Jump to content

K700 ar K701?


pavasaris

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

Mmm nesimoket mokykloj,nesimoket...  bet kirova nusipirkot :think: Kur cia tas sekmes raktas pasleptas :think:.... itariu reiktu po grindim paziuret 

Tepaluotų pagalbiniokų mokykloj tikrai nesimokiau ir ačiū dievui. Ir ne, mano kirovas grindų neturi, nėr ten ko ieškoti. Bet jau išsiaiškinau kur randasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2021-10-01 at 14:04, Robertas08 pranešimas:

Ar dirbat dar kas su k700 ar k701? Galvoju gal visai nieko būt su v8. Pagrindinis darbas noraginis skutikas būt.

Gal jau tu neziurek i sitas kriosenas .Kazkada ir as svaigau ,bet baugino tas faktas,kad raktai nuo 24 prasideda.Nusprendziau is rusisku issivaduot ,ryt i kiema atrieda JD 6800 -tai ir bielkis vaziuos i marcias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ramas 1 pranešimas:

Gal jau tu neziurek i sitas kriosenas .Kazkada ir as svaigau ,bet baugino tas faktas,kad raktai nuo 24 prasideda.Nusprendziau is rusisku issivaduot ,ryt i kiema atrieda JD 6800 -tai ir bielkis vaziuos i marcias.

Aš dirbes su jais minimaliai,kelias vasaras mynęs silosą. Su tuo v8 visai nieko, būtų toks traktorius tik noraginiui užkabint. Keliu nereikia kalėdot,visi laukai vietoj,skiria kanalas arba keliukas.

Nieko prieš bielkius neturiu,mano prasukęs 6500h be didelių bėdų,bet ne apie tai čia. 

Tas jd tavo  vėlgi toks nei mažas,nei didelis,prie jo nei noraginis,nei rapidas(nu gal 3m per vargus)

Noraginį nežinau kokį gali užkabyt mano žemėse,nes 185 puma čipuota verkė kalniukuose su amazone cenius 3m 23cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš dirbes su jais minimaliai,kelias vasaras mynęs silosą. Su tuo v8 visai nieko, būtų toks traktorius tik noraginiui užkabint. Keliu nereikia kalėdot,visi laukai vietoj,skiria kanalas arba keliukas.

Nieko prieš bielkius neturiu,mano prasukęs 6500h be didelių bėdų,bet ne apie tai čia. 

Tas jd tavo  vėlgi toks nei mažas,nei didelis,prie jo nei noraginis,nei rapidas(nu gal 3m per vargus)

Noraginį nežinau kokį gali užkabyt mano žemėse,nes 185 puma čipuota verkė kalniukuose su amazone cenius 3m 23cm.

Prie K 700 rapido irgi nekabinsi ,kaip siemet slapia seja prapuoles su tuo k700 .120 ag vietoi bielkio pats tas ,nes 3 metru skutiko normaliu greiciu bielkis netempia,kaip ir devintone traukia isprievartautas ir gali vardint ir vardint . Jeigu tavo laukai aplinkui gali bandyt k700 ,bet normalus skutikas kainuo 3 kart brangiau uz traktoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ramas 1 pranešimas:

Prie K 700 rapido irgi nekabinsi ,kaip siemet slapia seja prapuoles su tuo k700 .120 ag vietoi bielkio pats tas ,nes 3 metru skutiko normaliu greiciu bielkis netempia,kaip ir devintone traukia isprievartautas ir gali vardint ir vardint . Jeigu tavo laukai aplinkui gali bandyt k700 ,bet normalus skutikas kainuo 3 kart brangiau uz traktoriu.

Agromasz Runeris su geru volu  kainos ir kokybės santykis kurį drasiai įpirkčiau. Užtektų 3m prie k700

T150 prisibijau dėl šarnyro nulaužimo ,išdilimo ir panašiai nešiojant skutika kuris svers 1800-1900kg ir plius kur jį rasi su jamz varikliu nenukankinta.

Apie sėjima su tokiu baubu nebuvo kalbos,bet tarp kitko Valavičių bendrovė sėdavo prieš kokius 4metus dar tikrai su dubliais ir rapidu.

