Jump to content

claas dominator 86


xeslutis

Recommended Posts

Clasas kaip clasas, bet jei tu lauza nusipirkai tai ner ka komentuoti. Pardavinek dalimis ir viskas.

O dauguma 10-15m ne metalo lauzai ,moliu aptepti ir siule ant siules ...

viena kontora zinau, jie tokius lauzus perka, palipdo ir parduoda kaip jau gera,jei rankos sugeba varztus atsukt tai ir cia sulipys kazka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones mastykit placiau, 85 metu kombainas tikrai ne stebuklas. Bet kiek ieskojau tai kokybes ir kainos santykis neblogas. Esme kad tai pirmas mano agregatas toks, tad sunku suprasti valdyma.o pirkau is kaisiadoriu, turi neblogu variantu.

Tai foto reikejo nors ikelt,kiti tai net ,,viduskia,,susuka su garsu :) jau parvairavot namo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones mastykit placiau, 85 metu kombainas tikrai ne stebuklas. Bet kiek ieskojau tai kokybes ir kainos santykis neblogas. Esme kad tai pirmas mano agregatas toks, tad sunku suprasti valdyma.o pirkau is kaisiadoriu, turi neblogu variantu.

tai tu pagarbiau vertink savo kombaina. Nei jis lauzas nei ka. Pirmas sezonas bus sunkus, nes nieko apie ji nezinosi. O dabar tik gali patvarkyti tai ka matai vizualiai, pvz dirzai kokie sutrukineje, ar kliba kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciu kad technikos nemyli jei taip nepagarbiai apie ja kalbi... ir koks tikslas pirkt metalo lauzo kalna? ir kaip zinai kad tai metalo lauzo kalnas? nusipirkes tapai ekspertu ar pirkai lavona ir pasigirti norejai? kazkaip nesuprantu tokiu zmoniu ir kai nusiperka pakomentuoti praso, nu nupirkai vadinasi su tokiu dirbsi, kame logika paskui apie ji klausineti? nera ten nieko sunkaus paprastas lb kombainas, turejau 76 paprastas lb, bet jei ne hidro tai ateity bus su vaziuokles dirzu problemu kaip ir kitiems tokio dydzio ir mechanika. viskas valdos is kabinos, t.y. pobugnis ir apsukos bugno ir iskrovimo sraige, variklis jei merso patikimas, skardas nepamirsti nusiimti visas elevatoriu ir sraigiu issimti kad nesuputu. bet tai perkant kombaina manau turejau bent kazka suvokti ka perki, juk ne traktoriu pirkai? ar pirkai ir pasigirti cia norejai kazkodel, man tai pirmas postas labai zemo lygio... nesigilinti net manau nereikia i tokia tema kai poziuris zmoniu toks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ko rasineji jai postas zemo lygio. Neturi kur iskalbos parodyt.

Galeciau nauja nusipirkt tai nuomones neklausciau ir nevadinciau lauzu uz kuri palikau skolintu 10k. Nupirkau koki isgalejau.ir mano reikalas ji padaryti duzgiancia bitute. Koks jis be butu as pats su juo dirbsiu o nesutvarkomu dalyku nera.neklausiu kaip vadinat savo daiktus klausiu patarimu, nes man ji tvarkyt kad man malonu butu dirbt ir kad nestu pelna. Ir girciausi tik nauju kombainu! ir tikrai ne forume su nepazystamais.

Aciu uz patarimus ir arogancija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ko rasineji jai postas zemo lygio. Neturi kur iskalbos parodyt.

Galeciau nauja nusipirkt tai nuomones neklausciau ir nevadinciau lauzu uz kuri palikau skolintu 10k. Nupirkau koki isgalejau.ir mano reikalas ji padaryti duzgiancia bitute. Koks jis be butu as pats su juo dirbsiu o nesutvarkomu dalyku nera.neklausiu kaip vadinat savo daiktus klausiu patarimu, nes man ji tvarkyt kad man malonu butu dirbt ir kad nestu pelna. Ir girciausi tik nauju kombainu! ir tikrai ne forume su nepazystamais.

Aciu uz patarimus ir arogancija.

