Jump to content

FORD tw 5,10,15.ir t.t


sigas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, 

 

Turiu FORD 8240 1993m., pirkau pries metus laiko, ateinanciu laiku reiks  keisti hidraulio manzetas nebeislaiko ilgai pakabinto padargo, bet visus reikiamus darbus nudirbu, dideliu problemu kolkas tai nesukelia , kiek tai kainuos dar nesidomejau.

O visa kita tvarkoi, geras traktorius malonu ir patogu dirbti, Mano nuomone tai geras pasirinkimas is tokiu metu laidos traktoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelintu metu pas tave?

1993m gamintas, Pas mane greiciu dėze dar senesne. Nuo 93 rugsejo pradejo eiti su valdymo voztuvais ne viduje dezes, o isoreje, taippat ant reverso riciagos atsirado mygtukas, kuri naudojant nereikia sankabos isminti reversuojant. Ir anglu forumuose kalba, kad naujesnes - patikimesnes (greiciu dezes).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1993m gamintas, Pas mane greiciu dėze dar senesne. Nuo 93 rugsejo pradejo eiti su valdymo voztuvais ne viduje dezes, o isoreje, taippat ant reverso riciagos atsirado mygtukas, kuri naudojant nereikia sankabos isminti reversuojant. Ir anglu forumuose kalba, kad naujesnes - patikimesnes (greiciu dezes).

Gal anistoun susidures su hidraulio cilindro ardymu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip taviskiam fordui, daznai tenka kalibruoti sankaba?

Net nezinau kas yra daznai. Susikalibruoju pries sunkesnius darbus, arba atsimines, kad senokai kalibravu.

Seip buna, kad is niekur nieko pradeda powershiftas ne taip sklandziai veikti, kaip iki tol, sukalibruoju ir ok.

Kokios to priezastys - nezinau, gal jau sankabeles padile...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nezinau kas yra daznai. Susikalibruoju pries sunkesnius darbus, arba atsimines, kad senokai kalibravu.

Seip buna, kad is niekur nieko pradeda powershiftas ne taip sklandziai veikti, kaip iki tol, sukalibruoju ir ok.

Kokios to priezastys - nezinau, gal jau sankabeles padile...

Pas mane tas pats nei is sio nei is to issikalibruoja, taciau sukalibravus viskas tvarkoi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
On 2016-02-09 at 13:29, M.B. said:

Gal kas iš forumiečių ūkyje naudoja Ford-Newholland traktorius? kokie atsiliepimai apie šiuos traktorius? Mane domintu 7840 arba 8240.

musu kraste pardavineja forda-newholanda 240ag. dar raudonas o ne melynas.seniau norejo 13 bet gal ir pigiau nuleistu, nes nebereikalingas jam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , gediminaske said:

musu kraste pardavineja forda-newholanda 240ag. dar raudonas o ne melynas.seniau norejo 13 bet gal ir pigiau nuleistu, nes nebereikalingas jam

Ačiū už rūpestingumą,bet tokio galingo man tikrai nereikia... Max. 100ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...