Jump to content

Uzlietas laukas


Arminas91

Recommended Posts

O tai galva pas tamstą ant pečių tik tam, kad lapų į pilvą neprikristų? O mokslas sako, kad vanduo turėtų bėgt kur žemiau, tai bandyk griovį raust, pragręžt įšalą, geriausia ties drenažu, siurbt, kibirais nešt.

Jei visi variantai netinka, tai sėdėk namie ir lauk pavasario, o tada jau žiūrėk ar yra kokia žala padaryta pasėliu ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai galva pas tamstą ant pečių tik tam, kad lapų į pilvą neprikristų? O mokslas sako, kad vanduo turėtų bėgt kur žemiau, tai bandyk griovį raust, pragręžt įšalą, geriausia ties drenažu, siurbt, kibirais nešt.

Jei visi variantai netinka, tai sėdėk namie ir lauk pavasario, o tada jau žiūrėk ar yra kokia žala padaryta pasėliu ar ne.

nu bet tu ir grieztas :icon-smile:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki Ukininkai. Kaip kovojate su lauko uzliejimu? Siais metais staigiai atitirpo sniegas, tai nemaza dali uzliejo vanduo.

Kovojam ir labai arsiai su uztvanku ir hidroelektriniu eksplotuotojais.Teko net parasus rinkti,siusti i ministerija,bet patikekit suveike.O iki tol gaudavom atsakyma ,tipo,, issivalykit griovius ir netvins laikai,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kovojam ir labai arsiai su uztvanku ir hidroelektriniu eksplotuotojais.Teko net parasus rinkti,siusti i ministerija,bet patikekit suveike.O iki tol gaudavom atsakyma ,tipo,, issivalykit griovius ir netvins laikai,,

Pas mane nera elektriniu, tik noretusi kad kanala kazkas pavalytu nes jau kanalo vaga gaunas auksciau uz surinkeju ziotis. 2014m ce kazkaip bent jau nusienavo. Ymanoma kazka pajundint del kanalo valymo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nera elektriniu, tik noretusi kad kanala kazkas pavalytu nes jau kanalo vaga gaunas auksciau uz surinkeju ziotis. 2014m ce kazkaip bent jau nusienavo. Ymanoma kazka pajundint del kanalo valymo?

O tai ne pačiam priklauso prižiūrėt inžinerinius statinius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Griovi issivalyti jokiu problemu nera o dar ir parama galima susiorganizuot ,bet kai upe issiliejus tai jos neisvalysi.Blogai kai zmogus kisasi i gamtos reikalus.Pristate visokiu uztvanku o priziuret ju nera kam.Viskas normalu kai ziema sniego iki juosmens ir pavasari potvinis, bet kai 10cm sniego ir vanduo upese sukyla kelis metrus tai jau tikra betvarke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip ten nuolydziai. Bet speceliai dar pasizejau per maps.lt tai dar daugiau km gaunas. Eina ir per valdiska miska ir t.t palei mane kanalas, toliau vietom i upeli pavirsta uz kokiu 5 km. Dar uz pekiu iteka jau kaip kanalas i kita kanala. Ir tik tada uz kokiu penkiu i sesupe. Zodziu ce nieko gero tiketis neverta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip ten nuolydziai. Bet speceliai dar pasizejau per maps.lt tai dar daugiau km gaunas. Eina ir per valdiska miska ir t.t palei mane kanalas, toliau vietom i upeli pavirsta uz kokiu 5 km. Dar uz pekiu iteka jau kaip kanalas i kita kanala. Ir tik tada uz kokiu penkiu i sesupe. Zodziu ce nieko gero tiketis neverta.

Nuolydzius gali pasiziureti per geoportal.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gudriau padariau, su melioratorium apžiūrėjom griovius, jis pasižymėjo ir tuos griovius įtraukė į tvarkymo programą, na ir paskui jau pareiškėjam juos parinko. Praėjusią žiemą kur bežiūrėsi, krito krūmai grioviuose, vėliau šienavo šlaitus ir gilino vagas, žiotis išvalė, gražu žiūrėt, tik gaila, kad nespėjo rudenį išvalyti svarbiausio griovio vagos, bet kantrybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...