atiprasiau uz izeista ego, bet po pirmo posto tema atrodo bus nerimta. Jei tikrai turi rimtu klausiomu klausk padesim, operatoriu zinyno tavo kombainui kaip maciau nera cia ikelto, tad ieskotis reiks per google ir pirkt arba i konekesko skalbint, regis Ekologas neseniai skambino ir domejosi katalogais pas juos. Nors sitam kombainui mano manymu nereikia, jisai paprastas, valdymas aiskus, kabinoje, o reguliavimai kaip visu kombainu. sietai apatinis uzdarytas, virsutinis pirma sekcija pusiau atidaryti, galas pilnai ir kulia svariai, velalka ant puses, bugnas pagal kultura ant rankenos reguliuojasi. variklis paprastas filtrus tik keisti reikia ir po siurblio astoinika issivalyt pries kiekviena sezona. nepamirskt po apacia skardas issiimti nes lb megsta rudis dugnas, kaip ir issivalyti elevatoriu sraiges ypac kur vamzdyje buna tenais lb daznai ispuna ir tenka naujas skartas keisti (teko keist). o daugiau dirzai visi kaip deti nurodyti po isorinem skardom ant lipduku ar dirzu kataloga (lengva rast su kodais googleje ivedus "claas dominator 86 belt"). guoliai keiciasi paprastai, jei mechanas reikia dirza pasiziureti variatoriaus vaziuokles mesta tenais variatorius isklibti, dirzai po 150 euru kastuoja, jei variatorius prastas tai kas 2ha keisti teks dirza. jei hidro tai pliusas. chederis lengvai tvarkomas guoliai paprasti pigus, nuozulniosios transporteri lytagroj gali gauti nebrangus, spragilai budavo apie 900lt +pvm is pasvalio agrodilerio. kratomaja lenta restauruoti geriau negu nauja pirkt, megsta pakaisti variklis jei nera geras antifryzas ir pilnas radiatorius siuksliu.

Beje atsiprasau jei izedziau dar kart, tiesiog postas toks netinkamas pasirode :) mes pyktis nemegstam kaip ir temu tusciu.

 

jei reikia kazkokios pagalbos konkrecios taip ir reiktu klausti. katalogai siais laikais nesimeto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ko rasineji jai postas zemo lygio. Neturi kur iskalbos parodyt.

Galeciau nauja nusipirkt tai nuomones neklausciau ir nevadinciau lauzu uz kuri palikau skolintu 10k. Nupirkau koki isgalejau.ir mano reikalas ji padaryti duzgiancia bitute. Koks jis be butu as pats su juo dirbsiu o nesutvarkomu dalyku nera.neklausiu kaip vadinat savo daiktus klausiu patarimu, nes man ji tvarkyt kad man malonu butu dirbt ir kad nestu pelna.ark metalo lauza. Taip kad p uz 10girciausi tik nauju kombainu! ir tikrai ne forume su nepazystamais.

Aciu uz patarimus ir arogancija.

Kazkoks glusas atejo su savo arogancija. Niekam cia neidomu ar tu nauja pirkai ar sena metalo lauza uz 10k. Niekuo nepasigirsi.

Cia forumas kuris padeda isprest beda ar pasikonsultuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz patarimus.technine prieziura aiski. Klausiau apie valdyma ir op manuala, nes neaiskus valdymas,zmogus dirbantis su lexionu nerado kaip sraige atsilenkia ir pan, tai tiek. Pykcio jokio, tik nepatinka kaip is konteksto traukia zodzius.

Konekesko dabar nuolaidos 20% atsarginėm claas dalim:-)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atiprasiau uz izeista ego, bet po pirmo posto tema atrodo bus nerimta. Jei tikrai turi rimtu klausiomu klausk padesim, operatoriu zinyno tavo kombainui kaip maciau nera cia ikelto, tad ieskotis reiks per google ir pirkt arba i konekesko skalbint, regis Ekologas neseniai skambino ir domejosi katalogais pas juos. Nors sitam kombainui mano manymu nereikia, jisai paprastas, valdymas aiskus, kabinoje, o reguliavimai kaip visu kombainu. sietai apatinis uzdarytas, virsutinis pirma sekcija pusiau atidaryti, galas pilnai ir kulia svariai, velalka ant puses, bugnas pagal kultura ant rankenos reguliuojasi. variklis paprastas filtrus tik keisti reikia ir po siurblio astoinika issivalyt pries kiekviena sezona. nepamirskt po apacia skardas issiimti nes lb megsta rudis dugnas, kaip ir issivalyti elevatoriu sraiges ypac kur vamzdyje buna tenais lb daznai ispuna ir tenka naujas skartas keisti (teko keist). o daugiau dirzai visi kaip deti nurodyti po isorinem skardom ant lipduku ar dirzu kataloga (lengva rast su kodais googleje ivedus "claas dominator 86 belt"). guoliai keiciasi paprastai, jei mechanas reikia dirza pasiziureti variatoriaus vaziuokles mesta tenais variatorius isklibti, dirzai po 150 euru kastuoja, jei variatorius prastas tai kas 2ha keisti teks dirza. jei hidro tai pliusas. chederis lengvai tvarkomas guoliai paprasti pigus, nuozulniosios transporteri lytagroj gali gauti nebrangus, spragilai budavo apie 900lt +pvm is pasvalio agrodilerio. kratomaja lenta restauruoti geriau negu nauja pirkt, megsta pakaisti variklis jei nera geras antifryzas ir pilnas radiatorius siuksliu.

Beje atsiprasau jei izedziau dar kart, tiesiog postas toks netinkamas pasirode :) mes pyktis nemegstam kaip ir temu tusciu.

 

jei reikia kazkokios pagalbos konkrecios taip ir reiktu klausti. katalogai siais laikais nesimeto

dekui uz belt ,gal zinai ar ten labai skyriasi kainos nuo kenokesko ,susidare nuomone visko yra ,bet sakai kratomoji geriau is pasvalio ,ar kad pigesne ar tvirtesne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...