Jump to content

El.piemenys ir aptvarai


Donatas

Recommended Posts

Dėl patvarumo tai nežinau, bet patogiau tai tikrai, jeigu reikia dažnai susukinėti vielą ar šniūrą, tai tas patogiau eina. Nors su tuo šniūru irgi visko būna, tai vielutes nutraukia, nepastebi nes pats šniūras lieka...Tik neimk tos raudonos pigiausios su dviem vielutėm...nors kaimynas pienines tveria su ja ir vargo nemato. Pas man 2,5 j galingumo piemuo ir svyla tas šniūras.

Vienais metais špagatu pamiškę užtvėriau ir porą mėnesių išdūriau bandą, kol neprasidėjo obuoliai...o tada jos mane išdūrinėjo ilgai :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl patvarumo tai nežinau, bet patogiau tai tikrai, jeigu reikia dažnai susukinėti vielą ar šniūrą, tai tas patogiau eina. Nors su tuo šniūru irgi visko būna, tai vielutes nutraukia, nepastebi nes pats šniūras lieka...Tik neimk tos raudonos pigiausios su dviem vielutėm...nors kaimynas pienines tveria su ja ir vargo nemato. Pas man 2,5 j galingumo piemuo ir svyla tas šniūras.

Vienais metais špagatu pamiškę užtvėriau ir porą mėnesių išdūriau bandą, kol neprasidėjo obuoliai...o tada jos mane išdūrinėjo ilgai :lol:

:icon-wink::P:lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o nezinau kokios firmos tas sniuras gamybos :( mes ir ispradziu viela naudojom tverti aptvarus, bet po truputi pereinam prie sniuro nes jis daug patvaresnis

http://www.avena.lt/category,cid.101

Tai koki ta sniura patartumete ?reikia man siandien issirinkti ryt man uzvestu i panevezy :)

skimtelk papasakosi kokio reik pasakys koki turi ir patars koki deti 861827016 giedrius. su pristatymu taip pat nera bedu per diena berods.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kokie 5 metai laikau aptvaruose, visko būna, bet jeigu reiktų rišt, tai nusišauk tą pačią dieną durų rankena/// :lol:

Reikia turėti bent vieną "draugą", kuris pas tavę ateitų, tai jeigu ištrūksta, pasišauki "draugelį", tas ateina, o kiti, pamatę, kad vienas suka kažkur kitur, būtinai eina iš paskos. Nežinau, gal smalsumas veda, gal bijo likti ko nors skanaus negavę...

Beje, kažkada pas Ispanijos konsulą klausiau, kaip ten susitvarko su koridiniais, pasirodo bandos vadas visada būna mėsinis bulius (ji laiko specialiai tarp koridinių), o su mėsiniais susitvarkyti paprasta, tai kai reik kur nors bandą nuvaryti, visada pirma veda tą mėsinį, o visi kiti seka iš paskos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Girdėjau kad nuo per galingo piemens gadinamas piemens šniūras(kur vietoje vielos naudojamas).Sakoma kad deginamos tos šniūro vielutės.

Pas mane kilnojamu šniūru bus aptverta šiemet kokia 20ha kitąmet dar kokia 10ha prisidės.

Dabar galvoju pirkti rimtą piemenį,maitinamą iš elektros tinklo.

Klausimas kokio galingumo džauliais ir kokį konkretų piemenį patartumėt pirkti kad nedegintų to šniūro ir vėliau tiktų vielai(būtų pakankamai galingas) nes galvoju pastovius aptvrus su viela pasistatyti.

Taip perdega vielutės(0,1 mm storio)tuose vietuose ,kur liečiasi su šlapia žole(nudegina mikro kibirkštis) ir pagrinde su tais peimenimis kur vietoje aukštos įtampos ritės naudojamos automobilių babinos ir įtampa viršija 8-9 tūkstančius voltų.Iš babinų išeina impulse 30-40 tūkstančių voltų,kurių didelė dalis per žolę eina į žemę taip sumažinant piemens efektyvumą.Taip pat didelio galingumo piemenyse-virš 8-9 tukstančių voltų.

Perkant vielą reikia žiūrėti ar ji Lietuvoje gaminta ar vakarų šalyse.Teko matyti Lietuvoje gaminamos vielos kokybę ir gamybą,bei eksperimentuoti su ta viela...Iš išorės-spalva ,vyniojimo forma ir būdas ,niekuom nesiskiria.Geriausias žolės ir krūmų deginimo(tiksliau nudžiovinimo) efektas būna kai įtampa nuo 6,5 tūkstančio iki 9 tūkstančių voltų,t.y. kibirkštis ore tarp masės ir aukštos įtampos elektrodų 6-9 milimetrai.Įtampą galima iš akies nustatyti pagal medinę liniuotę(staliaus)artinant piemens elektrodus.1000 voltų maždaug atitinka 1 milimetras kibirkšties,10 000 voltų kibirkštis 1 centimetras.Taip galima įsitikinti ar piemens pase nurodoma įtampa atitinka tikrą jos reikšmę,kas retai būna.

