Jump to content

GAZ puspriekabe


sgts

Recommended Posts

Na va telefonu turėjau malonų pokalbį su mašinų bandymų stotimi, tai gražiai ir paaiškino, viskas nuo liepos pirmos negalima registruoti savadarbių, viskas baigta.

Panaikino reikalavimus tokiai technikai, taip panaikino galimybę registruoti. Sakė per susirinkimą birželio mėnesį pas juos kai pristatinėjo šitas naujoves, paklausus kelių technikų ten dirbančių, tai Lietuvoje jau nereikia gudrių žmonių kurie patys moka pasidaryti, buvo atsakyta NE.

 

Vienintelis variantas yra rašyti peticiją žemės ūkio ministerijai.

 

Sako nebent ūkininkai pradės kelti šumą dėl šito, tai gal gražins, gal.

Nes sakė yra daug tokių registracijų ir kodėl panaikino neaišku.

 

Tai va mieli bendraminčiai tokios naujienos

 O kaip su priregistravimu sunkvezimio i trktorine?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man daro puspriekabę iš furos važiuoklės, tai kažką irgi minėjo, kad skubėjo dokus padaryt kol galima. Aš pasidomėsiu, jeigu nepamiršiu, kokie variantai toliau bus su šituo reikalu.. O Laumetriai ir Umegos ir pan. šitą reikalą prastūmė, neabejoju. Gi reikia kažkaip konkurenciją mažinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia faktas, kad vietinių gamintojų iniciatyva tai padaryta. Plius paskutiniu metu atsirado daugiau perdarinėtojų, užsiimančių priekabų, puspriekabių sutvarkymų ir jiems jau biznis eina į minusą.

Nes kiek dabar kalbėjau, dar su vienu žmogums, tai realiai sako dabar neis jokios senos serijinės gamybos priekabos, kuri neturi dokumentų užregistruoti, nes taip kad ir nebūdavo dokumentų, buvo galima kaip savos gamybos registruoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu sakykime ta savadarbė puspriekabė tarpe traktoriaus ir priekabos, tai gal tu dokumentų nei nebūtina :D

Aš beveik išsprendžiau problemą, darysiu toliau puspriekabę, švogerukas ir brolis turi registruotas savadarbes, tai iš kurio nors vieno pasiskolinsiu dokumentus su numeriais, nes man vistiek tik javapjūtei ir tereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu sakykime ta savadarbė puspriekabė tarpe traktoriaus ir priekabos, tai gal tu dokumentų nei nebūtina :D

Aš beveik išsprendžiau problemą, darysiu toliau puspriekabę, švogerukas ir brolis turi registruotas savadarbes, tai iš kurio nors vieno pasiskolinsiu dokumentus su numeriais, nes man vistiek tik javapjūtei ir tereikia.

 

:D gerai tu čia sugalvojai . Aš irgi išsprendžiau bėdą. 300 € ir nupirkti dokai su numeriu, bet be kėbulo numerio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...