Jump to content

Nuoteku valymo irengimas


Dar vienas miestietis...

Recommended Posts

Kaip tik prieš keletą dienų kalbėjausi su žmogumi statančiu šiuos įrenginius. Rekomendacija kaip pažįstamam  - Buiteka. Lenkiški nesertifikuoti Lietuvoj, pavasarį patenka gruntinių vandenų ir jei pastatyt kaip priklauso - kaina išauga iki Buitekos. Traidenis turi technologinį netobulumą (katras yra išspręstas Buitekoj, nes Buiteka persiviliojo Traidenio inžinierių), tiesa rinkodarinis įdirbis - galingas. August neatsparus žemės spaudimui ir norint kad tarnautų ilgai, reik pirma žemėn suleist šulinio žiedus, kas kelia kainą. Apie Feliksnavį nežinau nieko. Orientacinė kaina Buitekai maždaug 1400 pinigų (čia Marijampolėj).

Nuskambėjo čia kaip Buitekos reklama, bet taip nėra.

Lauko WC tik epizodiniam naudojimui, paukšteliai LT neilgai čiulba, žiemą nuo šalto dangčio nebent pats gali pragysti :) o ir kaimo vietovėse žaliukai už lauko wc tuoj pradės kibti, tik laiko klausimas kol šią aukso gyslą pakrutins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nesupratau kuom ta Buiteka ypatinga?

lenkiski sertifikuoti europoje o ne lietuvoje

pasiskaicius daugiau apie BVI..tai neprikakosi  pakankamai-neveiks,elektra dings medziui nukritus-blogai,chemija-blogai,tualitinis popierius -blogai,vanduo is grezinio su nugelezinimu  per surus- blogai

man atrodo tai tik akiu dumimas -brangus kibiras su burbuliatoriumi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

2-4 zmonem trys melynos backos laiptuotai su persipylimu plius bakterijos,biudzetinis variantas.Pas mane taip padaryta,aplinkosauga paziurejo istekanti vandeneli i pieva ir pakraipe galvas dideliu priekaistu meturejo,isskyrus kad nesertifikuota.Vienintele salyga kad reikia slaito nuolydziam isgauti,ir gaspadine tegu pamirsta ''feirius'',juos puikiai atstoja soda.Bakterijos sueda viska,bandziau i backa ideti vaikiska pampersa,liko tik virvute.Tiesa butinai reikalingas oro putimas,tam pasitarnavo kompo ventiliatorius su taimeriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , vigintas pranešimas:

2-4 zmonem trys melynos backos laiptuotai su persipylimu plius bakterijos,biudzetinis variantas.Pas mane taip padaryta,aplinkosauga paziurejo istekanti vandeneli i pieva ir pakraipe galvas dideliu priekaistu meturejo,isskyrus kad nesertifikuota.Vienintele salyga kad reikia slaito nuolydziam isgauti,ir gaspadine tegu pamirsta ''feirius'',juos puikiai atstoja soda.Bakterijos sueda viska,bandziau i backa ideti vaikiska pampersa,liko tik virvute.Tiesa butinai reikalingas oro putimas,tam pasitarnavo kompo ventiliatorius su taimeriu

Nebandei patikrint kas išteka? Gal su tinkamu popieriuku ir nuo piktesnių aplinkosaugininkų atsigintum :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , vigintas pranešimas:

Nekvaili jie,pamate,kad zole ryskiai nesiskiria savo spalva toje vietoje ,kur isteka vanduo,tai ir atsoko.Aisku jei zole butu tamsiai zalia ir metro aukscio,iskart prisikabintu

O tai ,,jie,, su kvietimu ziurejo ar pagal  skambuti budriu kaimynu ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , vigintas pranešimas:

Nekvaili jie,pamate,kad zole ryskiai nesiskiria savo spalva toje vietoje ,kur isteka vanduo,tai ir atsoko.Aisku jei zole butu tamsiai zalia ir metro aukscio,iskart prisikabintu

Kai mokiausi darėm grunto tyrimus. Pavyzdžiai buvo šalia sąvartyno imti ir kažkokios gamyklos teritorijos, o kontrolinis tiesiog po fakulteto langu vidiniam kieme. Ir ką tu man ...Kontrolinis buvo labiausiai užterštas :D Aš apie tai, kad tai kas gali būt ištirta yra nepalyginamai tiksliau už bet kokį loginį išmąstymą. 

Tau matyt papuolė geranoriškas ir adekvatus aplinkosaugininkas, kas yra retenybė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , vigintas pranešimas:

Taigi rasiau,melynos plastikines backos po 150 l

Supratau, nes kiek girdejau betoniniai sulinio rentiniai netinka taip =jie turi buti smaluoti betonuoti kad nepraleistu i grunta nieko.Beje pas mane veikia be burbuliatoriaus ,tik svarbu ipilti tu bakteriju

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...