Elektronai kaip manote ar mano atveju tiktų toks piemuo :icon-question:

https://www.grene.com/shop/action/produ ... ofi+N+3600

Čia įtampa viršija 12000V bet gal tiktų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl patvarumo tai nežinau, bet patogiau tai tikrai, jeigu reikia dažnai susukinėti vielą ar šniūrą, tai tas patogiau eina. Nors su tuo šniūru irgi visko būna, tai vielutes nutraukia, nepastebi nes pats šniūras lieka...Tik neimk tos raudonos pigiausios su dviem vielutėm...nors kaimynas pienines tveria su ja ir vargo nemato. Pas man 2,5 j galingumo piemuo ir svyla tas šniūras.

Vienais metais špagatu pamiškę užtvėriau ir porą mėnesių išdūriau bandą, kol neprasidėjo obuoliai...o t :lol:

as turiu ta raudona pas mane lenkiska beto ji su 3 tai labai gerai pykcei bandoj nutrauke pabego visi sveiki paas mane nauja telyce nenori priimt atamane spaude spaud bet kai dar taip sniuro nebijo tai nutrauke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdėjau kad nuo per galingo piemens gadinamas piemens šniūras(kur vietoje vielos naudojamas).Sakoma kad deginamos tos šniūro vielutės.

Pas mane kilnojamu šniūru bus aptverta šiemet kokia 20ha kitąmet dar kokia 10ha prisidės.

Dabar galvoju pirkti rimtą piemenį,maitinamą iš elektros tinklo.

Klausimas kokio galingumo džauliais ir kokį konkretų piemenį patartumėt pirkti kad nedegintų to šniūro ir vėliau tiktų vielai(būtų pakankamai galingas) nes galvoju pastovius aptvrus su viela pasistatyti.

Taip perdega vielutės(0,1 mm storio)tuose vietuose ,kur liečiasi su šlapia žole(nudegina mikro kibirkštis) ir pagrinde su tais peimenimis kur vietoje aukštos įtampos ritės naudojamos automobilių babinos ir įtampa viršija 8-9 tūkstančius voltų.Iš babinų išeina impulse 30-40 tūkstančių voltų,kurių didelė dalis per žolę eina į žemę taip sumažinant piemens efektyvumą.Taip pat didelio galingumo piemenyse-virš 8-9 tukstančių voltų.

Perkant vielą reikia žiūrėti ar ji Lietuvoje gaminta ar vakarų šalyse.Teko matyti Lietuvoje gaminamos vielos kokybę ir gamybą,bei eksperimentuoti su ta viela...Iš išorės-spalva ,vyniojimo forma ir būdas ,niekuom nesiskiria.Geriausias žolės ir krūmų deginimo(tiksliau nudžiovinimo) efektas būna kai įtampa nuo 6,5 tūkstančio iki 9 tūkstančių voltų,t.y. kibirkštis ore tarp masės ir aukštos įtampos elektrodų 6-9 milimetrai.Įtampą galima iš akies nustatyti pagal medinę liniuotę(staliaus)artinant piemens elektrodus.1000 voltų maždaug atitinka 1 milimetras kibirkšties,10 000 voltų kibirkštis 1 centimetras.Taip galima įsitikinti ar piemens pase nurodoma įtampa atitinka tikrą jos reikšmę,kas retai būna.

Elektronai kaip manote ar mano atveju tiktų toks piemuo :icon-question:

https://www.grene.com/shop/action/produ ... ofi+N+3600

Čia įtampa viršija 12000V bet gal tiktų...

O kodėl apsistojai ties šituo variantu? Kokia jo kaina? Kiek pažiūrėjau tai ten tik dvi lemputės rodančios kaip ten su aptvaru, o nėra ten garso signalizacijos? Kur tu žmogeli prižiūrėsi į tas lemputes...užsimirši ir banda pas kaimyną :D
Anas piemuo kainuoja 750Lt.

Yra ir kita alternatyva Lacme Secur 2000:

http://www.avena.lt/category,cid.98,page.2

Techniniai duomenys čia:

http://www.talpykla.com/files/2356/secur2000%2B.doc

Kaip manote ar tinkamas tas Lacme secur 2000 piemenukas :icon-question: Ar nedegins šniūro :icon-question:

P.S.elektroninė parduotuvė:

http://www.piemenukas.lt/lt/el-parduotuve/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...