Jump to content

claas dominator 86


xeslutis

Recommended Posts

as turejau omeny pasvaly spragilai bugnui pigesni. o siaip kratamoja pats gali pasidaryti sena skarda nulupi nuo remo dedi nauja yra pirk siai dienai ruosiniu, jas net lanksto didesni skardininkai, as tai esu karta keites dar ateity reiks kitam keisti tai marijampoleje pasidariau, dabar ir silaleje profilex kazkam yra lankste. prie kaisiadoriu tai kartais ne gudienos technika tenais? dalys ten pigiau devetos klasui lyginant su gasiunu ar auridana.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint nuimti reikes virsutinio variatoriaus (kur su hidrauliu) nusukt slangute ir isplesti ji kad dirzas ikristu,tada reikes atsukti apatinio variatoriaus vidury esanti varsta 24raktu ar 27raktu, paskui vienas po apacia palys ir nuims apatini variatoriu kuris yra lb sunkus, dvieju zmoniu sitam darbui reik. Atsukus vidurini varsta spyruokle nepasileidzia.

 

Keiciant dirza apatinio variatoriaus ardyti nereikia, bet jei jisai butu issiplakes ar sutrukes (man buvo plyses) reikes spyruokle issimt.

 

Spyruokle pasileidzia tik atsukus sesiakampiu raktu mazus varstelius (6 ar 5 varsteliai), spyruokle lb stipri jai prilaikyti naudojau du ilgasriegius ir metalo juosta stipria, tai suspaudi ja kazkiek atsuki varstus ir atleidi, spyruokle gan ilga gaunasi, uzverzimas atvirksciai.

 

Ant variatoriaus yra tepimo taskai pasiziureti reiktu ar jie tepasi daznai buna uzkirmyje.

 

Paryskinau nes ja paleidus gali galva nunest (nesisaugant) :angelic-flying:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu tamstai ,o koki dabar turi kombaina jai nepaslaptis is kokio krasto 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rankenele reguliuoja lenktuvu greiti, lentuvu greitis trosu reguliuojasi, reiktu ji sutepti, jisai is kabinos eina virsum chederio, yra tepimo taskas, netepant uzkirmyja ir paskui neina reguliuioti lb sunkiai sukinejasi rankena. pas mane prie gaze desineje puseje lempuciu nebuvo tik buvo moto valandu skaitliukas, visos lemputes buvo ant vairo esanciam reikale, ten rodydavo kas veikia kas ne.ale davikliu parodymus. nlb man jie veikdavo isvis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...