Jump to content

case vs john deere


japasss

Recommended Posts

abu apziurint y ka atkreipt demesi , nenauji lauzai , bet per tiek laiko vistiek , jau kazkas zino ju sipnas vietas , apie case siaip daug geru atsiliepimu , visgi magnum,,,  o dzeris senesnis , abu apie 150 ag , kaina tapati , case 3-4 metais jaunesnis , abu is vokieciu , dzeriui isvaizda reik patvarkyt , o taip abu gan tvarkingi , neskaitant skardu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turejau 3metus 7210 si rudeni pardaviau, manasis buvo apie 200ag buvau kuro siurbli reguliaves ir man kurdavosi is puse sukimo kol akumai smarves turejò iki -8 negaliu apie ji nieko blogo pasakyti ir mano buvo placiom padangom nes case svoris virs 9t buvo tik ne patiko atbulines pavaros pirmos dvi letos o trecia ketvirta jua per sunku buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turejau 3metus 7210 si rudeni pardaviau, manasis buvo apie 200ag buvau kuro siurbli reguliaves ir man kurdavosi is puse sukimo kol akumai smarves turejò iki -8 negaliu apie ji nieko blogo pasakyti ir mano buvo placiom padangom nes case svoris virs 9t buvo tik ne patiko atbulines pavaros pirmos dvi letos o trecia ketvirta jua per sunku buvo

kokiu metu tavo buvo , uz kiek pardaviai jai nepaslaptis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant dok rase kad 1992 bet mano modelis buvo kuris eina nuo 1994m mano buvo 18 pav pirmyn ir 4 atgal uz 14500 plius pvm kura jau mego valgyt gerai idarbintas 40 ltr i valanda imdavo, jokiu bedu neturejau apart hidro zarnu trukinejima nuo senumo per ta laika pakeiciau kokias 6 gal sunkus pakeitimas ju slange prie slanges o rakto nelabai uzdesi ir visi nestandartinia tokie kaip 28 30, bet cia smulkmenos,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant dok rase kad 1992 bet mano modelis buvo kuris eina nuo 1994m mano buvo 18 pav pirmyn ir 4 atgal uz 14500 plius pvm kura jau mego valgyt gerai idarbintas 40 ltr i valanda imdavo, jokiu bedu neturejau apart hidro zarnu trukinejima nuo senumo per ta laika pakeiciau kokias 6 gal sunkus pakeitimas ju slange prie slanges o rakto nelabai uzdesi ir visi nestandartinia tokie kaip 28 30, bet cia smulkmenos,

kazin kodel tiek kuro valgo ,, ar kazkas daryta buvo , ar cia visi jie tiek ima ,, klausiau pardavejo , sako iki 20 ltr/ha arimam , o tavo dvigubai ,,, sitas irgi 18 y prieki , agal nepamenu , powechift deze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin kodel tiek kuro valgo ,, ar kazkas daryta buvo , ar cia visi jie tiek ima ,, klausiau pardavejo , sako iki 20 ltr/ha arimam , o tavo dvigubai ,,, sitas irgi 18 y prieki , agal nepamenu , powechift deze

Nusiteik, kad visi daug maž panašiai gali paimt extremaliom salygom, negalvok kad vakarietis kažkokious stebuklus parodys. Pardavėjas lyg ir nemelavo jei arsi minimaliu  gyliu ir lengvose žemėse tai kažkas panašaus ir bus bet jei arsi sunku moli ir didesmiu gyliu ir dar jei plūgas nelabai gerai atreguliuotas tai kuro kiekis didėja geometrine progresija,

Idomumo dėliai, su kokiais traktoriais iki šiol dyrbai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo valandinis 40 ltr bet uztai 200ag taigi vien tik oru jie nesimaitina man arimas gaudavosi 18ltr ardavau su 6x6 po 0.5 bakas 300ltr variklio nebepamenu gal 18 pildavosi kainos filtru nieko nesiskiria nuo kitu aisku hidro filtrai brangesni berods uz pagrindini hidro filtra sumokejau 90 euru lytagros cia brangiausias ir dydziausias yra,

geras pliusas kad pusautomatis vaziuojant i kalna neireik sankabos minkiti, lengvai gali pavaras mazesnes jungineti, as asmeniskai pakeiciau traktoriu kad butu su reversu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...