Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Vadinasi teiginys ar klausimas , buvo nepakankamai "aštriai" pastatytas(išsakytas) :lol: .

Itariu kula    .....  dar grudu kainos mazos ......   o as lietaus laukiu  nes nera zoles visai nebus kur ganyti  teks  atvezinet is kazkur  :icon-neutral:  o lietaus gal kur uzsakyt eina ar knopke reikia paspaust  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl lietaus tai čia ir man rimta.Antros žolės nešienavau,nėra ką,dabar jau karves reik šerti žiemos pašarais,o jų trūkumas...O grūdų kainos gi ne tokios ir mažos artimos lenkams,vokiečiams.

O ta mūsų,senių opozicija tyli,turbūt ,kad tos opozicijos skiriamasis bruožas-savanaudiškumas.O čia krivi  nekrivi dušoj nelabai suskelsi kokio įgėlimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl lietaus tai čia ir man rimta.Antros žolės nešienavau,nėra ką,dabar jau karves reik šerti žiemos pašarais,o jų trūkumas...O grūdų kainos gi ne tokios ir mažos artimos lenkams,vokiečiams.

O ta mūsų,senių opozicija tyli,turbūt ,kad tos opozicijos skiriamasis bruožas-savanaudiškumas.O čia krivi  nekrivi dušoj nelabai suskelsi kokio įgėlimo.

O as viena nedideli gabaliuka nupjoviau -atolo-  tai ji sugrebt sugrebiau  o kai reikejo presuot tai reikejo pavargti nes prp neeme ..

salia kaimynas nepjove bet ten per tas dienas niekas nepaaugo ,zodziu atolo nera ..  galvoju kad reiks vaziuot kokia pakele sienaut ir parvezt  ,pas mus pakeles dvieju juostu placios  :icon-mrgreen:  sieno siaip ne taip prisigraibiau is visur ..........

grudai  -vis ne po 90 eu ...         ukrainieciai patenkinti derliumi  po 4t vidurkis ..

Del opozicijos jo ,matyt kuo senyn    tuo tas bruozas gilesnis buna -vistik soti senatve aktuali  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus kur žolė smėlį auga tai kuškiukais nors ir lietaus davė. O pas kaimyną ant kalno molis tai žoles beproto. Durpinose buvau tai ten išvis žmonems tragedija niekas neauga. Pas mane kur savaitę ankščiau pjauta tai viskas gerai žolės daug o kur vėliau tai niekas neauga tik kur setines prieš porą metų tos dar auga. Mūsų krašte yvairei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus kur žolė smėlį auga tai kuškiukais nors ir lietaus davė. O pas kaimyną ant kalno molis tai žoles beproto. Durpinose buvau tai ten išvis žmonems tragedija niekas neauga. Pas mane kur savaitę ankščiau pjauta tai viskas gerai žolės daug o kur vėliau tai niekas neauga tik kur setines prieš porą metų tos dar auga. Mūsų krašte yvairei.

Einu ir net neziuriu    -golfo aiksteleje ir tai daugiau zoles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šendiena buvau lekčioti tai šalia pievą kur grynas smelis tai pliką ačiū dievui kad me mano tą žemę.Kita 

Kita savaite lyg pranesa lietaus ... bet kas is to  jau sunkiai paaugs ta zole ...  dirbt zeme ir ne kas sausa kieta ..  skust gerai piktzoles naikinasi gerai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalgį į rankas ir varai nešenaujamus kemsinus ir pamiškes:-D

Erkiu pylna viena buvo ilindus cia po tuos bambarynus belandziojant lygtais issivaiksciojau ...  nafik nesinori  to smagumo dar karta ..o siaip ir ten tos zoles nera ...upes nusekusios braidyt galima..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet dėl sausros iš kvečiu vasariniu po1,5 tonos teprikuliau viena laimė, kad didžiąją dalį sejau žieminiais.

Kai paziuri nera kiekvienais metais pelningas tas zemes ukis -ar cia uosle reikia turet ka seti sodinti auginti (vienais metais kainu nera ,kitais metais oras neleidzia raut )  ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu šiemet negalių keikt nes pašaru žiemai išejo prisiruošti daugiau, o grūdus sejau didžiąją dalį ž. Javus, avižos davė irgi neprasta derlių. Dėl kviečių tai tiek, kad mažai sejau. Parduodt neparduodu grūdų tai jų šerimui šiemet rekordinis derlius pasitaike. Tai man neblogai:-) tiek kad už piena nieko nemoka:-(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Irgi 'pliusas' , nereikės sukt makaules , kur pinigus naudingiau investuoti - smegenai pailsėti ,galės :lol: :lol:

Vis smagiau kai daugiau byra  nei braidyt braidyt ir nieko  ....  Beje kai musa kainos zemyn tai per abu galus   

Kaip su suliniais jusu kraste p.Wydai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu , negirdėjau ka kas labai skųstusi :) , manasis tai grynai ant gyslos , norėjau kažkada valydamas iki sausumo ištraukti , su 12 kubų bačka - nepavyko , įkandin spėja pribėgt . A pas jumi , yr sausų ???

Yra sausu  ... kas keisciausia as su ekskavatoriumi iskasem ir suleidau 6z.  pas mane dar yra ...o pazystamui meistru meistrai iskase ir nera  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ba , yra , jau ir pas mumis 'sausu' , pries valandike buvo kaimyns ,  prase leidimo semtis :) . Kai pas mane per amzius nebuvo trukumo vandens , tai kazkaip rodes ka i problemos tokios ner  :icon-mrgreen: . Nu bet gerai , kad zoles maziau , biski nuo sienavimo pailsesiu , a tai 30-40 metru zilkos sudroziu plius 20l benzo ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ba , yra , jau ir pas mumis 'sausu' , pries valandike buvo kaimyns ,  prase leidimo semtis :) . Kai pas mane per amzius nebuvo trukumo vandens , tai kazkaip rodes ka i problemos tokios ner  :icon-mrgreen: . Nu bet gerai , kad zoles maziau , biski nuo sienavimo pailsesiu , a tai 30-40 metru zilkos sudroziu plius 20l benzo ...

ozka arba avi reik isigyt :) o as galvoju autostrada eit sienaut ne zoles nera ... siandien juk jaunuolius i dragunus prieme :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...