Jump to content

Radio pajungimas traktoriuj


Jaunasis ūkininkas

Recommended Posts

Ką darysi žmonės dirba su tuo ką turi? Šiandien pasižiūrėjau kolegą atvaro su kultivatoriumi 12 metrų pyst keturis ha kol aš savo vieną ha su 5 metrais ir tai mano laukas ylgas ir siauras. Nu ka darysi pavarvinau seilė pagalvojau, kad man šitaip. O jei belki nori radio tai turi dėti kokios izoliacijos per visą kabiną, bet čia krapštimo daug nori konstrok jei laiko turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaziuoju su tuo mtz nėra kur dingt. Be jo visko nepasidarytumem. Bet yra ir geresnių traktorių už juos.

Sory... , o ypač už įkyruma :)  , a tai kokie , gresniem tiem traktoriam ,  'neikandami' darbai , su kuriais tik MTZ - tesusitvarko  ?? .......Man , kaip nedirbusiam su geresniu kaip MTZ :lol: , nu nereikalingais laikau nei tos radijos (tuolab "kasetavos" ar CD , negi dar tokias kas naudoj :icon-mrgreen: ? ) , nepatinka nei tos super minkštos sėdynės  :icon-mrgreen:, kažkaip dirbdamas, labiau žiuriu atgalios nei i priekį . Kondicionierius , žemas garso lygis , sakyčiau iš tu "pribambasu" tai verti daiktai ,  a šiaip juk traktorius - darbui ne poilsiui .  Turiu minty tokio lygio traktoriukus iki 2.0 traukos klasės , apie 'monstrus' patylėsiu , tenais gal jau ir kavos aparatas su šaldytuvu , neprošal butų :icon-rolleyes: .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu i kam iki to dasivaryt ?? , ko tikies - 'Vyčio Kryžium' kada pasidabint ... kad siais laikais nebemadoj :icon-wink: , sveikata saugok !!! ,negi jaunesniu neber ?

jei pradesi saugot sveikata, tai seja baigsis po nauju metu. o jaunesni jau nenori ir nelabai sugeba su mtz dirbt. o radija paprasta kokia gerai traktoriuj, as visa diena padirbes visas naujienas zinau :) ,radija klausau tik traktoriuje ir kartais masinoje, bet jei traktorius be radijos, tai po darbo jautiesi atsilikes nuo gyvenimo truputi ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbu is savo varpines. pas mus tiems darbams per dideli traktoriai todel mtz tresia ir purskia, bet pasitaikius progai ir atejus tinkamam momentui net nesudvejociau rinktis komforta. jau antra diena guliu kryzium vos kylu. ir tie traktorei su kietom sedynem ir pakabom prie to prisideje.

Vot jis ir man nepatiko -nors kai nuejau i kolchoza dirbt apynauji dave galedavai be raktu vazinet :)  o susirinkau is metalo lauzo kruvos t-150k ..  

reikia jam ideti orine sedyne -vaira patobulinti ir viskas gerai su juo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vot jis ir man nepatiko -nors kai nuejau i kolchoza dirbt apynauji dave galedavai be raktu vazinet :)  o susirinkau is metalo lauzo kruvos t-150k ..  

reikia jam ideti orine sedyne -vaira patobulinti ir viskas gerai su juo 

į pusantrinį reik fūrinę sėdynę nuo anglo įdėt ir hidraulinį vairą. Tik ką su atlošu daryt.

Į bielkį gramerio pakanka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug geriau sėdynė yra iš lytagros kad ir už tuos 100euru, negu sena ruskio atbelsta sėdynė. Pats įsidėjęs ir negaliu atsidžiaugt kad seną rusišką sėdynę išmečiau. Jose gali pagal savo poreikį pagal svorį atsireguliuot svorį.  

Tik kazi ant kiek tas apsaugo realiai ?? juk ir su minkstom sedynem - be stuburu paliek . Juk apkrovos stuburui jos visiskai nenuiima , tik tiek , kad ji kaip cia pasakius 'svelnesne" ,tuo momentu gal tik ne taip skaudziai , atsiliepia   .  man taip rodo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

............................................................. tiek mokėtų kiek aš ir dirbtų taip atsakingai tada priglausciau.

Remontas , aišku kad ne iš samdinio kišenes ,   pats esu "bernaves"  nors ir turejau pradžiai žemeles . Taigis dirbau pas ukininka , nu ir saugojau taji jo "bielki"  ,  mat jis taip nudeste savasias(ir manasias , žinoma :) ) perspektyvas : "ne amžinai dirbs su tais MTZ'o , keis su laiku i modernesnius , atseit atejus tam laikui galesi ta "bielki" pasiimt dovanai (nu kaip , tada nesaugot ??  :icon-mrgreen: ), ... " Ir dar prisimenu ,.... na pats tai nesu gaves nuo jo "velniu"(vertino uz tai ka suprantu apie technika  :icon-rolleyes:, netgi savo namuos ta traktoriu laikiau)  , bet mano 'kolegom' tai kliudavo jei ka sulaužys a sugadins , kai jau labai ipykes "žaibus prades svaidyt" , primindavau ir jam kad ir pats ne be grieko . Buves agronomas , ne traktoristas yra ir sulaužes ir langa su trašu barstytuvu išgrudes(kliuvo tada ruskiam :icon-mrgreen: ) ir visko buvo , bet ir tada jis  nekaltas :icon-wink: - traktorius ar padargas , bet ne jisai . Pasijuokdavo , po to kai "atvesdavo" ....             

Tai, kad šiuolaikinėse magnetolose reikia pastovaus minuso (kuris jau yra, jeigu kam dar neaišku), pastovaus pliuso ir nepastovaus pliuso (kuris išjungia/įjungia radiją). Mašinose jis išgaunamas pasukus raktelį. O dabar turint visus nuolatinius reikia rankiniu būdu ją išjunginėt ir ji visą laiką yra budėjimo rėžime.  ;)

 

          Tau reiktu tokio jungiklio , tada galesit pajungima nukopint , nuo to kaip auto buna pajungta < http://www.lytagra.lt/lt/82341-1212373706-mases-isjung-192300007.html >

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką tas magnetinis pakeis?

Galima ir paprasta , magnetinis - 'kručiau' :lol:

Jei standartinį masės jungiklį - pamiršti , t.y. palikti pastoviai įjungtą (arba iš viso pašalinti) . O per mano pasiūlyta jungiklį ,  užmaitinti visus el.vartotojus , išskyrus starterio "pliusa" - turėtų gautis lygiai tas pat kaip ir auto el.system , kad yra . Ant jungtuko gnybtu bus ir "pastovus" ir "nepastovus" , taip geidžiami pliusai :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...