9tonė išvis nepuspriekabė ypač prie bielkio.

Aš su bielkiu 16t vežu be vargo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , ramas 1 pranešimas:

Prie K 700 rapido irgi nekabinsi ,kaip siemet slapia seja prapuoles su tuo k700 .120 ag vietoi bielkio pats tas ,nes 3 metru skutiko normaliu greiciu bielkis netempia,kaip ir devintone traukia isprievartautas ir gali vardint ir vardint . Jeigu tavo laukai aplinkui gali bandyt k700 ,bet normalus skutikas kainuo 3 kart brangiau uz traktoriu.

Tas šlapumas irgi,pelkių neturiu,o ir taip nesėsi ar ne skusi jei ant ratų velsis,ypač su tokia sėjamaja.

Ryt bandysim,atrodo bus pats tas dėl drėgmės sėt.

Mane žavi tas k700 ,kad dirbtų per metus max savaitę. Dėl eksplotacijos pigumo net gali sudėt akumus iš kombaino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Robertas08 pranešimas:

Agromasz Runeris su geru volu  kainos ir kokybės santykis kurį drasiai įpirkčiau. Užtektų 3m prie k700

T150 prisibijau dėl šarnyro nulaužimo ,išdilimo ir panašiai nešiojant skutika kuris svers 1800-1900kg ir plius kur jį rasi su jamz varikliu nenukankinta.

Apie sėjima su tokiu baubu nebuvo kalbos,bet tarp kitko Valavičių bendrovė sėdavo prieš kokius 4metus dar tikrai su dubliais ir rapidu.

9tonė išvis nepuspriekabė ypač prie bielkio.

Aš su bielkiu 16t vežu be vargo.

Taip T-150 labai bijo svorio ,mano kriksto sunus turi ,nuo sunkiu padargu ten labai lauzo.

As vietoi taves geriau rinkciausi deveta rimta skutika ,man patiko Quadro kokybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , ramas 1 pranešimas:

Taip T-150 labai bijo svorio ,mano kriksto sunus turi ,nuo sunkiu padargu ten labai lauzo.

As vietoi taves geriau rinkciausi deveta rimta skutika ,man patiko Quadro kokybe.

Ai tiesa kryžkelė gi turi,bet apsiverkė prieš pora savaičių atvažiuot išdirbt nes tipo dublius reik nusiimt,tai taip ir likau durnas kam tuos dublius imt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, stapcius pranešimas:

Jei jau planuose 3m skutikas. Tai geriau imt t 150k v8 ir 3m prikabinama noraginį. Nereiks su tuo kiroviecu trombuot dirvozemio. 

Pats tuoj kabinsiu 3,6m prikabinama noragini prie pusantrinio v8 

Tai va ir sakau bijau dėl šarnyro,o prikabinamo kaina kita.

Kitas niuansas dėl motoro,tikrai nenoriu su smd,o su jamz visi bus dirbę o ne stovėję.

Pats nežinau ar įsidėčiau jamz,nes praktiškai nesu čiupinėjęs t150.

O šiaip t150 gal praktiškesnis būt ir kultivatorius ir galbūt sėjamaja galima užkabint(nors neaišku kaip ten nusėtum su tokiu baubu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Robertas08 pranešimas:

Tai va ir sakau bijau dėl šarnyro,o prikabinamo kaina kita.

Kitas niuansas dėl motoro,tikrai nenoriu su smd,o su jamz visi bus dirbę o ne stovėję.

Pats nežinau ar įsidėčiau jamz,nes praktiškai nesu čiupinėjęs t150.

O šiaip t150 gal praktiškesnis būt ir kultivatorius ir galbūt sėjamaja galima užkabint(nors neaišku kaip ten nusėtum su tokiu baubu)

As pries 8 metus pirkau su mazo seske pusetinos bukles, atidirbau iki pernai metu be didesniu problemu ir sustojimu, pagrinde kultivatorius. Sitam darbui labai tinkamas traktorius, manevringas minkstai vaziuoja. Ziemą visą restauravo ir v8 variklį dėjau.  Dabar smagesnis darbas gerokai. Ir prikabinams noraginis antradienį atvaziuoja jam. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...