet vis tiek kelias funkcijas padaro, užuot atksirai viską darant. Aišku su el. hidro poromis būtų išvis tobula

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo HMS mygtukas irgi yra, zodziu kas yra galulaukiu sistema ir ka ji daro issiaiskinom, bet kaip vyksta pac programavimas, nes as esu susidures su tipo normalia galulaukes sistema, bet tokios ale primityvios tai nesu mates, kaip ta seka darbu uzprogramuoti?

pvz google įvedi john deere 6920s manual ir išmeta tau manuala, tada jame ieškai "HMS" ir randi:

 

http://manuals.deere.com/omview/OMAL152775_19/OU12401_00102DB_19_01SEP01_1.htm

 

jeigu angliškai nemoki, tada reikia laukti kas paverėjaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...