Jump to content

Mtz Belarus 923.5


Recommended Posts

nu del sitų penktos serijos bielkių tai ką žinau, dėl kamino šone ir kabinos 15k+ lt mokėti, nu kaip kam geriau, jeigu be paramos pirkti tai tik su mechaniniu siurbliu, su priregistravimu sunku nu bet traktorius pigesnis ir mažiau nesamonių, o kas turi tuos su elektronine įpurškimo sistema tai plaukus raunasi ir nori dėti atgal seną gerą ,echaninį siurblį, nu bet kaip kam geriau, jeigu tokį per paramą pirkti tai dar dasidėti ir vakarietį mažiuką pasiimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu del sitų penktos serijos bielkių tai ką žinau, dėl kamino šone ir kabinos 15k+ lt mokėti, nu kaip kam geriau, jeigu be paramos pirkti tai tik su mechaniniu siurbliu, su priregistravimu sunku nu bet traktorius pigesnis ir mažiau nesamonių, o kas turi tuos su elektronine įpurškimo sistema tai plaukus raunasi ir nori dėti atgal seną gerą ,echaninį siurblį, nu bet kaip kam geriau, jeigu tokį per paramą pirkti tai dar dasidėti ir vakarietį mažiuką pasiimti.

turiu as 952,4 su common rail sistema jusu cia peikama tai jis dabar pradirbes 2000mt h ir ta sistema maziausiai kelia rupesciu.tiksliau jokiu. o daugiausia kelia begantys tepalai is bele kur, varzai varzai ir vistiek bega pro kita gala koki ziurek jau, komforto nebuvimas, pastoviai radiatoriu uznesa pukais o jei nori gerai issivalyt reik imt interkuleri. zodziu jau uzpypino jis mane negyvai. zmones neziurekit jus tu beleriu ten kirvio darbas, geriau nusipirkit koki sena valmeta ir bus kitas darbas o nei kad cia nervus sau gadint ir sveikata

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu del sitų penktos serijos bielkių tai ką žinau, dėl kamino šone ir kabinos 15k+ lt mokėti, nu kaip kam geriau, jeigu be paramos pirkti tai tik su mechaniniu siurbliu, su priregistravimu sunku nu bet traktorius pigesnis ir mažiau nesamonių, o kas turi tuos su elektronine įpurškimo sistema tai plaukus raunasi ir nori dėti atgal seną gerą ,echaninį siurblį, nu bet kaip kam geriau, jeigu tokį per paramą pirkti tai dar dasidėti ir vakarietį mažiuką pasiimti.

ziurejau uz tokia suma is vakarieciu iseina zetor major 80ag  su krautuvu maciau kainuoja 33k e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu as 952,4 su common rail sistema jusu cia peikama tai jis dabar pradirbes 2000mt h ir ta sistema maziausiai kelia rupesciu.tiksliau jokiu. o daugiausia kelia begantys tepalai is bele kur, varzai varzai ir vistiek bega pro kita gala koki ziurek jau, komforto nebuvimas, pastoviai radiatoriu uznesa pukais o jei nori gerai issivalyt reik imt interkuleri. zodziu jau uzpypino jis mane negyvai. zmones neziurekit jus tu beleriu ten kirvio darbas, geriau nusipirkit koki sena valmeta ir bus kitas darbas o nei kad cia nervus sau gadint ir sveikata

va idomu buvo suzinot kaip del tepalu begimo -siaip jis graziai atrodo bla bla :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aš turiu 920,4, tik mechaninis siurblys ir tiek, šiandien įsukau 832mv, minusai tai kad tepalą ryja, nieko varžyti nereikia nes tik jį pristatė į kiemą aš jį pervaržiau, nors buvo rato varžtai atsileidę ir radijatoriaus paskiau. Su radijatoriaus užkišimu bėdų dar nebuvo, su kompresoriu pastoviai praputinėju ir viskas gerai. Yra kaikur tepalai biški pabėgę bet nieko rimto, dirbu viską su juo, patogesnis už seną, garso lygį sumažinau prikišdamas akmens vatos kietai į tą dėžę po vairu, nesigailiu kad jį pirkau, nors buvo dvejonių ar dėvėtą fendą ar šį pirkti, kadangi reikalingas krautuvas buvo tai galvojau geriau baltarusiškas padangas drošiu ta itaip ir apsisprendžiau. Tik va kas turi commonrayl'inius tai ne nuo vieno girdėjau kad nori mechaninį siurblį dėtis, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku ir aš šiemet traktorių, tai bus MTZ 952.5. žiūrėjau ir kitų modelių, bet po patarimų ir dėl daugiau ag pasirinkau tokį, o ne 920.5.

Ką galiu pasakyti apie jūsų užklausą? Tie modeliai turi tiek pat ag kaip ir 952.5, bet yra už juos greitesni, kabina patogesnė manau, nes geresnis matomumas ir svirtys yra po ranka, daugiau nežinau.  

Dėl siūlymų pirkti seną vakarietį, tai  būtų klaida. Visi kas turi naudotą techniką žino, jog kol nauja ji negenda, o pasenusi tampa vargu ir tai neturi prasmės ar tai vakarų ar rytų technika.

Paantrinsiu dėl Zetor, tikrai nėra verta, jie lengvi ir kuro sunaudoja mažiau, bet dėl mažesnio svorio galima labai lengvai apvirsti lygioje vietoje keliant rulonus iš priekabos, kaimynas jau įprato dirbti ant trijų ratų, nebent traktorius sunkių svorių nekilnos, tada ir aš tokiu dirbčiau.

O dėl pasirinkimo, 952.5 kaina yra kažkur apie 27,000 su kondicionieriumi ir PVM, maža kaina, o traktorius geras, tai kam mokėti daugiau už traktorių, kai galima sutaupyti ir priedo nusipirkti kokį padargą, aš taip galvoju. Jeigu finansai jūsų nevaržo tada sunkiau, nes reikia rinktis tarp dviejų  923.5 ir 1025.5, aš šiuo atveju galvočiau apie ūkio ateitį ir dabartį, kad traktorius našumas pilnai būtų išnaudotas. Bet koks bebūtų pasirinkimas, jis bus teisingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir visiškai nesutinku, kad elektroninis siurblys yra blogai, gal ir blogiau už mechaninį, nes tai elektronika, o su ja reikia mokėti dirbti.

Common rail sistema yra visur, galima rasti mašinose: audi, mazda, BMV ir kitose, galima rasti laivuose, galima rasti ir vakarų traktoriuose, gal net visuose, bijau sumeluoti, bet regis, mačiau JD traktoriuje. Juk tai Bosh. Svarbiausia yra saugoti laidus ir nepilti blogo kuro, dėkit filtrus kokius tik išmanote, purkštukai lengvai užsikemša ir taip yra visur. O nauda šios sistemos: mažiau teršia gamtą, sumažina kuro sąnaudas, sumažina triukšmą, padeda lengviau užvesti traktorių šaltuoju metų laiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...