Jump to content

Plunksniniai plugai


arturasd

Recommended Posts

kesko agro technikos vadybininkas mano grupiokas, kitas serviso vyrukas irgi grupiokas ex zinoma, tai pasak ju nelabai zmones turintys lemkenus su plunksninem verstuvem dziaugiasi dylanciomis dalimis, be to greitai ir nudyla, na bet siaip agrotechniniu atzvilgiu tai sako nei vienas nesiskundzia, ar ten svarios dirvos ar ne , ar sunki zeme ar ne visur zjb, tik va dalys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kesko agro technikos vadybininkas mano grupiokas, kitas serviso vyrukas irgi grupiokas ex zinoma, tai pasak ju nelabai zmones turintys lemkenus su plunksninem verstuvem dziaugiasi dylanciomis dalimis, be to greitai ir nudyla, na bet siaip agrotechniniu atzvilgiu tai sako nei vienas nesiskundzia, ar ten svarios dirvos ar ne , ar sunki zeme ar ne visur zjb, tik va dalys

vat pas mus vienas toki pluga turi, aria ir nesiskundzia. tik sudinas tankintuvo principas pas juos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Lemken 7 korpusų verčiamą plunksnini ,su hidrauliniu užgriebio reguliavimų .

Ariant kuro naudoja mažiau , žemė subyra tikrai geriau nes turiu ir paprastom verstuvėm lemkena tai iš po jo lieka luitų . Dėl detalių kainų žiūrint kur pirksi jei iš kesko tai sumokėsi 3-4 kartus brangiau . Aš perku iš Pasvalio agrodilerio ,dar kad perku pastoviai numeta 10 proc.

Verstuvių juostų manau dar kokius 5 metus nereikės keisti nes dabar suarėm kokius 800 ha . tai neipatingai padilo . Daugiausia dyla kaltai ir noragai ir priešplūgiai . Jei idomu kam galėsiu pasiužiurėti kainas detales po kiek pirkau . Šiaip tikrai geri plūgai tik patys brangūs už nauja 114 000,00 lt. mokėjau ,o už triju korpusų 45 000,00 Lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...