Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Nieko pan. , ten "Augunstas" tris- keturis kompus prijunges , reitinguoja ... , gal dar koki kaimyna(a kaimynka) papraso :lol:

Nieko panasaus nera - tik cia visu nuomone svarstoma ;)  beje Adminas jum galetu duoti teise trinti vistik gerbiamas ir t.t  

Cia ir slaptu prisijungia paskaityti -viena kart parasiau kad prissijungtu prie ..besedos..  tai istryne:))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko panasaus nera - tik cia visu nuomone svarstoma ;)  beje Adminas jum galetu duoti teise trinti vistik gerbiamas ir t.t  

Cia ir slaptu prisijungia paskaityti -viena kart parasiau kad prissijungtu prie ..besedos..  tai istryne:))

Na juk neprivalo visi tokie sugedę būt , kad visur , visada ir iš visko karjerą daryt ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na juk neprivalo visi tokie sugedę būt , kad visur , visada ir iš visko karjerą daryt ...

 karjeros nedarau -paprastas valstietis esu su visom tokiom paciom bedom...esme yra gal kad va idomu suisbegt ir papliurpt paklausyti kitu nuomones -zemiskos ...  o ne kazkur toli  ar is aukstai  .. arba kaip jus sakot daryti karjera ...  as net palaikyciau kad kazkuris eitu kazkur daryti karjera ;) Beje paskaito daug kas ta pliurpala,ne tik slapti   :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia nori pasakyt , kad kelionę į vakarus dar tik pradėjom ? ....na per tą 50 metų manęs taip ir nesunaikino , savo vietoj buvau , tyliai ramiai , niekam neužkliuvau , sotus , saugus , jaučiausi kažką sugebantis ir kažkam reikalingas .... Na dabar , ir šitoj valstybėj jaučiuosi paprasčiausia skyle , ir kuo labiau stengiuosi savo vietoj būt , tuo labiau mane smaugia . Nuo pastovių " pendelių" jau pradeda šikną skaudėt ....Kaži kantrybės dar ilgai užteks .... 

 

nieko asmenisko, bet gal skyle ir esi?  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man užteko ir kažkada buvusio streiko:persekiojimai,teismai,trukdymas dirbti.

O man patiko viena sakiu bendruomene -pas juos ten vieskelis buvo -jie pareiske taip -jei neisasfaltuosit neisim balsuot  :icon-mrgreen:   nu ka seniunas tokia gauja rinkeju praras ,paeme ir isliejo ir apsvietima pastate  ..

Va kauno rajone ir giriasi kiek darbu nudirbta ir t.t bet kai kur zmones ne tik kad neturi asfalto bet jis toks duobetas kad tik peskom galima vaikscioti ... reikia moketi prasyti  :icon-wink:

pavyzdziui ko furistai ..kalti .. gaunantys atlyginima uz kilometrus -kai jiem neina pravaziuoti.. -jie keikia po to kaimiecius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Va kauno rajone ir giriasi kiek darbu nudirbta ir t.t bet kai kur zmones ne tik kad neturi asfalto bet jis toks duobetas kad tik peskom galima vaikscioti ... reikia moketi prasyti  :icon-wink:

 

Reikia ne prašyt , o mokytis reikalaut . Mes kaip ir darbdaviai išrinktūjų ..... Kažkaip mes dar vis pripratę pravėrus valdiškas duris pirmiau užpakalį kišt - bus ar nebus "pendelis" .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sklando gandai , kad komofliažinius drabužėlius uždraus Lietuvoj . Jo-ma-jo , toki patogūs darbiniai drabužiai iš patvarios medžiagos , nėra ką lygint su Lenkiškais darbiniais kombinezonais . Įdomūs reikalai - komandavoja ką valgyt ( mat kiaulės su mąru ) , komandavoja kaip rengtis ( atseit kad su okupantu nesupainiotų ) .... Kada bus įvesta kvota orui .......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...