Jump to content

Ka naudoti 15h plote.


zyg1sak47

Recommended Posts

Sveiki turiu db Toki klausima Ka , Naudoti 15h plote. Bus jau Antras zezonas kaip kula mums, Bet jau kitais metai kulsim 30h ir dar yra kur mums plestis, as esu jaunas ukinkas kaip ir dauguma zeme gavau palikimu ir Bandau ta duona kasti. Ir tuo pačiu gal galite pasakyti kaip toki plota išnaudoti geriau sitais metais pasejau 10h ziemino rapso, ir 5hkvieciu.( o visa informacija imdavau is senelo kaip ka daryti, bet nusprendžiau reikia klausti tu kas tuo verčiasi. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

todel kad pjaunamoji niekam tikus, rapso stalu nebuna, sietai po savaites darbo nesireguliuoja ir is vis rapsiniai neisideda.

donas aisku masina gera, ir daliu is kart pirkt buna. tik kaip ten su ju gyvumu kitas reikalas.... Tie kombainai labai labai seni.... ir siaip nusinesioja uz vakarieti greiciau. as anksciau daug geresnes nuomones apie rusu technika.buvau. bet kai.gedimai juodai I nevilti varo, tai nebesmagu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 ha nukult minimum 6000lt. uz tiek niva nupirkt gali. kita vertus kai savo kombaina turi vaziuoji ir kuli. o jei samdyt reikia - mazo ukiniko likimas daznai buna ziuret kaip ant javu lyja.

su niva kules esu daug. jo, budavo ir taip, jog po dienos kulimo mieziu sietai strgt pradedavo.

rapsa esu kules. bet jis kazkaip labai I pjaunama nelysdavo. sraige uzkimsinedavo ir labai siukslinas budavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va db ir taip yra. kad Noretume patis kultis nes uz 1h ima 300lt. o Spejam kad mums ir uzteks mazo kombaino. Bet ir tuo paciu galvojam rapso jau neseti, Nes sitais metais galvojom kad nebus to rapso. Bet viskas gerai buvo. O Nivos nlb ir noreciau nes Niva yra Niva, O ka manote apie volvo 800? Galima gauti detalu tokiam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,man taip pat idomu ar geri tie volvo koks nasumas ar uztektu ant 12 ha zemes ar yra daliu?

Geri, jeigu ne sudrožtą nupirksi. Dalių yra, pats matau iš Šiaulių, tai agrotekos filialas kaip tik ten yra. Našumas vidutiniškai 4 ha per dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet man irgi su kūlimu bėdos (miežiai dar lauke), galvoju apie kombainą, turėjome Volvo BM 830, bet dėl didelių investicijų atsisakėme. Galvoju apie Class, kaimynas patenkintas. Ūkis šiuo metu 30ha, planas artimai ateičiai 50ha. Kuliame kviečius, kvietrugį ir miežius. Ka patarsite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima :) Kadangi pirkome būdami "žali" ir neatkreipėme dėmesio į esminius dalykus , tai investicijos pirmais metais siekė apie 4000lt, poto buvo bėda su iškrovimo sraige, nutrūko diržas ir visame Alytuje neradome (veiksmas vyko prieš 5 metus), neskaitant kad kombainas buvo supuvęs ir pardavėjo nudažyta ant rudžių, kuro bakas pilnas šiūkšlių, teko plauti ir lopyti, kadangi irgi buvo kiauras.

Prieš 3 metus pereita prie pieno ūkio, kombainas parduota, dabar vėl grižtamaprie grūdų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet man irgi su kūlimu bėdos (miežiai dar lauke), galvoju apie kombainą, turėjome Volvo BM 830, bet dėl didelių investicijų atsisakėme. Galvoju apie Class, kaimynas patenkintas. Ūkis šiuo metu 30ha, planas artimai ateičiai 50ha. Kuliame kviečius, kvietrugį ir miežius. Ka patarsite?

Mačiau autopliuse skelbima, parduoda claas dominator 85 už berods 36 tūkstančius, parašyta, kad labai gera būklė, sakyčiau rimtas aparatas su perspektyva jeigu sugalvotum plėstis, o tie visokie volvai, sampai tai bus žaisliukai pagal šita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...