Jump to content

traktoriu remontas


belarusas

Recommended Posts

ziurint koks remontas, siaip viska atsitvarkau pats kolkas, zinoma buvo kai nemokejau ne vostuvu reguliuoti nei sankaba sureguliuoti, tai atsiranda visad kas gali pamokyti, niekas mokytas negime, kazkas pamoko ir toliau pats pagauni kaip kas veikia, ir kaip turi buti, o siaip knyga jei yra tai isvis gerai, tik zinoma dauguma rusu kalba, bet ten nuo aiki z surasyta kaip ka daryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Idomu ar nesuprantanciam zmogui ar imanoma susiremontuot o paskui meistras remontuoja ir keikiasi.juk buna zmoniu kuriems technika nelimpa

Mane nuo mazu dienu trauke traktoriai tepalai ir raktai, tai pats ismokau o dabar pats uzsiimu traktoriu remontu, buna kurie nesugeba ir patys tvarkos tada kainuoja jiems dvigubai visas remontas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane nuo mazu dienu trauke traktoriai tepalai ir raktai, tai pats ismokau o dabar pats uzsiimu traktoriu remontu, buna kurie nesugeba ir patys tvarkos tada kainuoja jiems dvigubai visas remontas

As suprantu,kad kainuoja dvigubai,bet kita karta kainuos dvigubai pigiau,nes jei mastantis suprasi,ka pridirbai praeita karta.Mano logika paprasta: jau geriau raktu,irankiu prisipirkti ir paciam bandyti remontuotis,nei samdyti.Kainuos ta pati,tik turesi irankiu ateiciai.Jei dirbi su traktoriais  bet kuriuo atveju be irankiu neissiversi ateity,o pats remontuosi daug ka zinosi,irankiai yra ko dar reikia? kai darbymetis visi meistrai uzimti tada tegali pasikliauti,tik savimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As savo automobilius remontuoju pats. Servisui tik sviesas reguliuot, padangas permontuot ir ratu suvedima daryt duodu (teko dirbti siek tiek laiko prie detaliu tiekimo ir remonto organizavimo - patiritis liudna su servisais gavos). Visa kita pats darau. Turiu mtz sena ir samadielka . Remontuojuos pats. Kartais kaimyno paklausiu, kartais ce paziuriu, kartais rusu manualus paskaitau. Dideliu nuostoliu neprisidariau per tuos 10 metu. Seip apie tehnika turejau trumpa kursa profkej- tokia programa buvo - misku ukio mehanizmai.. O visa kita savo noru susiradau, didzioji dalis is intero. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai kai norisi būti prie technikos ir ją remontuoti, tereikia noro ir viskas išmokstama su laiku. Va Pvz man remonto darbai nepatinka, žinoma kai reikia pasiremontuoji, bet taip jei yra galimybė geriau pasiprasau kaimynų ar kitų išmanančių , o pats einu kitus ūkio darbus dirbti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...